סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתי ידעתם שאתם נמשכים לBDSM?

ivy​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 20 במרץ 2019
ivy​(נשלטת) • 20 במרץ 2019
ברגע זה.
Daave​(נשלט)

בילדות זה קסם לי מאד

Daave​(נשלט) • 20 במרץ 2019
שהייתי בן 7 הזדמנה לפני חוברת פורנו שהראו שם אשה ללא כיסוי תחתון נלחמת נגד גבר ומנצחת אותו שדיפדפתי בחוברת ראתי כל מיני נשים יפות שמשפילות גברים אחר כך ביסודי היתה אצלנו ילדה יפה שהיתה מלכת הכיתה שהיתה נהנת להכות ילדים בסרגל וגם זה משך אותי.שהייתי בתנועת הנוער היה לנו יום אחד טיול לדרום ושם היתה מדריכה שאהבה להשפיל חניכים שהם לא טובים אני עשיתי בעיות רק כדי לחוות את החוויה איתה וכשהגעתי אליה היה לה מקל ביד והיתה זורקת אותו רחוק והייתי צריך להביא אותו בזחילה.בצבא היתה לי מכית סדיסטית שאהבה לבעוט בביצים למי שעשה בעיות במסדר ובתקופה שלי לא היה עם זה בעיה אני זוכר את עצמי שעשיתי בעיה באיזה מסדר ואז הרגשתי ממנה בעיטה בביצים מאחורה ממש לא נעים זה היה.
Marie'O'Netta
Marie'O'Netta • 20 במרץ 2019
Marie'O'Netta כתב/ה:
אני בת חמש, סוף שנות השמונים והטלנובלות הראשונות מגיעות לברית המועצות המתפרקת. אחת מהן היא נובלה ברזילאית תקופתית. סוף המאה ה-19, העבדות עדיין קיימת בברזיל והגיבורה היא שפחה הנלחמת למען אהבתה אל בעל אדמות יפה-תואר, של אביו היא שייכת.
סצינות הענישה, במהלכן הצליפו באנשים מתפתלים, קשרו אותם לסוסים כדי להעביר אותם ממקום למקום ריתקו אותי. למרות שהייתי בת חמש ובכלל לא היה בזה כל קונטקסט מיני, המראות האלה ריגשו אותי, ולא הסכמתי לשחק בשום משחק חוץ ממשחק המדמה את הסדרה - משחק שבו הייתי השפלה הגיבורה דחופה, כמובן. icon_smile.gif

רק עכשיו שמתי לב שמשהו פה התחרבש מאוד:
Marie'O'Netta כתב/ה:
השפלה הגיבורה דחופה, כמובן. icon_smile.gif

הכוונה הייתה - "השפחה הגיבורה שחטפה". icon_smile.gif
Daave​(נשלט)

עוד מקרה שזכור לי

שהייתי בצבא היה איתי בנחל חייל אחד שהוא היה מביא את החברה שלו בשבתות שהיינו נשארים ביחידה הזוג הזה היה סדיסטי מאד אני לא הכרתי אותם יום במקרה הוא הלך איתי מכות ונתן לי מכה חזקה בביצים אני ישר נפלתי על הרצפה ואיך שנפלתי חברה שלו קשרה לי את הידיים והחלה להכות אותי תוך זה שאני קשור ואמרה לי שאני יהפוך אותך לסמרטוט שלי היא ישבה על כסא ודחפה לי את הרגל שלה לתוך הפה וציוותה עלי שאלקק לה את הרגל ושאם אני מזלזל בה היא בועטת לי בביצים ברגל השניה.אני נהנתי מאד מהקטע ולא הרגשתי מושפל ומאז אני התאהבתי בתחום הזה של הבדסם.
Floating
Floating • 20 במרץ 2019
בגיל מאוד צעיר, בסביבות גיל 5 אני חושב, אולי אפילו לפני, היה קליפ קבוע שאמא שלי הייתה שמה בזמן שהייתה מנקה את הבית של חבורת גברים ונשים על יאכטה שוחים וחוגגים. אני זוכר שהייתי מפנטז שכשה"גיבורים" הראשיים של הקליפ היו צוללים, האישה הייתה צוללת איתו על גבו ושולחת יד לעבר התחתון שלו ואוחזת חזק.
עוד הרבה לפני שבכלל ידעתי מה זה מין ומיניות, זה הזכרון הראשון שיש לי שקשור לפאטיש שלי היום. באיזור גיל 12-13 בשיטוטי באינטרנט גיליתי שזה פאטיש, שיש עוד אנשים שנמשכים לזה ושאני לא המוזר היחיד.
Zord​(מתחלף)

Re: עוד מקרה שזכור לי

Zord​(מתחלף) • 20 במרץ 2019
דייב נשלט כתב/ה:
שהייתי בצבא היה איתי בנחל חייל אחד שהוא היה מביא את החברה שלו בשבתות שהיינו נשארים ביחידה הזוג הזה היה סדיסטי מאד אני לא הכרתי אותם יום במקרה הוא הלך איתי מכות ונתן לי מכה חזקה בביצים אני ישר נפלתי על הרצפה ואיך שנפלתי חברה שלו קשרה לי את הידיים והחלה להכות אותי תוך זה שאני קשור ואמרה לי שאני יהפוך אותך לסמרטוט שלי היא ישבה על כסא ודחפה לי את הרגל שלה לתוך הפה וציוותה עלי שאלקק לה את הרגל ושאם אני מזלזל בה היא בועטת לי בביצים ברגל השניה.אני נהנתי מאד מהקטע ולא הרגשתי מושפל ומאז אני התאהבתי בתחום הזה של הבדסם.

That happened
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 20 במרץ 2019
מונה כתב/ה:
הייתי בערך בת 12 ושידרו את רשימת שינדלר (שוב)
הסצנה שבה הקצין הנאצי שלקח את הלן להיות לו לשפחה פרטית תמיד חירמן אותי.

מאז אני מאוהבת ברייף פיינס!
Daave​(נשלט)

Zord20 כתב/ה:
דייב נשלט כתב/ה:

That happened

yes זה מקרה אמיתי שקרה לי בצבא.
Daave​(נשלט)

[quote="Zord20"]
דייב נשלט כתב/ה:

That happened[/quot

אני מתנצל שהחסרתי פרט מאד חשוב בסיפור וזה שהוא הלך איתי מכות בגלל שבאתי להעיר אותו לשמירה והוא באותו זמן שכב עם החברה שלו .
סווריןן
סווריןן • 20 במרץ 2019
שרשור יפה...