סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניסוי באונליין דייטינג שגברים צריכים להכיר

לילית חדשה
לפני 5 שנים • 11 במרץ 2019
לילית חדשה • 11 במרץ 2019
לא נטען שיחסי הכוחות שוויוניים או שיש פה יחס של 1:1 בין גברים לנשים. ידוע שיש פה יותר גברים מנשים (בכל קשת התפקידים).
לכן, אם נסתמך על היחסים המספריים בין נשים לגברים כאן בכלוב- מאוד מאוד הגיוני שחלק ולמעשה *רוב* הגברים יישארו לבד.
אם יש בכלוב 10,000 גברים אבל רק 2,500 נשים אז (על הנייר לפחות) כל אישה יכולה למצוא לה גבר- אבל לא כל גבר יימצא לעצמו אישה.
אותו הדבר לשאר אתרי ההיכרויות- אם יש יותר גברים אז באופן אוטומטי יותר גברים יישארו לבד.

נכון. נשים בוררות את הגברים שפונים אליהן ואת אלה שהן מחליטות לפנות אליהם בעצמן.
זה לא עניין של אגו או גאווה או עניין של שליטה בשוק הסקס (ברור לך שנשים יכולות לחפש מערכת יחסים ולא רק סקס, נכון?)
אלא בעצם מדובר במשהו מאוד פשוט- אם יש 10 אפשרויות בחירה, מדוע שלא לבחור במי שהכי מתאים והכי מוצא חן?
כי גברים לא מפעילים סינון ולא מנסים לברור מי הכי מתאימה להם?
גם לגברים יש את האפשרות לברור ולבחור מבין הנשים- מי הם חושבים שהכי תתאים להם ומי הכי מוצאת חן בעיניהם.
זה שאולי הם לא עושים את זה... אם כבר אומר משהו עליהם ולא על הנשים.

לקבל המון תשומת לב אולי יכול להעלות את האגו- אבל זה תלוי בסוג של תשומת הלב. לקבל הודעות נחמדות שמראות שהצד השני באמת מביע עניין בפרופיל ובמי שעומדת מאחוריו, שהוא באמת בדק וראה האם יש רף מינימלי של התאמה יכול בהחלט לרומם את מצב הרוח.
אבל לקבל 10 הודעות שאפילו לא שינו אות השם של הנמענת הקודמת או לקבל 10 הודעות שפשוט מכילות הצעות מגונות וסרטי פורנו- לא.
לא רק שלא משמח או מעלה לנו את האגו- אלא שזה פשוט דוחה.

ודרך אגב,
Zord20 כתב/ה:
אם תקראי את ההודעה שוב, תראי שלא השתמשתי במילה אוטיסטים.

האמת שכן השתמשת בה:
Zord20 כתב/ה:
את רושמת לגבי גברים ששולחים לך הודעות אוטיסטיות...
Zord​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 20 במרץ 2019
Zord​(מתחלף) • 20 במרץ 2019
רשמתי הודעות אוטיסטיות, לא אוטיסטים.

ואם הסטטיסטיקות שרשמת הן נכונות לגבי הכלוב, אז המצב גרוע ממה שחשבתי...כל האונליין דייטינג דופק לאט לאט את החברה, נשים וגברים בעצם מקבלים מצג שווה לגבי הערך שלהם בשוק..רוב הגברים (כפי שרשמת) לא ישיגו כלום ויקבלו אשליה שהם לא שווים כלום ורוב הנשים ישיגו יותר מדי ויקבלו אשליה שהן משהו ממש ממש מיוחד.

