ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה לנשים קל יותר

Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 15 במאי 2019
Sm Art{☆Sm} • 15 במאי 2019
באתי להגיב משהו פצץ ,אבל אין לי כוח ..
כתבתי ומחקתי .
אני רק אגיד שלנשים פי 1000 יותר קשה .
הקושי שלהם ,הוא כאשר מגיע הגבר הנכון ,ואז ברגע אחד זה נגמר .
אחד שכזה ,מרסק אותן להרבה זמן .

וגברים של היום ,זה הנשים של אתמול .
ובשורה התחתונה מצא מין את מינו .
ולא לחינם הלכה הזרזירה אל העורב .

אם אני היום מתחיל קשר עם בחורה ,ובא לי לשחק אותה ,כאילו נקי .
אני אומר לה .
בואי הנה מאמי ,תני לי את הווטס אפ שלך ,וקחי את שלי .
בואי נראה מי משנינו יותר ,זונת צמרת " ...

אבל אני לא אעשה את זה .כי אני " זונת צמרת ,{במיל}
אז אני בהחלט מפרגן ל "זונות צמרת " { בשרות סדיר }

אני מעל 20 שנים ברצף ,מוצא עצמי מדבר עם גברים ונשים ,ותמיד השיחות חוזרות ונשנות ,על חוויות מזעזעות שחוו אתמול בלילה .
והחלומות מתנפצים ,בזה אחר זה ,ובעיקר לנשים .
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 15 במאי 2019
יש כל מיני סיבות. חברתיות, אבולוציוניות ותרבותיות.

באשר לקהילת הבדס"מ זה היצע וביקוש שמסביר את הפער שקל לנו יותר הגברים שבנינו בעולם הונילי אל מול העולם הבדסמי. הקושי שקיים עדיין בעולם הונילי בכל מקרה קשור הרבה לאופן בו נשים בדרך כלל לא מסכימות לכל הצעה וגברים בדרך כלל כן מסכימים, מסיבות כאלו ואחרות. זה לא הופך כמובן את אלו שלא מסכימות להצעות חיזור למאושרות יותר או פחות, פשוט הן יותר מסרבות וגברים יותר מסכימים עקב הסיבות החברתיות.
אחוז ההסכמה של נשים עולה ויורד בהתאם לתרבות. כך למשל גברים ישראלים מרגישים עם נשים אמריקאיות כאילו שיחקו עד עתה את משחק החיים בדרגת "קשה" וירדו פתאום ל"קל מאוד"
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 15 במאי 2019
זה מעניין, כי זה בדיוק התלונות של גברים אמריקאים על נשים אמריקאיות (תבדוק מה אומרים במיליוני שיתופים ברדיט, פייסבוק, טוויטר, ערוצי יו-טיוב. דוגמאת הקיצון שהכי תמחיש את זה היא כל תנועות האינסלים שקמו בארצות הברית מרוב שלדעתם "האמריקאיות קלילות"). ובדיוק הטענה של גברים אמריקאים כלפי נשים ישראליות (תבדוק את השיח של יוצאי תגלית האמריקאים על ישראליות).
בכל מדינה גברים בטוחים שהנשים המקומיות קשות איתם ובמדינה אחרת כולן יותר קלילות וזורמות.
האשליה הזו מתחזקת כשהם מבקרים באותה מדינה כתיירים, וככאלו, הם מגיעים בצורה קלילה, כיפית, ובעיקר נושאים עמם תחושה שזו חוויה לא דרמטית ואותן נשים אחר כך לא יצטרכו להתמודד איתם אם לא הם יהיו לרוחן, ולכן יש הרבה פחות התנגדות אצלן.
כשאותם גברים הופכים למקומיים במדינה הזו, מתנהגים בצורה יותר שגרתית ופחות קלילה ומלאת התלהבות, נשים מתנהגות אליהם בדיוק באותו יחס שקיבלו במדינת המוצא.
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 15 במאי 2019
לחיות בישראל כמו תייר בישראל..
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 15 במאי 2019
לא יודע איפה אתה חי.
מספיק שתקרא כמה פוסטים של נשים ותתעמק קצת.
כאילו תקרא את הפוסטים שאין בהם כוס או שדיים.
תקרא את הנשים שכותבות כמה רע להן ומר להן.
כי הוא עזב אותה...תתעמק ותבין שהיא בוכה כבר שנים..
תקרא את המירמור על זה שהוא הלך לאחרת..
את התיסכול על זה שהיא לא מצליחה לפתח רגש לאחר..
ויש מלא מהפוסטים האלה.
תקרא שולטות.. שברח להן נעלם להן.. יום לפני שקבעו

אחרי שתקרא את כל זה. אם תחשוב לרגע שזה לא עזר לך.

אז תבין את זה בפשוט יותר.
זה שנשים מתעלמות מסננות מתחיל בזה שזכרים עלובים לא יודעים מתי לעצור.
מהשנייה הראשונה הם סמרטוטים,מוכנים להכול..יעשו הכול..
אישה בשביל לשלוט צריכה רק כוס. ודופק.
בעצם דופק לא ממש חשוב.

כתוב... "בתחבולות תעשה לך מלחמה" ונשים הפנימו זאת
הן יודעות לשחק טוב ממך. יודעות לשקר טוב ממך.
וברוב המקרים גם קרות מזג (לפחות בקטע החיזור) בהרבה יותר ממך.

