ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מנסה להבין את המשיכה

שחר111
לפני 4 שנים • 15 במאי 2019

מנסה להבין את המשיכה

שחר111 • 15 במאי 2019
שלום לכולם,
אני אוטוטו בן 20 ומאז שאני זוכר את עצמי אני נמשך לעולם של הזה, להיות נשלט, ועם להיות מדוייק עוד יותר, להחפצה: להעריץ רגליים ולשבת על הפנים- אך ורק שני הפטישים האלו.
אני כבר תקופה ארוכה מאוד סקרן ומנסה להבין מאיפה מגיעה המשיכה לעולמות האלו ומכיוון שאני מתבייש ומובך לדבר על הנושא הזה פנים אל פנים עם כל אדם, חשבתי שדווקא כאן, בפורום הזה, שלכולם יש משיכה לעולמות האלו ודומים להם אני אוכל לקבל תשובה.

אני מנסה להגיע ממש לתשובה ברמה הפסיכולוגית.
אני סקרן ואשמח לשמוע מה המקרה אצלכם ומאיפה מגיע המשיכה לעולם הזה?

מה יש בעולם הזה של להיות נשלט (ושוב, דגש על רגליים וישבן) שגורם "להדלק"?

מעריך מאוד!
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 15 במאי 2019
בגודל, יש כל מיני חוויות שיכולות לגרום לנו להפיק עונג מסיטואציות של שליטה או קינקים ופטישים כאלו ואחרים. זה לא חייב להיות בהכרח איזה אירוע דרמטי מי יודע מה, לפעמים אלו דפוסים שקלטנו מהסביבה ונתנו להם פרשנות מסוימת או סתם תולדה של התניה קלאסית לעניין. כלומר, במקרה הזה, יצירת קשר אסוציאטיבי בין גירוי כלשהו לבין הופעת עוררות מינית.
לעיתים זה קורה בשלבים מאוד מוקדמים בחיים שלנו שאנחנו אפילו לא זוכרים שהתרחשו, ולכן זה נראה כאילו "זה היה שם מאז ומעולם".
אבל אין באמת גן שאחראי לבדס"מ ככה שלא "נולדים עם זה".
לאורך השנים, אותה משיכה קיבלה מאיתנו חיזוקים חיוביים בעזרת פנטזיות מענגות, אוננות עד אורגזמה, סשנים שחווינו וזכרנו לטובה... עד שהיא התקבעה בנו. המשיכות שלנו כמובן שיכולות להתגמש ולהעצב מחדש בהתאם לחוויות נוספות שנעבור סביבן.
סווריןן
סווריןן • 15 במאי 2019
שלום שחר,
אם אתה באמת מחפש הסבר למזוכיזם, חפש את מדף הפסיכולוגיה בספריה טובה. אני בטוח שתמצא שלל תאוריות. אין סיבה שמישהו כאן יסכם לך אותן באופן אמין.

הייתי מציע לך גם לשאול את עצמך מה אתה מחפש להבין, בעצם. האם סקס ונילי כן ברור לך כל כך? מדוע שמישהו ימשך לשדיים, או לישבן, או לנימת קול, או למבטא? האם המשיכה למשגל רגיל נראית לך פשוטה להבנה? האם תוכל להסביר אותה לחוצן? הרי יש דרכים אחרות להתחכך, לא? בקיצור, הכל מסתורי (אבל אני מסכים איתך שמזוכיזם יותר).

אם לעומת זאת, שאלתך היא הזמנה מוסווית להיכרות, אני מאחל לך בהצלחה...
    התגובה האהובה בשרשור
Kitty frank
Kitty frank • 15 במאי 2019
כול מה שסוורין אמר יפה ומדויק!
נשאר רק להגיד-כי לפעמים פשוט מה שמעמיד ומרטיב לנו זה מה שמעמיד ומרטיב לנו, אולי לא שווה להבין למה?
Animus
Animus • 15 במאי 2019
אינני פסיכולוג ולכן לא אנסה לתת הסבר "פסיכולוגי" לתופעה.
אבל כן אשתף אל החוויה שלי.
כשהייתי בן 13, נכנסתי עם ההורים לחנות נעלי נשים ואני זוכר שהיו שם בחורות יפיפיות שנועלות סנדלים.
ועלתה בי המחשה עד כמה שכפות הרגליים שלהן סקסיות ומגרות.
משם זה נמשך לפנטזיות על כפות רגליים ואף אוננות עם כפות רגליים נשיות.
וזה עדיין קיים אצלי אחרי כל השנים האלו.
לא רואה בזה משהו מבזה ומשפיל, אני שולט וכל הנשלטות שלי ידעו שאני אוהב רגליים מטופחות.

מה שכן תמוה בעיניי זאת העובדה שדווקא נשים שדואגות לרגליים ואוהבות נעליים וכן הלאה לא מבינות
מדוע יש לגברים משיכה לכפות רגליים.
אולי יש הורמון שמופרש בכפות הרגליים ולכן יש לגברים משיכה ואולי זה קרה באיזה שלב בהתפתחות.
אבל יש הבדל ברור בין גברים לנשים.