האתרים והאפליקציות צריכים לפרסם סטטיסטיקות לגבי היחס גברים-נשים לפי דעתי בכדי שתהיה שקיפות למצב בשוק הזה.
מעריץ גאה​(נשלט)
לפני 5 שנים • 21 במרץ 2019
מעריץ גאה​(נשלט) • 21 במרץ 2019
בניסוי הזה האמריקאיות הספציפיות האלה הן מנומסות ומכבדות והקסם האישי שלו לא גרם להן לסלידה אלא להפך, לא עשו ניסוי מה קןרה לאחר מכן והאם הן היו ממשיכות איתו באמת למפגשים נוספים.
בארץ אם היו עושים ניסוי כזה נדמה שהנשים היו יותר ישירות, מעליבות , עוקצניות ופחות מכבדות כלפיו.
יש יתרון במדיה הוירטואלית שהוא מאפשר לאנשים שבמציאות יכולת הביטוי המילולי בדיבור שלהם נמוך יותר או שלוקח להם זמן להפתח או עקב חוסר בטחון, לבטא את עצמם בביטוי עצמי בכתיבה, יותר קל להם והם יותר משוחררים.
דבר נוסף, במציאות נניח בפאב ובמסיבה רועשת שצריך לצעוק שישמעו אותך זה לא לכולם המקום האידאלי להתחיל לכל אחד. המדיה הוירטואלית נותנת מענה במקרה הזה, אך יש לה לא מעט חסרונות כמו שצויין כאן.
בשורה התחתונה רצוי שאדם יפתח גם את הצדדים הפחות חזקים בין אם זה התבטאות בדיבור ובשפת גוף ובין אם זה בהתבטאות בכתיבה ואם קיים דימוי עצמי נמוך המוביל לבטחון עצמי נמוך אז פשוט לעבוד על זה.
יש אגב כל כך הרבה מקרים שנתקלתי בין אם זה גברים חתיכים, שריריים שמפיצים סקס אפיל אבל אין להם הרבה בקופסא וכמובן אצל נשים כאלה.
מראה זה חשוב בהחלט ומידת החשיבות משתנה בהתאם לכל אדם ספציפית, אך גם מראה משתנה עם השנים וחייבים לזכור שיש לנו גם מח ושכל שגם אותם צריך לפתח ולא רק את שריר הבייספס והקוביות בבטן.
לילית חדשה
לפני 5 שנים • 23 במרץ 2019
לילית חדשה • 23 במרץ 2019
הדוגמא המספרית שלי היתה סתם דוגמא
אבל הסטטיסטיקה הכללית נכונה- יש באתר יותר גברים מנשים.
וזה ככל הנראה נכון גם לאתרים אחרים.

למשל הודעה מהפורום מלפני שנה-

Grey / Green כתב/ה:
שאלה מצוינת! אני חושב שזה בגלל שלמרות שיש לו הרבה שימושים, עבור רוב המשתמשים הכלוב הוא אתר היכרויות. באתרי היכרויות יש לעיתים יותר גברים מנשים (למרות שזה לא תמיד המצב). הנה למשל משתמש ב-OKCupid שגילה שהיחס בין גברים לנשים הוא 73:27:
https://www.reddit.com/r/OkCupid/comments/3xukuq/malefemale_ratio_7327/

אז הבררנות אגב, בכלל לא משחקת פה תפקיד: גם אם כל אחת תלך על הגבר הראשון שפונה אליה- עדיין כל אחת יכולה למצוא
וחלק מהגברים לא ימצאו כלום, כמובן כתלות ביחסים המספריים בין גברים לנשים
(בהנחה וכל גבר מחפש אישה אחת וכל אישה מחפשת גבר אחד, ונתעלם לשם הפשטות משאר הנטיות המיניות)

נכון- רשמת הודעות אוטיסטיות.
כלומר עדיין השתמשת במילה 'אוטיסטיות' כמילת גנאי וכתיאור שלילי.
jg33
לפני 5 שנים • 25 במרץ 2019
jg33 • 25 במרץ 2019
אם אני יכול להוסיף את דעתי:
יש הרבה מאוד גברים נשלטים וקצת מאוד נשים שולטות באתר, לכן כל אישה שולטת מקבלת כ"כ הרבה פניות שהן לא מספיקות אפילו לעבור על כולם.
וכמובן באופן טיבעי בגלל שיש להן מבחר ענק של גברים שרק מחכים לתשובה מהן, הן מסננות מראש גברים שקצת לא עונים הקריטריונים שלה ויבחרו את הכי מושלם שיש.
אני אישית לא קיבלתי מענה משום אישה באתר עד עכשיו, אין מה לעשות, זה היצע וביקוש.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 25 במרץ 2019
הבררנות וההבדל בסטנדרטים של אטרקטיביות:

https://pics.me.me/6-least-attractive-27-least-attractive-how-men-rate-women-6363613.png

