לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"בטיחות" "רגישות" ושאר ירקות...

פלייפול
לפני 5 שנים • 18 במרץ 2019
פלייפול • 18 במרץ 2019
תגידי, בכח המוח, האם ההשראה לניק שלך היא הספר של ד"ר קרוי, עה"ש?
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 18 במרץ 2019
ממש ממש לא. לא הוא ולא הספר שלו.
סווריןן
סווריןן • 18 במרץ 2019
"אני לא בעד להשאיר משהו מחוץ למשחק כי הוא מסוכן"

רגע... אה.. מדוע לא? המשמעות של סכנה היא סבירות נמוכה למשהו נוראי. לא הבנתי מדוע לא לוותר על פעולות מסויימות אם מבינים שהן עלולות לפגוע ממש. ואני לא חושב שהחלופה היא לא לצאת מהחדר ולהפסיק לנשום...

למען הסר ספק (כי אני מתחיל לצאת כאן קצת דודה...) אני הדוניסט מושבע. נקודת ה-p אינה זרה לי. אבל לא על כך הדיון, אלא על התעקשות לשמור על פעולות מסוכנות תוך הרגעה עצמית שעושים זאת מתוך 'ידע' ו'באחריות' כשאין למלים הללו כיסוי.

"בדסם דומה לספורט אקסטרים".

אני מעדיף לחשוב על בדסם בתור שפה של אינטימיות, אבל נניח שזה דומה לספורט אקסטרים, ההבדל קשור בבקרה . אם אני גולש ממצוקים או צולל או נוהג במכונית מרוץ, מישהו מהצד השני אמור להתחייב מולי שנערכה בקרה שמסוגלת להגן עלי. אני או שארי רשאים לתבוע אותו אם לא. מישהו בדק את המתקנים לפני שעליתי עליהם בעצמי. מישהו חתם על רישיון עסק. לעומת זאת כשמישהו דוחף לתוכי את כל כף ידו ומאגרף (בסדר, בסדר, עם המון חומר סיכוך לא מאלחש ואחרי שנטל את ציפורניו וקרא שני מדריכים באינטרנט על איך עושים זאת נכון), אין בקרה, ואין אחריות. אם אפצע, לא אספר על כך (אם אוכל), ומי שיטפלו בי לא יפיצו זאת. בקיצור, על התאונות לא תשמעו.

"יש ספרים באינטרנט על פיסטינג"

כן... של יוצרים אנונימיים כמו כולנו כאן, שהשד יודע מה נסיונם. אם חתום על ספר כזה רופא, ונניח שזה לא מפוברק, עדיין צריך לבדוק מה הבסיס המחקרי שעליו הוא נשען, כי קצת קשה לי לדמיין שהוא הצליח להגיע למדגמים מייצגים של גילאים שונים ומבני גוף שונים: אין דינו של פיסטינג שמבצעת מתעמלת דקיקה וקטנה
לכדורסלן, לפיסטינג שמבצע כדורסלן במתעמלת קרקע...
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 18 במרץ 2019
יודע מה אני חושבת, סוורין? הבעיה העיקרית של פיסטינג, היא שאתה לא מתגרה מזה. אם היית מתגרה מזה בטירוף, אם לא היית יכול להחזיק את עצמך בכל פעם שהיית מדמיין יד ענוגה חופרת בתוכך, עד שהיא מחליקה ו מתאגרפת, אם המחשבה הזו היתה מייצרת בך זקפה נוראית ובוערת, והתכווצות בבטן כי זו ההתמסרות האולטימטיבית, היה מתחיל בתוכך מו״מ פנימי שנוגע למחיר שאתה מוכן לשלם בשביל הגירוי שלך. קשה לנו להבין למה אנשים נמשכים לפעולות שהורסות אותם, אבל בפועל תמיד מדובר במשוואה פשוטה של ריגוש או עונג בתמורה לסיכון או תשלום כלשהו. העניין הוא שלכל אחד יש מוקדי משיכה אחרים, ובהתאם מתחמי סכנה או תשלומים אחרים.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
סוורין
סטירות לא נכונות יכולות להוביל לזעזוע מוח, פריקת לסת ועוד
הצלפות לא נכונות יכולות לפגוע באיברים פנימיים
קשירות יכולות לגרום לנמק או חוסר חמצן
עגבת יכולה לעבור דרך כל פצע - מספיק החדרת אצבע בלי כפפה (לא משנה לאן)
בכלל, מחלות מין
חשמל - נו, באמת
חגורת צניעות יכולה לפגוע באספקת הדם לפין, ואז תשכח מזקפה

מי מבטיח לך שהאדם מולך יודע מה עושה בכל אחד מאלה? מי מבטיח לך שהוא בריא?

