סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אובדן הכבוד כלפי בן הזוג

israelislave
לפני 4 שנים • 4 במאי 2019

אובדן הכבוד כלפי בן הזוג

israelislave • 4 במאי 2019
נשים יקרות,

האם קרה לכן, ואם כן אזי מדוע, שהתחלתן בקשר הדדי, מכבד, קבוע ומונוגמי עם גבר שידעתן מראש שהוא נשלט, ולחלופין גבר שהתברר כנשלט, וככל שהוא נכנע לכן יותר התחלתן לאבד את הכבוד שחשתן אליו בתחילת הקשר? איך זה נגמר ומה התובנות שלקחתן אתכן לקשרים הבאים?
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 4 במאי 2019
לא יכלתי לראות את הגבר שלי כל הזמן על ארבע, לאט לאט התחלתי לאבד מההערכה שלי כלפיו והבנתי שאני צריכה גבר אחד, חזק, אלפא, מה שהוא בעצם לא יכל לתת לי. אז התניתי את המשך הקשר בכך שהוא יהפוך לקאקהולד שלי. לשמחתי, הוא התחנן להישאר איתי אז אמרתי לו שמהיום אין יותר סקס ביננו וקניתי לו חגורת צניעות. תוך כדי, מצאתי גברי אלפא אחרים והייתי מזמינה אותם אלי הביתה בנוכחותו ועכשיו אני נהנית מכל העולמות icon_smile.gif.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
סוג של. לא בדיוק ככה, כי עצם זה שמישהו נשלט לא מוריד מכבודו בעיני, אבל קרה שירד לי ממישהו על זה שקלטתי שקל לי מידי לתמרן אותו, שאני יכולה להיות הרסנית כלפיו מבלי שהוא יקלוט את זה או ינסה להתגונן. קלטתי שאני יכולה לזלזל ולקחת כמובן מאליו ולא יהיו השלכות. זה די דיל ברייקר בשבילי.
והתובנה לקשרים הבאים זה פשוט לא לתת לזה להגיע לשם. מראש לבחור מישהו שאני מעריכה ומכבדת על האדם שהוא, על תכונות שלא ישתנו גם אם יהיה הכי כנוע בעולם מולי. כמו טוב לב, קור רוח, חוש הומור, אינטליגנציה, דברים כאלה.

יוצא דופן היה בעלי,כי איתו כן היה אישיו כזה אבל הקשר לא התפרק: היה שלב שקלטתי שהוא פשוט עושה כל מה שאני מבקשת לא משנה כמה זה מופרך, ברמה שאני לא יכולה לבקש משהו בצחוק. אבל כבר היינו עמוק בזוגיות אז לא יכולתי פשוט לזרוק אותו. וגם, זה אחד הדברים שנפלאים אצלו. אז דיברנו על זה, ניסינו יחד לשבור את הדפוס, ביחד לימדנו אותו שמותר לסרב לי לפעמים, אני בצד שלי עשיתי מה שאפשר בשביל להעלות לו את הבטחון העצמי ואת האמון בי שאני יודעת להתמודד עם אי הסכמה. היום הכל סבבה, 10% כי עם הזמן למדנו זה את זה ומצאנו איזון, 90% כי אני הבנתי שהוא מושלם ובמקום לחפש מישהו יותר חזק ממני ולנהל מאבקי כוחות אני יכולה להנות מהמסירות שלו ולהודות על מזלי הטוב, ולא לפחד מהאחריות.
וזה שהוא רוצה שיהיה לי טוב זה לא כי הוא לא חזק מספיק אלא כי הוא אוהב אותי, וזה בסדר שמישהו כל כך אוהב אותי.

לא חושבת שזה נכון לגבי כל אחד, יש סמרטוטים בעולם. אבל אצלי קלטתי שצריך שניים לטנגו והפתרון היה שילוב של למצוא בנזוג מדהים יחד עם לשבור לעצמי את הדפוס וללמוד לקבל מסירות גדולה בלי להילחץ. רק אחד מהם לא היה מספיק.
    התגובה האהובה בשרשור
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
deepThinker כתב/ה:
לא יכלתי לראות את הגבר שלי כל הזמן על ארבע, לאט לאט התחלתי לאבד מההערכה שלי כלפיו והבנתי שאני צריכה גבר אחד, חזק, אלפא, מה שהוא בעצם לא יכל לתת לי. אז התניתי את המשך הקשר בכך שהוא יהפוך לקאקהולד שלי. לשמחתי, הוא התחנן להישאר איתי אז אמרתי לו שמהיום אין יותר סקס ביננו וקניתי לו חגורת צניעות. תוך כדי, מצאתי גברי אלפא אחרים והייתי מזמינה אותם אלי הביתה בנוכחותו ועכשיו אני נהנית מכל העולמות icon_smile.gif.

