שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקר הבחירות של "הכלוב" - תוצאות.

סאב לסבית​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 9 באפר׳ 2019
סאב לסבית​(נשלטת) • 9 באפר׳ 2019
אם זה היה מייצג זה מצחיק שזה היה אומר ששולטים.ות יותר ימניים סאדיסטים ונשלטים יותר שמאלניים מאזוכיסטים.
יש מצב שרק אותי זה מצחיק (:
Ollie​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 10 באפר׳ 2019
Ollie​(נשלטת) • 10 באפר׳ 2019
אני ישר חשבתי שזה מה שיסיקו, לכן רציתי לבקש מעוץ שיפלח לפי גברים ונשים (לא ביקשתי כי התעצלתי). הרי ידוע שרוב הנשלטיםות הם נשלטות, ורוב השולטיםות הם גברים.
ברור גם שהפילוח בין שמאל לימין הוא ככה שאחוז הנשים בשמאל ביחס לאחוז הגברים בשמאל, גבוה יותר מאחוז הנשים בימין לעומת אחו הגברים בימין, פשוט כי ימין תומך בדיכוי חלשים ושמאל זו אג'נדה של מלחמה בדיכוי.
אז באופן טבעי הפילוח הוא שנשלטיםות מצביעות יותר שמאל, ושולטיםות מצביעים יותר ימין.

סטטיסטיקה לעתים קרובות יוצרת טעויות הבנה כמו זו שהצעת (שכאילו נשלטים יותר שמאלנים משולטים), ולכן חשוב לבדוק היטב פילוחים.
סאב לסבית​(נשלטת)

אולי, יש לי סייג אחד

סאב לסבית​(נשלטת) • 10 באפר׳ 2019
אני לא חושבת שימניים פחות חברתיים או שמאלניים יותר חברתיים. זה ממש תלוי אדם.
אני יודעת למה אני בגדול שמאלנית, אבל לא חושבת שיש קשר בין חברתיות לעמדה פוליטית, לפחות כשמדובר בבני אדם ולא בדעות או עמדות אידיאולוגיות טהורות
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 10 באפר׳ 2019
ניצי המלכה המתוקה כתב/ה:
בהתחשב בזה שיש קשר בין רמת אינטיליגנציה ובדסם אני לא מבינה מה מצביעי ליכוד עושים פה

חחחחחחחחחחחח יש לך את זה ביותר מתנשא?

טיפשה.
גנדלף​(אחר)

חחח - בדיוק מה שאת עושה פה...

גנדלף​(אחר) • 10 באפר׳ 2019
ניצי המלכה המתוקה כתב/ה:
בהתחשב בזה שיש קשר בין רמת אינטיליגנציה ובדסם אני לא מבינה מה מצביעי ליכוד עושים פה
שומר הכלוב​(נשלט)
שומר הכלוב​(נשלט) • 10 באפר׳ 2019
רק אומר שיש גם ימין סוציאליסטי (נניח כחלון) ושמאל קפיטליסטי(נניח נחמיה שטרסלר). אז המשוואה היא לא תמיד בין שמאל חברתי מול ימין לא חברתי.

וכמובן שבעקבות כך אפשר להתדיין מה הופך אדם לשמאל או לימין, הדעות המדיניות שלו או הדעות הכלכליות שלו.

*נשלט מאזוכיסט שהצביע זהות ולא בגלל הסרטון המשעשע של משה פייגלין שהביע פוט פטיש icon_smile.gif*
שנאוצר​(נשלט)
לפני 5 שנים • 11 באפר׳ 2019
שנאוצר​(נשלט) • 11 באפר׳ 2019
שמאל כלכלי וימין מדיני זה נאציונל סוציאליסטי.
ברכות
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 5 שנים • 12 באפר׳ 2019
bondman​(נשלט){FLR} • 12 באפר׳ 2019
חברה.

יאיר לפיד הכי חתיך,
אני מאוהב ואת מירב כהן הייתי אוכל שעות,
ותמר זנדברג נראת לי ממש שולטת אששש.

זה מה שבאמת חשוב בפוליטיקה הישראלית השבלונית.
RICH'HARD
RICH'HARD • 12 באפר׳ 2019
לצערי לא יצא לי להשתתף כיוון שלא הייתי באתר בחודש האחרון, הייתי עסוק בדבר האמיתי, כאחד המתמודדים באחת המפלגות (ותסלחו לי שאני לא יכול לפרט?)
ועכשיו אני גם לא יכול לכתוב כאן למי הייתי מצביע בסקר...
Zohe{האיש שאיתי}
Zohe{האיש שאיתי} • 12 באפר׳ 2019
מצחיק שאצל נשלטים מרץ (מפלגה של זכויות חברתיות) שולט..
אהבתי והשתתפתי.