צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סטרפ און אנאלי סכנות

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 24 בפבר׳ 2019
גילוי נאות, אני פסיבי עם גברים, כמעט לגמרי גיי.
אין לי מושג בנקודות עם אותיות באנגלית. מין אנאלי זה כיייייףףףףף. זה נפלא, זה נהדר. זהו.
מומלץ. גם סטרפאון עם אישה, מומלץ.

עכשיו, האם אפשר להפצע? כן. האם אני יכול לספר על פציעות? מעולם לא נפצעתי ולא מכיר מישהו שנפצע. קראתי הרבה, כי אני אוהב משחקים אנאליים קצת קשוחים יותר מזיון. יש אפשרות אפילו לסכנת חיים, אם אתה פשוט, סליחה על המילה, אדיוט.
פשוט תקפיד על מה שאמרו - בכיף, לאט, הרבה חומר סיכה. לדבר לפני ותוך כדי. עיסוי על החור עוד לפני האצבע הראשונה. לשלב עם מגע מיני שאתה כבר מכיר - לשחק עם הזין, נניח. לאט. כואב? עוצרים, חוזרים קצת, נרגעים. ציפורניים קצוצות טוב, רצוי כפפות (אפשר לקנות שחורות מניטריל, סקססססי). חומר סיכה טוב. אישית, ממליץ על בסיס סיליקון כי הוא לא מתייבש וזה נהדר לאנאלי (מה שכן, עושה כתמים על הסדינים שבחיים לא יצאו. ssc). תזכור- באנאלי, יש רק מעט מדי חומר סיכה , אין יותר מדי.

ושוב, נשבע שזה מעולה וכל כך שווה. וממכר. הולך לראות מה עם האדון. תיהנה, נשמה
דורה באהבה​(אחר){המלכה AQ}
אז ככה שאלת אם מישהי/ו נפצעה באנאלי.
כל מה שאמרו לך פה זה נכון. תלוי עם מי הפרטנרית.
אספר לך משהו שקרה לי וזה לא במטרה להפחיד אותך. זו במטרה לפתוח את עיניך שתהיה קשוב שאם כואב לך תעצור.

לפני עשרים שנה לערך הייתי אצל שולטת. לא אומר את שמה כי זה כבר לא משנה.
שהתחלנו באנאלי היא הביאה פלאג בינוני.
טענה שאם תפתח אותי אנאלית עם ציפורניה הם יהרסו. האמנתי לה.
ואז לאט לאט דחפה לי את הפלאג שאני מתה מכאבים ומידי פעם עוצרות לכמה שניות להירגע. בסוף היא הצליחה להחדיר את הפלאג הבינוני ואני הייתי מאושרת שהרחיבה אותי, אך למחרת דיממתי משהו כמו 3 שבועות. היא טענה שזה הגיוני שדיממתי כי החדירה לי פלאג. ואני חששתי לגשת לשרותים.
אז ממשהו שהייתי אמורה להנות התעניתי. וכל זאת כי סמכתי עליה שהיא עושה את המעשה הנכון. היא שולטת.
לכן דע את מי אתה בוחר. ואם משהו מציק לך עצור הכל זה לא שווה את הנזק חלילה שהיא יכולה לעשות.

בהצלחה
מאלף פיות​(שולט)
מאלף פיות​(שולט) • 24 בפבר׳ 2019
חבוב,
מין אנאלי הוא מתנת האל לגברים, אחרי הכל לנשים אין פרוסטטה...
לדעתי כל הקישור בין חדירה אנאלית לגבר ושליטה הוא מקרי בהחלט, זו פשוט עוד צורה נהדרת של סקס עם אישה אסרטיבית.
תעשה, תעיז, תהנה, קח את עצמך לקצה.
רק אל תשכח חומר סיכה, הרבה הרבה חומר סיכה.
אם זה כואב זה לא נכון, זו סיבה להוריד קצב ורוחב של מה שחודר אליך.
מגדילים לאט ובהדרגה.
תהנה