אולי נראה לך שלהן קל יותר.
אבל רוב הנשים עם הרבה יותר חומות.הרבה יותר מגננות.
ובמקום כמו זה.. שהן מקבלות הודעות כמו ברז דולף.
אתה באמת חושב שמישהי יכולה לברור עד כדי כך?

אם אתה רוצה עצה ממני.
חפש אחת שמראש לא מגדירה לך איך לפנות אליה. אלה זה רק נצלניות שאין להן מושג. חוץ מבניצול.
חפש אחת שמראש תשוחח איתך בגובה העיניים. מי שתרצה מהשנייה הראשונה שתפנה אליה בתואר מסויים...דלג זו חסרת בטחון לחלוטין.
חפש אחת שתחוש שהיא גם חייכנית. הקורקטיות זה שחקניות שיאמצו בעתיד חתול.
חפש אחת שתוכל לדבר איתה על תחביבים על החיים על דברים אחרים מעבר לכמה שיערות יש לך על הזין.
אחת שמהפרופיל שלה אתה מבין שיש לכם מכנה משותף.
חפש אחת שהבלוג שלה לא מורכב מכוס ושדיים.אלא עם אמירה.
אין הרבה. הטובות כבר תפוסות. יש כמה בודדות ששוות השקעה.
חפש אותן.

אהה כן. כבד את עצמך גם כשאתה הכי למטה.
כי אם לא.תהייה כמו עיתון
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 15 במאי 2019
מה יהיה עם שאלות כיפה אדומה הכלוביות האלה לאחרונה
כבר עדיף לשאול לשאול במודיעין בזק
Lanya Colson
Lanya Colson • 15 במאי 2019
אוי, נו
ברור שלנשים קל יותר.
או שלא.
תלוי באיזה תחום.
בדרך כלל.
לפעמים.
וטוב שכך,
כך זה צריך להיות.
רוב הזמן.

וברור שזו אשמתם של הגברים,
שלנשים קל יותר
או שלא.
כמעט תמיד,
וגם אז בדרך כלל לא.
וזה לא צריך להיות ככה בכלל
אבל זה המצב.
לפעמים.
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 15 במאי 2019
Davy jones כתב/ה:
טלי35 כתב/ה:
כי אנחנו מדהימות icon_smile.gif

לא כולכן.

אפילו לא הרוב.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 15 במאי 2019
ArchAngel כתב/ה:
זה מעניין, כי זה בדיוק התלונות של גברים אמריקאים על נשים אמריקאיות (תבדוק מה אומרים במיליוני שיתופים ברדיט, פייסבוק, טוויטר, ערוצי יו-טיוב. דוגמאת הקיצון שהכי תמחיש את זה היא כל תנועות האינסלים שקמו בארצות הברית מרוב שלדעתם "האמריקאיות קלילות"). ובדיוק הטענה של גברים אמריקאים כלפי נשים ישראליות (תבדוק את השיח של יוצאי תגלית האמריקאים על ישראליות).
בכל מדינה גברים בטוחים שהנשים המקומיות קשות איתם ובמדינה אחרת כולן יותר קלילות וזורמות.
האשליה הזו מתחזקת כשהם מבקרים באותה מדינה כתיירים, וככאלו, הם מגיעים בצורה קלילה, כיפית, ובעיקר נושאים עמם תחושה שזו חוויה לא דרמטית ואותן נשים אחר כך לא יצטרכו להתמודד איתם אם לא הם יהיו לרוחן, ולכן יש הרבה פחות התנגדות אצלן.
כשאותם גברים הופכים למקומיים במדינה הזו, מתנהגים בצורה יותר שגרתית ופחות קלילה ומלאת התלהבות, נשים מתנהגות אליהם בדיוק באותו יחס שקיבלו במדינת המוצא.

ארצ' אני שם לב שתמיד בדיונים מסוג זה את מאשימה את הגברים.
באמת שקל לנו יותר מחוץ לאתר הזה. אנחנו מתנהגים באותה צורה גברית מטומטמת גם מחוצה לו וזה קשור לא רק אבל הרבה גם לסטטיסטיקה. היצע וביקוש זה גורם נסיבתי סופר רלוונטי בכל תחום. זה למה שכר דירה בבאר שבע עולה בערך שליש מדירה בתל אביב.
באמת שאמריקאיות פחות שיפוטיות כלפי עצמן/זורמות/נותנות/וואטאבר מבנות ממדינות אחרות במיוחד מישראליות. אם יש טענות שחוזרות שוב ושוב מפי אנשים שונים יש להתייחס אליהן ברצינות, ולא לשלול אותן מן היסוד. אני דווקא שמעתי הרבה פעמים מתיירים גברים שישראליות מאוד מאוד קשות.
ברור שיש יתרון לתייר תמיד מעצם היותו תייר, אבל ייחוס הסיבתיות למצב הזה רק ליחס אותו נותנים הגברים, ולשלול לחלוטין כיצד נשים יוצרות מצבים מן הסוג הזה זה לא בסדר.
מעבר לזה זה גם לא מדויק להתעלם מהפרמטר הבלתי תלוי שיש מדינות בהן מין וחיזור הם פחות טאבו מבארץ ישראל.