צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתי ידעתם שאתם נמשכים לBDSM?

The-Power​(שולט)
לפני 5 שנים • 13 במרץ 2019

מתי ידעתם שאתם נמשכים לBDSM?

The-Power​(שולט) • 13 במרץ 2019
הדיון הזה מבוסס על פרסום בבלוג שלי, בו כתבתי על הרגע הראשון בחיי שאני זוכר ש"נדלקתי" מהרעיון של שליטה, אפילו בלי לדעת מה זה.

הייתי בן 9 וצפיתי בטלוויזיה באחת התוכניות האהובות עליי באותם הימים - צבי הנינג'ה. באותו הפרק שרדר הרשע מתקין מכשיר לשליטה מוחית במגדל השידור של ערוץ 6, בו כמובן עובדת אפריל אוניל, שהייתה אחת הקראשים הראשונים בחיי.

אני זוכר את עצמי, בלי להבין למה, מתלהב מהרעיון של שליטה מוחלטת באפריל. לומר לה ללכת על ארבע, לדבר ולשתוק, לגרום לה לציית לכל פקודה שלי. הרגשתי התרגשות מסוג שלא חוויתי עד אז, ולא ארגיש שוב לעוד זמן רב. אבל הזרע נטמן, וכמו שנאמר באינספשן, "כשרעיון גדל הוא יכול להגדיר אותך או להרוס אותך".

אתם מוזמנים לשתף את החוויות והזכרונות שלכם של הרגע בו גיליתם את הצד הזה בכם, עם סדרות מצוירות או בלי.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 13 במרץ 2019
בגיל 14,הרבה לפני שהתנשקתי בכלל, הייתי מתחרמנת ממודעות נוסח דרושה צייתנית או למדי את החבר שלי לסרוג ואשאיל לך אותו לעבודות הבית בעיתון העיר.
הייתי מחפשת במילון עבד ושפחה, וזה גם גירה אותי בטירוף.
לא קישרתי בין העוררות המינית הזו לבין יחסים או רומנטיקה או משהו בסגנון. החלקיםהאלה התחברו יחד רק שנים לאחר מכן.
Honey Bee​(נשלטת)
Honey Bee​(נשלטת) • 13 במרץ 2019
גיל 12 או 13, אמא שלי בדיוק קראה את הספר ״בנות בראון״. יום אחד הייתי לבד בבית, הספר היה בסלון ורציתי להציץ. מכל העמודים בספר, נפלתי על קטע שבו הדמות הראשית מתארת אקט מיני עם גבר חזק, כוחני ושתלטן שמנסה לחנך אותה, ובין היתר היא מספרת איך תוך כדי הוא קרא לה זונה והכריח אותה להגיד שהיא הזונה שלו. קראתי עד שהאקט נגמר.

היה לי ברור שלא הייתי אמורה לקרוא את זה, אבל זה לא הפריע לי כמו הבושה במה שעבר על הגוף שלי כשקראתי את זה. עם המילים האלו הלכתי לאונן בפעם הראשונה, עוד לפני שידעתי שיש מונחים כמו ״חרמנות״ או ״לעשות היד״. נשמע מרגש אבל בכנות, עד היום קצת מתביישת.

קצת לפני גיל 17 חזרתי לספר. הפעם קראתי אותו מההתחלה וכבר הבנתי הרבה יותר טוב מה אני קוראת. שבועיים אחר כך, הכי לא במקרה, הגעתי לכלוב. (:
thhIyghst
לפני 5 שנים • 19 במרץ 2019
thhIyghst • 19 במרץ 2019
זה נשמע מוקדם מידי, אבל אני חושבת שידעתי כבר בגיל 5. הייתי צופה ב'זינה הנסיכה הלוחמת' והתחושה (שלא ידעתי לפרש אז) הייתה התרגשות לבידינלית עזה בכל פעם שהיא נלחמה והכניעה גברים/ כשהכניעו אותה.

זכור לי במיוחד פרק בו היא כלואה בדאנג'ן של מלך כלשהו, כפותה בשלשלאות, והוא יורד לשם עם חלוק ובגדול מטריד אותה מינית.
אל תשפטו.

