שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר השולטות הגדול_חלק א'

מל(ק)ה​(שולטת)
לפני 5 שנים • 22 במרץ 2019

שטויות

מל(ק)ה​(שולטת) • 22 במרץ 2019
שנאוצר כתב/ה:
טוב זה מראה סך הכל שכולנו בני אדם וגם הרבה נשים פה אינן רציניות ושבאמת הסיבה לפוסטים החופרים והחוזרים ונשנים של גברים פה על ״איך מכירים״ נובעים מהיחס הסטטיסטי בין שולטות לנשלטים בקהילה.
בטח לא בגלל שנשלטים לא כותבים על עצמם בפרופיל או לא כותבים בלוג או מתחילים הודעה רק ב״היי מה המצב?״

באיזו קלות הסרת את האחריות מאלו שכן.
שנאוצר​(נשלט)
לפני 5 שנים • 22 במרץ 2019

Re: שטויות

שנאוצר​(נשלט) • 22 במרץ 2019
מל(ק)ה כתב/ה:
שנאוצר כתב/ה:
טוב זה מראה סך הכל שכולנו בני אדם וגם הרבה נשים פה אינן רציניות ושבאמת הסיבה לפוסטים החופרים והחוזרים ונשנים של גברים פה על ״איך מכירים״ נובעים מהיחס הסטטיסטי בין שולטות לנשלטים בקהילה.
בטח לא בגלל שנשלטים לא כותבים על עצמם בפרופיל או לא כותבים בלוג או מתחילים הודעה רק ב״היי מה המצב?״

באותה הקלות שאני מקבל מענה מנשים בפלטפורמות וירטואליות אחרות בחיים, בהן אני לא כותב בלוג, לא משקיע כמעט בפרופיל וגם לא בהודעה הראשונית שאני שולח.

זה נטו סטטיסטיקה. בשניה שיהיה פה נשלט על כל שולטת את ורבות כמוך היו עונות הרבה יותר לאלו ששלחו לך ״היי״ גנרי, ולא הייתן מצפות למחקר מדעי מקדים על הבלוג שלכן לפני שליחת ההודעה. רב הגברים לא מתנהגים כמו שחלק מהנשים באתר הזה מצפות.
אגב זה גם לא אומר כלום על כמה הם איכותיים, או כמה מהם יהיו בסופו של דבר מה שאתן מחפשות. גברים הם גברים גם באתר בדסמ. חלקם מותק של אנשים גם אם אין להם יכולת התבטאות בכתב לחשוף את נפשם המעונה בפרופיל או בבלוג, שזה משהו שהרבה גברים מתקשים איתו.
תחת אש
לפני 5 שנים • 23 במרץ 2019
תחת אש • 23 במרץ 2019
מזל טוב.
אין על חי בריבוע.
מל(ק)ה​(שולטת)

Re: שטויות

מל(ק)ה​(שולטת) • 23 במרץ 2019
[quote="שנאוצר"]
מל(ק)ה כתב/ה:
שנאוצר כתב/ה:

באותה הקלות שאני מקבל מענה מנשים בפלטפורמות וירטואליות אחרות בחיים, בהן אני לא כותב בלוג, לא משקיע כמעט בפרופיל וגם לא בהודעה הראשונית שאני שולח.

זה נטו סטטיסטיקה. בשניה שיהיה פה נשלט על כל שולטת את ורבות כמוך היו עונות הרבה יותר לאלו ששלחו לך ״היי״ גנרי, ולא הייתן מצפות למחקר מדעי מקדים על הבלוג שלכן לפני שליחת ההודעה. רב הגברים לא מתנהגים כמו שחלק מהנשים באתר הזה מצפות.
אגב זה גם לא אומר כלום על כמה הם איכותיים, או כמה מהם יהיו בסופו של דבר מה שאתן מחפשות. גברים הם גברים גם באתר בדסמ. חלקם מותק של אנשים גם אם אין להם יכולת התבטאות בכתב לחשוף את נפשם המעונה בפרופיל או בבלוג, שזה משהו שהרבה גברים מתקשים איתו.[/quote