אז אשמח אם תסביר לי מה, בדיוק, הבדסמ הבטיחותי להפליא שלך
סווריןן
סווריןן • 18 במרץ 2019
בכח המוח - העובדה שאם הייתי מתגרה ממשהו דבילי הייתי גם עושה אותו, לא הופכת אותו לפחות דבילי.

דרקן -- חזרנו להכל או כלום?

אתם יודעים משהו, אולי הנימה שלי קצת עויינת, ואני מתנצל אם אני יוצא לוחמני. כל מי שהגבתי אליהם/ן כאן הם כותבים/ות שקראתי ואני מעריך, פשוט כתבו אלי לאחרונה כמה אנשים צעירים שהגיעו לבלוג שלי שעוסק בהתבגרות שלי עצמי ושיתפו איתי חוויות... ההתכתבויות הללו שינו את האופן בו אני תופס כתיבה באתר כזה. אני מציע לכותבים/ות לחשוב על בני שבע עשרה שמגיעים לכאן (יש כאלה), וקוראים את מי שהם תופסים כבעלי ניסיון... הם לאו דווקא יודעים מה כן ומה לא, וכשמישהו זורק מונח כמו פיסטינג, זה מייד מתקבע כתנוחה שברור שאפשר לנסות. הרי היא קיימת מימי בית ראשון.

אז לא. זה לא ברור. כך גם כשמישהו כותב שלא מפסיקים אם השותף בוכה. אם אתה שולט הורמונלי בסוף י"א, אתה עלול לקבל לגיטימציה לעשות משהו רע, כי אולי זו שאתה איתה ובוכה תכף תבין את הקטע בבכי ותבין סוף סוף את הכיף שבהתמסרות...

שרשור על הצלפות עזות? סבבה. שרשור על חדירה אנאלית? סבבה. קשירות? סבבה.tease & denial / mind control/pet play/age play? סבבה

שרשור על פיסטינג, אספיקסציה, אכילת צואה, בעיטות לאשכים... לא סבבה.

איך יודעים מה כן ומה לא? שאלו את עצמכם מה היה מתאים לכם לקרוא בגיל שבע עשרה אם כבר הגעתם לאתר כזה. כבר תדעו...
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 5 שנים • 19 במרץ 2019
זה לא עניין של הכל או כלום.
בכל פעילות בדסמית כרוך סיכון. אתה פשוט בוחר את הסיכונים שלך, לא נמנע מפעילויות מסוכנות. לשים קיין בידיים הלא נכונות יכול להיות הרבה יותר מסוכן מפיסטינג מודע ובטיחותי.
אתה שרירותית קובע מה ראוי לדיון ומה לא.

אין לנו אפשרות לקחת אחריות על כל משתמש בכלוב. לא בני 17, לא בני 71. מי שלא משתמש בשכל ישר, זהירות, למידה וכיוצא באלה - זה ייגמר רע. חדירה אנאלית "רגילה" יכולה לגרום אותם נזקים כמו פיסט, במיוחד אם משתמשים בצעצועים.
עזאזל, עם מקרים ששמענו כאן על נוכלות וסחיטות, אפילו להחזיק פה פרופיל זה סיכון.

הדבר החכם לעשות הוא לא להפסיק לדבר, אלא לדבר יותר. יותר מידע, יותר הסברים, זו הדרך למיניות טובה, בריאה וחכמה, לא השתקה.
קושר באהבה
לפני 5 שנים • 19 במרץ 2019
קושר באהבה • 19 במרץ 2019
מה אגיד לכם
שרלטנות לצערי חודרת לכל התחומים
עידן האין וריק טרנאט חודרת לכולנו לתוך הרקטום
קראתי פה וקראתי שם
עשיתי קורס פה ועשיתי קורס שם
ובסוף אנחנו בטוחים שקרנפים ורודים קיימים במציאות (באסה סבבה)
בחייכם וביומיכם ובחיי כל ישראל
תפעילו את הראש ולא התחת
מי שרוצה לקפוץ מהחלון שיקפוץ אבל שלא יחרטט לפני לא באמצע ולא אחרי.
מזכיר לי את מרחולינענע והלגליזציה לעליה השניה.
(שאגב כולם משתמשים ברפואי וחיים את הדמנציה בסבבה)
כמו שלא היינו נותנים הגה למי שקרא באינטרנט איך נוהגים. לא הייתי נותן חור תחת שלי למי שקרא איך מחדירים.
ומי שחושב שחור זה חור. מעליב בגדול. את מי שברא יתגדל שמו.
ואם אתה לא אלוהים ולא רופא שב בשקט ותהנה מהפרסומות. ומאה פעם אמרתי לך שקרנפים ורודים לא קיימים.