זכור לי גם שבמשחקי הדמיון שלי עם ילדים בפארק היה ילד שהיינו משחקים ביחד באמא ואבא, רק בצורה שונה מעט מהרגיל: בשלב דיי מוקדם האבא היה 'הולך לעבודה' ואז הילד היה מגלם דמות של כלבלב שנשאר עם אמא בבית, ומציית לפקודותיה. (אני זוכרת שפניתי אליו בעיקר כ'כלבלב טיפשון', והמשחק היה שהוא כל הזמן טועה ואני כל הזמן מלמדת אותו מחדש בנימה מקטינה).

בשלב החביון לא היו ביטואים התנהגותיים של תכונה זו שאני יכולה להיזכר בהם, אבל בגיל 14 עניתי לבקשותיו של ה'חבר הראשון שלי' לרדת לו בהבטות שאם יעשה ביד ויאכל את השפיך של עצמו מולי אסכים לרדת לו ("כי אני מפחדת שהטעם מגעיל"), וכשהוא אכן עשה זאת צחקתי עליו, ואחרי זה נפרדתי ממנו על עצם עזות המצח לבקש דבר כזה מנערה בת 14.

בנוסף, בשנות התיכון ריגש אותי לפתות נערים מהכיתה להגיע אלי הביתה ברמיזות מעורפלות על סיכוי למשהו מיני, ובפועל כשהגיעו אלי הדבר היחיד שהם קיבלו שאיכשהו היה קרוב למין היה לסדר את התחתונים והחזיות שלי בארון. icon_smile.gif

אני חושבת שגם הנערים שבחרתי לצאת איתם בתקופת התיכון, והדרך בה התייחסתי אליהם ("חכה לי מתחת לבית שלי מחר בחמש בבוקר, הולכים לריצה", למחרת כשהוא צלצל מלמטה ביקשתי שיחזור הביתה ויגיע שוב בשבע כי אני עוד עייפה) מהווים סוג של מוטיב.

מה שכן, אני בעיקר מתביישת באיך שהתנהגתי ומאד שמחה שמצאתי דרך לבטא את הצדדים האלו בעצמי בלי לפגוע במישהו (ללא הסכמתו). ברגע שהתבגרתי קצת והבנתי שפגעתי בכמה וכמה בחורים, לא היססתי וביקשתי סליחה - גם אם היא לא תמיד התקבלה.
    התגובה האהובה בשרשור
israelislave
israelislave • 19 במרץ 2019
כדי שאוכל לענות על השאלה שלך אני צריך לפרק אותה לשני לשתים.

1) מתי נחשפת לראשונה ל BDSM על גווניו וטעמיו?

התשובה - בגיל 7 כאשר השמרטפית הנבלה הפדופילית גאולה, נערת התיכון הדתי החסוד עם הבגדים מדיפי ריח הנפטלין החליטה שכדי שיהיה לה זמן להכין שעורי בית בזמן שהיא משגיחה עלי לשחק אתי משחק משרת ונסיכה" ובעוד שהנסיכה עושה שעורי בית ה"משרת" יושב מתחת לשולן ו"מטפל בכפות רגליה ונעליה", וכדי "לסגור את הפלומבה" נהגה להניח את כף רגלה באזור מבושי וכך, במודע או שלא, יצרה את ההקשר המיני\פיזיולוגי בין רגלים\נעלים ותחושה של התעוררות מינית.

2) מתי חשפת את הצורך בפני אדם זר? :

כאשר הייתי בן 14+ וחברתי אסנת ואני התחלנו לגשש את המיניות שלנו הודתי במשיכה עזה לכפות רגליה, אסנת "נכנסה לנעלים" די מהר ואם יש כאן "דינוזאורים" שזוכרים את שידורי הסדרה "פולדארק" בטלוויזיה הישראלית בימי שישי... את שעת השידור הזו הייתי מעביר על הרצפה, ערום, מתחכך ברצפות הקרות בעודי מלקק את רגליה של אסנת... ואולי, אולי זוכה מאוחר יותר גם לגעת בחלקים אחרים בגופה...

3) מתי הבנתי ש "אכלתי אותה"?

