סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קריאת חירום אמיתית

israelislave
לפני 5 שנים • 16 באפר׳ 2019
israelislave • 16 באפר׳ 2019
repunzel

כל אחד ומה שאני חושב ש"הרוויח"

מי שראה את הדברים שכתבתי בעבר ורמת החשיפה שנתתי כאן לדברים שעברתי בחיי יודע בדיוק מה עשה הלז כדי להפוך את דברי נגדי ומטרתו אחת... לפגוע.
בלוסום​(לא בעסק)

israelislave

בלוסום​(לא בעסק) • 16 באפר׳ 2019
זה לא מצדיק השתלחות כזו וגם לא ראיתי את מה שאתה רואה בתגובה של דראקן.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 16 באפר׳ 2019
אתמול הסבת את תשומת ליבי לאחד הפוסטים עליהם אתה מדבר, והסיבה שלא עשיתי דבר בנידון הוא כי אי אפשר לעזור למי שלא רוצה לעזור לעצמו.
פעם האמנתי שכן, וכשהתערבתי בפוסטים סוערים והגבתי שאפשר גם אחרת, זה נגמר בהתנצחויות והכחשות מתישות שלא הובילו לשום מקום.
כיום אלו שאני מפנה לסיוע הם אלו שבוחרים לפנות אלי בשביל לקבל אותו, וטרחתי להשאיר מספיק רמזים שאפשר לפנות אם וכשרוצים.
אני מבינה את הכוונות הטובות שלך ומעריכה אותם, אבל בסופו של דבר, פוסטים כמו שלך לא באמת משנים דבר ומשכנעים את המשוכנעים ממילא, את אלו שמצבם הנפשי יציב והם יודעים לנהל קשרים בריאים.
מי שנמצא כאן בכדי לפגוע באחרים או בעצמו לא ישתכנע כי מישהו בכלוב כתב אחרת, ובאופן אירוני פעמים רבות זה בדיוק מה יגרום לו להתצבר בעמדה שלו, כי אז פורץ הצורך להגן עליה בשביל שלא יפול אסימון כואב שידרוש לבצע תהליך יותר כואב של שינוי.
הם זקוקים להתערבות יותר מקצועית מזו, שתתן להם כלים איך לצאת מהמצבים האלו ולא רק להיות מודעים לכך שהם לא מסבים להם אושר. אך לצערי רובם מסרבים לקבל אותה מסיבות מורכבות שונות, וברוב המקרים אין משהו חוקי שמאפשר לנו לכפות אותה עליהם.
המעט שניתן לעשות הוא לפרט על קווי חירום ולינקים לעמותות סיוע (ער"ן, סה"ר, איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית, נט"ל, הל"ל, פעמונים וכו') במקומות בלוטים באתר, ובעיקר באזור שבו רוב הפריקות האלו מתרחשות- בדף הכתיבה של הפוסטים בבלוג האישי. וכך אותם אנשים יהיו מודעים לאופציות בפניהם, בתקווה שכן יבחרו להיעזר בהן ביום מן הימים.
מתנדבת לסייע בניסוח ואיתור עמותות סיוע נוספות בתחומים שונים.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
israelislave כתב/ה:
repunzel

מי שראה את הדברים שכתבתי בעבר ורמת החשיפה שנתתי כאן לדברים שעברתי בחיי יודע בדיוק מה עשה הלז כדי להפוך את דברי נגדי ומטרתו אחת... לפגוע.

כתבת לאנשים שעברו חוויות מיניות טראומטיות שהם אשמים. כתבת שטרנסים וגייז הם חולי נפש. כתבת ששמנים אשמים בהזנחת גופם. במי לא פגעת?

לפני שאתה אומר שאני מתנכל לך, תזכור:
אדם שמחובר לעצמו תמיד ישאל קודם כל "מה אני תרמתי כדי להגיע למצב הזה?"
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 16 באפר׳ 2019
לדעתי סלייב הפריז בתגובה שלו, ופירש לחומרה את ההודעה של ימה, אבל להזכיר כל פעם מחדש את העבר האישי של כותב הפוסט, ועוד לעשות שימוש במקרה של פדופיליה, זה חציית קו אדום. אם יש לך ביקורת דרקן תאמר אותה, אבל באמצעות טיעון ענייני ולא לגופו של אדם. גם אם היה ביניכם היסטוריה. אין שום סיבה שלא לענות בעוקצנות הרגילה שלך אבל כתגובה לפוסט ולא על דברים שנמצאים מחוץ למסגרת הדיון.