זה כנראה שילוב של גורמים אבוצוליונים-חברתיים בשילוב של עודף פניות (עודף ביקוש).

https://medium.com/@worstonlinedater/tinder-experiments-ii-guys-unless-you-are-really-hot-you-are-probably-better-off-not-wasting-your-2ddf370a6e9a

https://cdn-images-1.medium.com/max/1600/1*iC0UjKDxFViE3XZuk6MMUw.jpeg

"It was determined that the bottom 80% of men (in terms of attractiveness) are competing for the bottom 22% of women and the top 78% of women are competing for the top 20% of men."

https://www.reddit.com/r/dataisbeautiful/comments/2g50c9/women_rate_80_of_guys_as_worselooking_than_medium/

בגדול לפי נשים רוב הגברים (80%-90%) מכוערים/ממוצעים/נמוכים/לא אטרקטיבים) מהצד השני גברים הרבה יותר סלחניים כלפי נשים והדירוג נראה כמו עקומת פעמון.

בקיצור בימינו אנו, בשוק הדייטינג/היכרויות/סקס/זוגיות, איך שלא תבחרי לקרוא לזה - המראה החיצוני חשוב פי כמה מונים לגבר מאשר לאישה.
לגברים אין סטנדרטים נאצים שכאלו ופחות אכפת להם ממראה חיצוני.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
זורד, אני לא יודע אם קראת את כל המאמר. זה מחקר של אדם אחד ב"תנאי שדה" והוא מכיל פסקה על caveats (יענתו, אזהרותים למיניהם):
1. אין דרך לקבל נתונים מ tinder. במקום, הוא פתח חשבון מזויף של כוסון על, וראיין 28 נשים שעשו לייק. זה מדגם מייצג בערך כמו שאני צנצנת (אני לא צנצנת, נשבע)
2. הכל מבוסס על דיווחים של הנשים (ראיון אישי), לא ישירות על פעילות הtinder שלהן. מי יודע אם הדיווחים אמיתיים (לאו דווקא שקר, זכרון סלקטיבי. גם הזכרון שלי אוהב אותי)
3. הוא יצא מהנחה שהטעם של הנשים אחיד לגמרי.
בקיצור, המחקר נורא בעייתי. מסכים שהוא מעלה שאלות ותהיות (וכל הכבוד לבחור שעשה), אבל לא הייתי לוקח ממנו תשובות.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 25 במרץ 2019
המידע מאוקייקופיד נכתב בבלוג הרשמי שלהם, חושב ש- 2015.
jg33
jg33 • 25 במרץ 2019
כלל 80-20 אכן אמיתי.
כל הגברים נמשכים רק ל80% מהנשים.
כל הנשים נמשכות רק ל20% מהגברים.

אני אפילו חושב שצריך לעדכן את המספרים ל 10-90 אבל זו רק דעתי.

לפחות יש פורנו וכרית שאפשר לבכות עליה לפני השינה.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
חברים, הצעה. אם אתם מתארים תחושות אישיות זה עניין אחד.
אבל אם נדמה לכם שקיים איזה חוק מדעי או כלל סטטיסטי, תבדקו טוב טוב למה אתם מקבלים אותו. במקרים רבים תגלו שהוא לא מדוייק או בכלל לא נכון.
כלל 80-20 שהובא כאן מבוסס על מחקר, שכפרוייקט פרטי הוא ממש יפה. כקוריוז, הוא מאוד מעניין. והאמת, שהכותב מתנסח טוב, מסביר נהדר וגם מצחיק (לדעתי).
אבל, זה לא עומד בשום סטנדרטים של אף ז'ורנל מדעי. זה כמו ניסוי קולה ומנטוס. מגניב, אבל מאמר מדעי לא יצא מזה.
המירב שניתן לומר הוא:
"ישנה השערה המכונה כלל 80-20. נכון להיום, נמצאו אי אלו ראיות תומכות לתיאוריה, אך טרם נעשה מחקר ממשי עליה".
ולכן, אישית, לא ממליץ לקבל את הכלל הזה כאמת.