כמה שנים מאוחר יותר כאשר אסנת החלה לבגוד בי על ימין ועל שמאל ולא מצאתי כוחות לתת לה בעיטה ולהעיף אותה לקיבינימט... כאשר אסנת רצתה "מתנות" שלא יכולתי לספק לה מדמי הכיס שלי והתחלתי לגנוב מהורי כדי להמשיך ולזכות "בחסדיה".... כאשר נדרשתי להסיע אותו לדייטים, ולפעמים גם לחזור לאסוף מאוחר יותר - והיא ידעה שאני יודע... כאשר הייתי "מוזמן" לדירתו של חבר שלה דקות אחרי שהיה עוזב לעבודה ואסנת הייתה משתעשעת בשוט הגדול שהיה תלוי על הקיר בפינת האוכל...

כבר חשבתי על התאבדות.

ולא שלא רציתי "להיגמל"..... הייתי כבר נער טרום צבא, די נאה, שרירי ושזוף, בחורות שלחו מסרים, חוף פלמחים של שנות ה80 היה כר נרחב להיכרויות... אבל בעוד החברים שלי מסתכלים לבחורות בחזה ובעיניים אני הייתי משפיל מבט לעבר כפות הרגליים... וכשהייתי מנסה לצאת עם אחרות ולהשתחרר מאסנת, פתאם היו מתחילים הניתוקים בטלפון בבית... פתאום התכיפות של הביקורים של אסנת אצל כמה מחברותיה שהתגוררו בסביבה שלי תכפו עד כדי שלא יכולתי שלא לראות אותה...

אז זהו... אני מקלל את המיניות שלי, אין שום הנאה בלהיות "שונה", בטח לא אז כאשר הייתי הכי לבד בעולם וכל פעם כאשר כבר העזתי לחלוק הנשים בהם האמנתי ניצלו את המידע הזה כדי לפגוע, להחליש, לנצל, לסחוט ולדרוש... לא אחת ולא שתים... אין יותר חרא מלהיות בצד "הנזקק" ביחסי אישות.

שבוע נהדר לכולם.
Animus
Animus • 19 במרץ 2019
אני זוכר שבגיל 10 כשרק התחלתי לחשוב על סקס ראיתי סרט עם מלך שהיו לו שפחות וזה מאד גירה אותי מינית,
התחלתי לפנטז על איך שהן מצייתות לכל פקודה שלו ושייכות לו.
אחרי זה אני הרגשתי את זה זולג למקומות אחרים, חשק לשלוט על נשים וכו.
כמובן שאז זאת היתה רק פנטזיה כי לא ידעתי מה זה בדסמ, הרגשתי שאני לא בסדר שיש לי את הרגשות האלו.
הדחקתי ושכחתי מזה. רק בצבא כשהייתי עם בת זוג כנועה אז הרגשתי שוב את הצורך הזה לשלוט.
ומאז זה לא עזב אותי.
טרנטינו​(נשלט)
טרנטינו​(נשלט) • 19 במרץ 2019
אני מגיל צעיר מאוד, עוד מימי בית ספר יסודי זוכר שפינטזתי על כפות רגליהן של בנות הכיתה ורק התפללתי להיות מתחתיהן.
בנוסף, זכור לי פרק של צבי הנינג'ה ששרדר הפך את הצבים לקטנים מאוד ובא לדרוך עליהם עם הרגל והם ברחו בשניה האחרונה, הרצתי את הקטע הזה שוב ושוב icon_smile.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי מרץ 19, 2019 10:26 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Lady Guinevere​(שולטת)
Lady Guinevere​(שולטת) • 19 במרץ 2019
כבר בגיל 3 או 4 רציתי לקשור את הבנים בגן.
זה לא עבר טוב עם הגננת אז עשיתי המרה לקשירת ידיות של ארונות בבית,
שאכן עצבן מאוד את ההורים שלי אבל עד היום הם לא יודעים מאיפה זה נבע.
הנה, עכשיו אתם יודעים.
ומכן גם אפשר להסביר את הפטיש שלי לקשירת נשלטים לארונות...
אין ספק שהליידי הקטנה בת 3 היתה מתלהבת מאוד מגבר קשור לארון ומוצלף (מטריף. עושה מממ בבטן), אז כנראה שזה בא מהאיד שלי.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 19 במרץ 2019
israelislave כתב/ה:
כדי שאוכל לענות על השאלה שלך אני צריך לפרק אותה לשני לשתים.

