צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יחסי שליטה

dolevrakk
לפני 5 שנים • 27 בפבר׳ 2019

יחסי שליטה

dolevrakk • 27 בפבר׳ 2019
בתור שולטות, מה הציפייה שלכן מהנשלט?

זאת אומרת בשורה תחתונה,מה הנשלט בשבילכן?

עבד נקיון? נהג? חבר? המרגיע הלאומי? סקס כיף עם אביזרים?

איפה זה פוגש אתכן בחיי היום יום
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 27 בפבר׳ 2019
אתה מבין שלא תהיה תשובה כללית שמתאימה לכולן ושיש המון סוגים שונים של קשרי שליטה שהביטויים שלהם שונים, כן? רק מנסה ליישר קו מראש icon_smile.gif
dolevrakk

ברור לי

dolevrakk • 27 בפבר׳ 2019
ולכן מעניין לשמוע איך כל אחת תופסת את זה ומה זה אומר מבחינתהicon_smile.gif
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 27 בפבר׳ 2019
בעיניי, נשלט הוא בן זוג לכל דבר. יש בינינו מערכת יחסים עמוקה ורגשית ויציבה. יש אינטימיות נפשית וגופנית. יש הדדיות, רק אין שוויון. מפגשים מורכבים מסשן, יותר מאחד, ובין לבין מחיבוקים, כרבולים, שיחות, צחוקים.
    התגובה האהובה בשרשור
dolevrakk
לפני 5 שנים • 28 בפבר׳ 2019

הייתכן?

dolevrakk • 28 בפבר׳ 2019
אין זה מותח את גבול הנשלט אם אתם יושבים מכורבלים ומחובקים?
זה לא מוריד מעמדתך ומכוחך?
הנשלט מקבל הרגשה של בן זוג,ופחות של נשלט
האמנם?
עפר תחת רגלייך​(נשלט)

הלוואי וכולן היו כמותך

Menta כתב/ה:
בעיניי, נשלט הוא בן זוג לכל דבר. יש בינינו מערכת יחסים עמוקה ורגשית ויציבה. יש אינטימיות נפשית וגופנית. יש הדדיות, רק אין שוויון. מפגשים מורכבים מסשן, יותר מאחד, ובין לבין מחיבוקים, כרבולים, שיחות, צחוקים.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 28 בפבר׳ 2019
dolevrakk כתב/ה:
אין זה מותח את גבול הנשלט אם אתם יושבים מכורבלים ומחובקים?
זה לא מוריד מעמדתך ומכוחך?
הנשלט מקבל הרגשה של בן זוג,ופחות של נשלט
האמנם?

שולטת חסרת ביטחון צריכה להתחבא מאחורי תדמית של "קשוחה" ולסרס את רגשותיה בכדי להצליח לשלוט, והיא לוודאי מאבדת מכוחה כשהיא לפתע יורדת מן המשמר, יוצאת מן הדמות הפנטזיונית ומאפשרת לעצמה להיות האדם שהיא ולהרגיש. בעיקר מכיוון וסוג כזה של שולטות מתאים ומושך אל עצמו סוג מסוים של נשלטים שמעדיפים את הפנטזיה המחרמנת שמסתכמת בתסריט פרי דמיונם עם סט התנהגויות מוגדר לכל תפקיד בצורה דיכוטומית, על פני הכרה במציאות ועל פני פיתוח היכולת להתמודד עם הצרכים הרגשיים ובמורכבויות הרגשיות שהם חלק בלתי נפרד בפרטנרים המעורבים ביחסי השליטה כבני אדם.
לעומתה, שולטת בעלת ביטחון לא חוששת להביע את עצמה כפי שהיא ולכן לא נצמדת לדמות פנטזיונית, וזו גם הסיבה שהיא מראש לא מושכת אל עצמה אנשים שבזה מסתכמת התפיסה שלהם את עולם השליטה.
היא מאפשרת לעצמה להביע מגוון רגשות כלפי הנשלט שלה כפי שהיא באמת מרגישה אותם, כי היא לא מפחדת "ממה הוא יחשוב עליה" ולא חוששת מכך שבקלות ידיח אותה כשהיא תתנהג כמו עצמה, היא לא כפופה לשום תסריט של אף אחד כי היא בטוחה בעצמה שהיא מובילה גם כשהיא רכה ועדינה. מנהיגה טובה לא צריכה להפעיל כוח בשביל שישמעו בקולה.
dolevrakk

ברור ברור ארכ

השאלה אם הפתיחות הזאת עם העבד לא גורמת לעבד להתבלבל
למה ברגע שכבר העבד ראה וחווה הכל עם השולטת שלו,פתאום כשהשולטת תרצה משהו הפוך העבד ירגיש בנוח לחלוק עליה..
זה הורס קצת את היחסי שליטה לא?
dolevrakk

ברור ברור ארכ

השאלה אם הפתיחות הזאת עם העבד לא גורמת לעבד להתבלבל
למה ברגע שכבר העבד ראה וחווה הכל עם השולטת שלו,פתאום כשהשולטת תרצה משהו הפוך העבד ירגיש בנוח לחלוק עליה..
זה הורס קצת את היחסי שליטה לא?
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 28 בפבר׳ 2019
הגבולות מאד ברורים. בזמן סשן, יש נוהל. הנשלט קורא לי גבירתי, לא מדבר בלי רשות, וברור שהוא מציית לכל פקודה שלי.
כשנגמר הסשן, הוא רשאי לדבר ולקרוא לי בשמי, אבל ההיררכיה נשארת שם ברקע כל הזמן, וברור לו שברגע שאחליט הוא יחזור לתפקיד הנשלט הצייתן. אני נשארת השולטת שלו גם כשאני מחבקת אותו או משוחחת איתו כאילו כרגיל.