ו"כל הכבוד" שהצלחתם להרוס עוד דיון.
My body for you​(מתחלף){רק שלה}

קצת חצו פה גבולות

קודם כל חייבים אנשים פה ובכלל לשנות גישה
הגישה המגעילה שמי שלא מסכים איתי נהפך להיות האויב שלי

למי שלא מבין איך שאדם כותב ומתבטא מציג אותו בתור בן אדם (למרות שניתן לזייף את זה)
שוב תודה לאחת שענתה בצורה בוגרת ומיקצועית ArchAngel

אני יודע שבאמת לא ניתן לעזור לבן אדם שלא רוצה שיעזרו לו
אבל פה אני נאלץ לא להסכים איתך מסיבה אחרת
מאוד תלוי מי האדם שפונה ומאיזה יכולת הוא פונה

אני אתן מקרה אישי שלי דוגמא אחת מהרבה קיימים לי
הגענו למקרה של נסיון התאבדות (יותר מידי פעמים שלה קרוב ל20)
אף אחד ואף אחת מהצוות חברות שלה ואחיות שלה
פשוט לא הצליח לגשת אליה ולדבר אליה ולהרגיע אותה
ואני עושה את זה כמו גדול לא כגיבור או משהו מיוחד

אלא מסיבה אחת פשוטה
מולי נמצא אדם שמרגיש אותי
והיא הרגישה שאני מבין אותה מבין לליבה ממקום טהור
ופשוט לא שופט אותה איך הגיעה למקום הזה
כואב את הכאב שלה

היא מרגישה אותי וכל החומות נופלות

האתר לא מאפשר מציאות של קשר עין טון דיבור וכו'

אני מבקש מכל אחד או אחת שיש לו קשר אישי פה עם מישהו באתר ובכלל בחיים
שמוכן ורוצה לעזור למי שחווה קושי עצום ובלתי נתפס
פשוט להיות שם בלי מקום שיפוטי אמיתי וטהור

ומי שעדיין לא מצליח להתגבר על השיפוטיות
אז אני אכיר לכם את הכלל הראשון ברפואה

אל תזיק!!!!!!
ניצי המלכה המתוקה
ניצי המלכה המתוקה • 16 באפר׳ 2019
לא הבנתם שרפונזל תמיד צודקת?

חוץ מזה אני מצטערת כל פעם מחדש לגלות כמה חראים יש בעולם. ומי שנפגעו אתם לא לבד. יש מה לעשות. אני פה. וכמוני עוד אנשים שאכפת לה. חיבוק חם.
israelislave
לפני 5 שנים • 17 באפר׳ 2019
israelislave • 17 באפר׳ 2019
דרקן ראהל כתב/ה:
israelislave כתב/ה:
repunzel

כתבת לאנשים שעברו חוויות מיניות טראומטיות שהם אשמים. כתבת שטרנסים וגייז הם חולי נפש. כתבת ששמנים אשמים בהזנחת גופם. במי לא פגעת?

לפני שאתה אומר שאני מתנכל לך, תזכור:
אדם שמחובר לעצמו תמיד ישאל קודם כל "מה אני תרמתי כדי להגיע למצב הזה?"

1) כתבתי שיש מצבים בהם אנשים שעברו חוויות רעות תרמו להיווצרות החוויה אך מסרבים להתמודד ולקחת אחריות על החלק שלהם

2) למיטב זכרני לא כתבתי שהומוסקסואליות היא מחלת נפש. הייתי מאד נגד אימוץ ילדים ע"י זוגות חד מיניים כשטובת הילדים עמדה בפניי.

3) כן כתבתי שהטרוסקסואלים אכן לוקים בהפרעה נפשית. המשכתי וטענתי שמבחינתי הבעיה אינה זה שהם לוקים בהפרעה אלא האופן הפוסט מודרני ולדעתי מאד מאד מזיק שבו "מתגייסים" רבים "לעזור" להם להתמודד עם הבעיה.

4) היחס הדו ערכי בו החברה מתייחסת לבעיות של נשים מול יחס המבטל לבעיות של גברים.
בלוסום​(לא בעסק)

israelislave

בלוסום​(לא בעסק) • 17 באפר׳ 2019
מדהים איך הגמל מסרב לראות את הדבשת של עצמו. לא מנסה לחנך אותך אבל *אין* *מצב* שאשב בחיבוק ידיים כשאתה מתבטא בכזו גסות רוח, משתלח ומתלהם!
המרכז למיניות אלט'
המרכז למיניות אלט' • 17 באפר׳ 2019
כל מי שחווים קושי רגשי הקשור למיניות הבדס"מית שלהם, בין אם מדובר בפגיעה או קשיים אחרים שיכולים לנבוע מהמיניות מוזמנים לפנות אלינו.