לא ראתי הכל. אין לי כח. אתה לא מכיר אותי ואתה לא תכניס, אותי לתבניות.
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 23 במרץ 2019
שנאוצר, אתה טועה. אני אישית מעדיפה להתנזר כליל מאשר להיפגש עם מישהו שבבירור לא מחפש, מה שאני מחפשת.
אם יחס השולטות נשלטים היה 1:1 או אפילו שתי שולטות על כל נשלט, עדיין לא הייתי מתפשרת.
מספר הפניות ואיכותן שונים דרמטית. שולטות לא עונות לנשלטים לאו דווקא כי הן מוצפות בפניות אלא כי יש להן סטנדרטים מינימליים וניסיון עם נשלטים בכלוב.
מה לעשות שיש מתאם די גבוה בין פרופיל ריק או דליל לבין נשלטים שלא מוכנים להשקיע בקשר או כלל לא מחפשים כזה.
כמו בעולם הוונילי, הסטראוטיפ מוכיח עצמו כנכוו. נשים מחפשות קשר, גברים מחפשים סקס או סשן.
אז מי שרוצה להמשיך להתקרבן ולהגיד שזו נטו סטטיסטיקה, מוזמן להמשיך לתרץ לעצמו תרוצים למה לא הולך לו ואיזה חוסר צדק. ומי שרוצה לשפר אחוזי הצלחה, שיתכבד וינסה להפנים מה שעשרות שולטות כותבות בפורומים בעקביות וברהיטות. אישה היא אדם, אישה, שולטת. בסדר הזה. רוצה להגיע לשולטת? בכיף, גם אנחנו רוצות. רק תנו לנו להרגיש בנוח ותתיחסו אלינו בהתאם.
מל(ק)ה​(שולטת)
מל(ק)ה​(שולטת) • 23 במרץ 2019
מנטה, כם את חוטאת בחטא ההכללות.
לא כל הנשים מחפשות קשר ולא כל הגברים מחפשים זיון או סשן.
כמו שלא כל השולטות מנצלות או מחפשות משהו רציני ולא כל הנשלטים לא רציניים.
כן מסכימה לגבי פרופיל ריק וההשלכות שלו
Britney Bitch
Britney Bitch • 23 במרץ 2019
תהרוג אותי, לא מצליחה להבין מה המטרה של הסקר הזה.
כולם יודעים שיש פה נשים שהן בעצם גברים, שיש פה נצלניות וגולד דיגריות, שיש פה חרא אנשים אבל גם אנשים זהב.
הכל מתחיל ונגמר במפגש רצונות, כמו בכל שוק הכוחות הפועלים בו שואפים לשיווי משקל, שכשיש ביקוש יש היצע וכשאין ביקוש ההיצע גווע.
מה הקטע בלחשב סטטיסטיקות מוטות מהותית, שמוכיחות כלום ושום דבר?
איזו הנחה בדיוק ניסת לאשש פה?
מתה על הפוסטים האלה שמנסים לנתח תופעות בלי שום מידע אמיתי, על סמך הנחות סובייקטיביות, שמטרתם היא רק לתפוס מקום בפיד ולהלאות בקשקשת ופראנויה.
סטיית תקן
סטיית תקן • 23 במרץ 2019
2019 ואנשים עדיין מאמינים לסטטיסטיקה. עצוב
Britney Bitch
Britney Bitch • 23 במרץ 2019
מידע סטטיסטי הוא קריטי לצורך ניתוח מגמות, שיפור ביצועים וקבלת החלטות.
אין פה עניין של אמונה. סטטיסטיקה היא ענף מדעי. היא ההוכחה שפילוסופיה ומתמטיקה הם תחומים משלימים ולא סותרים, יושבת בדיוק על המקום שבו הם מתמזגים.
הבעיה פה, היא שהמדגם לא מייצג, ההנחות לא סבירות, התוצאות מוטות מהותית, אין סטיית תקן והמידע לא שימושי, לא השוואתי ולא מוסיף ידע.
סטיית תקן
סטיית תקן • 23 במרץ 2019
בדיוק. בשביל סטטיסטיקה צריך את כל הנתונים ולדעת מה המשתנים.

יש לי תוכנת SPSS אם את רוצה icon_smile.gif