ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

DSLG!!!1

Sm Art{☆Sm}
לפני 5 שנים • 25 בפבר׳ 2019
Sm Art{☆Sm} • 25 בפבר׳ 2019
יום שני ,פרשת תצווה תשעט
הנה זה מתחיל ...
המלחמה העקובה מדם ,
שובה של מלחמת המינים
פרק 984
אני טסה להכין פופקורן ,ולשלוח קישורית לשפיטה

תמשיכו .תמשיכו יא גברים

ההתחלה : טעות של מי מן המינים בהשמטת או הוספת אות
מטפורה
מטפורה • 25 בפבר׳ 2019
את צודקת, ימה. אני מתנצלת אם זה נשמע פוגעני כלפי נשלטות, זו לא הייתה הכוונה שלי. (לפעמים קשה לי לזכור שבעוד אני משתעשעת בבדסמ, יש כאלה שלקשרים מהסוג הזה יש משמעות אחרות בשבילם).
שוטרת*
שוטרת* • 25 בפבר׳ 2019
לא הבטחת דמיון מודרך?
מפית​(אחר)

מה שארכ אומרת

מפית​(אחר) • 25 בפבר׳ 2019
ArchAngel כתב/ה:
יש בי חיבה עזה לתסריטי שליטה עם יחסי כוחות הפוכים, עם נרטיבים לא שגרתיים.
כלומר, "ילדה" ששולטת באבא, סטודנטית ששולטת במרצה, חיילת ששולטת במפקד וכו'.
זה מובן מאליו שהמפקד יפקוד על החיילת, אבל לא מובן מאליו, והרבה יותר מרגש ומשפיל שיחסי הכוחות יתהפכו והוא, ממרום מעמדו, יצטרך לציית לה.
רק עצם הידיעה הזו, עוד הרבה לפני שננקטה פעולה כלשהי, מעוררת תחושות חזקות.
בכל פעם שאני נתקלת בגבר שאני נמשכת אליו והוא מחזיק בעמדה סמכותית, אני מפנטזת עליו נשלט תחתי, מוצא את עצמו מופשט מהחליפה/מדים שהעניקו לו כוח, שוכב על השולחן במשרדו שעד לא מזמן היה מבצרו, עם ישבן שזה עתה האדים ורגליים מפושקות מונחות על הכתפיים שלי.
הרבה יותר מרגש ומעניין מלשלוט במי שמעמדו (האמיתי או המדומה) במילא מכשיר את השליטה בו.
אז משחק תפקידים של Daddy slave- Little girl? אני בעד.

אוי ככ נכון
Leaker​(נשלט)
Leaker​(נשלט) • 25 בפבר׳ 2019
שוטרת* כתב/ה:
לא הבטחת דמיון מודרך?

נחמד מצידך לנסח את המשפט כאילו את שואלת...
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 25 בפבר׳ 2019
אז איפה הן הילדות האבודות ההן? עם הקוקו והצמות?
Agate
Agate • 25 בפבר׳ 2019
מה שאת מתארת מאוד הגיוני עבורי ומחרמן.
היו הרבה פנטזיות בגיל צעיר יותר לפתות ולשלוט בפסיכולוג המבוגר שהיה לי.
אגב, הסרט לוליטה הוא בדיוק זה.
לוליטה מפעילה על הומברט מניפולציה, מתגרה, ומנסה לשלוט ביחסים ביניהם.
הבעיה היא שרוב הילדות הן בדיוק זה - ילדותיות. נופלות להתנהגות ילדותית שלא באמת יכולה לקדם ולהצמיח קשר.
זו צריכה להיות ילדה חזקה, מודעת ובוגרת.
סווריןן
לפני 5 שנים • 26 בפבר׳ 2019
סווריןן • 26 בפבר׳ 2019
השאלה שמטפורה העלתה כאן מרתקת: מדוע תסרייטי שליטה מסויימים שכיחים יותר מאחרים, ומדוע יש כאלו שאינם מופיעים כלל בקהילה כזו (למשל, ה-DSLG)?

אסתכן בתשובה: על פי מה שהבנתי ממישהי שחקרה שליטה לעומק, ההשפלה שהנשלט (הגבר, היא דיברה על גבר) מחפש, היא לעומקו של עניין, של אישה שמסוגלת להיות חמה ואוהבת, אבל נמנעת במכוון מלעשות זאת איתו (עם הנשלט). לכן האב-טיפוס של השולטת הוא של אישה שלובשת בגדים סופר-נשיים (על פי הסטראוטיפ: עקבים, גרביונים), ואולי יוצאת ושוכבת עם אחרים - אבל כלפיו היא קרה כקרח. במקום לגמול על התמסרותו, היא תכיר בה באופן תועלתני בלבד. ככל שהוא יעמיק לתת, כך היא תישאר אדישה, ובמקביל, תהיה מסוגלת להרעיף חום על גברים אחרים, או אפילו על חיות מחמד (לכן נחמדות של שולטת מגרה).

אם הניתוח הזה נכון, תסריט של ילדה רודנית ואב מושפל לא יעבוד טוב. ילדה עדיין לא מפגינה את החום הנשי המלא שאמור להימנע מהנשלט, כגבר בוגר (אבוש).

לעומת זאת, פנטזיה של ילדה רודנית מול ילד חסר ביטחון, בהחלט תעבוד - אולי כי זה מחזיר את הנשלט לחוויות ראשוניות של השפלה.

יצא פתלתל ... אבל תודו שניסיתי...