1) מתי נחשפת לראשונה ל BDSM על גווניו וטעמיו?

התשובה - בגיל 7 כאשר השמרטפית הנבלה הפדופילית גאולה, נערת התיכון הדתי החסוד עם הבגדים מדיפי ריח הנפטלין החליטה שכדי שיהיה לה זמן להכין שעורי בית בזמן שהיא משגיחה עלי לשחק אתי משחק משרת ונסיכה" ובעוד שהנסיכה עושה שעורי בית ה"משרת" יושב מתחת לשולן ו"מטפל בכפות רגליה ונעליה", וכדי "לסגור את הפלומבה" נהגה להניח את כף רגלה באזור מבושי וכך, במודע או שלא, יצרה את ההקשר המיני\פיזיולוגי בין רגלים\נעלים ותחושה של התעוררות מינית.

2) מתי חשפת את הצורך בפני אדם זר? :

כאשר הייתי בן 14+ וחברתי אסנת ואני התחלנו לגשש את המיניות שלנו הודתי במשיכה עזה לכפות רגליה, אסנת "נכנסה לנעלים" די מהר ואם יש כאן "דינוזאורים" שזוכרים את שידורי הסדרה "פולדארק" בטלוויזיה הישראלית בימי שישי... את שעת השידור הזו הייתי מעביר על הרצפה, ערום, מתחכך ברצפות הקרות בעודי מלקק את רגליה של אסנת... ואולי, אולי זוכה מאוחר יותר גם לגעת בחלקים אחרים בגופה...

3) מתי הבנתי ש "אכלתי אותה"?

כמה שנים מאוחר יותר כאשר אסנת החלה לבגוד בי על ימין ועל שמאל ולא מצאתי כוחות לתת לה בעיטה ולהעיף אותה לקיבינימט... כאשר אסנת רצתה "מתנות" שלא יכולתי לספק לה מדמי הכיס שלי והתחלתי לגנוב מהורי כדי להמשיך ולזכות "בחסדיה".... כאשר נדרשתי להסיע אותו לדייטים, ולפעמים גם לחזור לאסוף מאוחר יותר - והיא ידעה שאני יודע... כאשר הייתי "מוזמן" לדירתו של חבר שלה דקות אחרי שהיה עוזב לעבודה ואסנת הייתה משתעשעת בשוט הגדול שהיה תלוי על הקיר בפינת האוכל...

כבר חשבתי על התאבדות.

ולא שלא רציתי "להיגמל"..... הייתי כבר נער טרום צבא, די נאה, שרירי ושזוף, בחורות שלחו מסרים, חוף פלמחים של שנות ה80 היה כר נרחב להיכרויות... אבל בעוד החברים שלי מסתכלים לבחורות בחזה ובעיניים אני הייתי משפיל מבט לעבר כפות הרגליים... וכשהייתי מנסה לצאת עם אחרות ולהשתחרר מאסנת, פתאם היו מתחילים הניתוקים בטלפון בבית... פתאום התכיפות של הביקורים של אסנת אצל כמה מחברותיה שהתגוררו בסביבה שלי תכפו עד כדי שלא יכולתי שלא לראות אותה...

אז זהו... אני מקלל את המיניות שלי, אין שום הנאה בלהיות "שונה", בטח לא אז כאשר הייתי הכי לבד בעולם וכל פעם כאשר כבר העזתי לחלוק הנשים בהם האמנתי ניצלו את המידע הזה כדי לפגוע, להחליש, לנצל, לסחוט ולדרוש... לא אחת ולא שתים... אין יותר חרא מלהיות בצד "הנזקק" ביחסי אישות.

שבוע נהדר לכולם.

❤️
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 19 במרץ 2019
אני כעובר בשבוע 30 התחלתי לגלות את חבל הטבור ואימצתי טכניקות שיבארי
תוך כדי גיוון עם מקלחות מיי שפיר

https://youtu.be/z2hZ9CTLICs