ועדיין יש זוגיות?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 4 במאי 2019
סגנון השליטה שלי לא מיינסטרימי, אני לא רואה בבן זוג נשלט "עבד". אני לא מחפשת לרמוס אותו, להגיד לו שהוא אפס או נחות ממני, אפילו לא כמשחק תפקידים.
אני מחפשת לענג אותו באופן היחודי שבו הגדרנו עונג בפנטזיות האישיות שלנו וכפי הגדרנו אותו בקשר שנרקם בנינו במציאות, דרך פטישים ואקטים שאולי יראו משפילים או כוחניים לצופה מהצד, אבל לנו פשוט כיף להיות בצד הנותן או המקבל שלהם.
אני רואה בו מישהו להעצים, לשלוט בו בכדי להביא אותו למקום הכי טוב שאני יכולה להוביל אותו אליו.
אני לא רואה בהתמסרות לוזריות או פגיעה בגבריות אלא כבוד גדול שזכיתי לו אם הוא סומך עלי כל כך והצלחתי (או ליתר דיוק הצלחנו ביחד) ליצור את האינטימיות שהובילה לכך.
זה למה עבורי בלתי אפשרי להגיע למצב של זלזול בבן זוג נשלט.

מה שכן, בתחילת דרכי, לפני שהיה לי ניסיון ולפני שידעתי איך לסנן ביעילות פרטנרים כך שאשאר עם גבר ששלם עם עצמו וצדדיו הבדס"מיים, ורואה קשר שליטה דרך השקפה דומה לשלי, נתקלתי בנשלטים שהתחילו לזלזל בי כי ראו בי אובייקט להגשמת סרט ההרס העצמי או הפורנו שהם חיים בו ולכן לא התעניינו בי כאדם.
הם לא ראו בי אישה ששווה להיות איתה בקשר אלא פנטזיה שהם מתביישים בה, מסוכסכים איתה ומעדיפים להכחיש אחרי שהתרחשה.

למזלי, מאז אני במקום אחר, יודעת לפי אלו פרמטרים לחפש את הראויים לי, ואיתם אני בונה קשרים שהאהבה והכבוד ההדדי בהם רק מתעצמים עם הזמן.
אופטימי1​(נשלט)
אופטימי1​(נשלט) • 4 במאי 2019
אני לא מאמין שאפשרי להיות בתפקידים בדסמים 24/7 ולשמור על זוגיות.
יש את "המציאות", בה אני מי שאני והיא מי שהיא, ויש את הפן האירוטי - בו אני נשלט והיא דומיננטית.
בסופו של יום - כולנו בני אדם - אף אחד/אחת לא רוצה לחיות עם גימיק.
עיט אדום​(נשלט)
לפני 4 שנים • 6 במאי 2019

Heir to the Iron Throne

עיט אדום​(נשלט) • 6 במאי 2019
ArchAngel כתב/ה:

אני רואה בו מישהו להעצים, לשלוט בו בכדי להביא אותו למקום הכי טוב שאני יכולה להוביל אותו אליו.
אני לא רואה בהתמסרות לוזריות או פגיעה בגבריות אלא כבוד גדול שזכיתי לו אם הוא סומך עלי כל כך והצלחתי (או ליתר דיוק הצלחנו ביחד) ליצור את האינטימיות שהובילה לכך.
זה למה עבורי בלתי אפשרי להגיע למצב של זלזול בבן זוג נשלט.

מגיע לך לשבת על כס המלוכה על המילים האלה
Pathetic Cuckold​(נשלט)
לפני 4 שנים • 22 במאי 2019
Pathetic Cuckold​(נשלט) • 22 במאי 2019
deepThinker כתב/ה:

איזה חלום....
godisafemale​(שולטת)
לפני 4 שנים • 23 במאי 2019

Re: אובדן הכבוד כלפי בן הזוג

godisafemale​(שולטת) • 23 במאי 2019
israelislave כתב/ה:
נשים יקרות,

האם קרה לכן, ואם כן אזי מדוע, שהתחלתן בקשר הדדי, מכבד, קבוע ומונוגמי עם גבר שידעתן מראש שהוא נשלט, ולחלופין גבר שהתברר כנשלט, וככל שהוא נכנע לכן יותר התחלתן לאבד את הכבוד שחשתן אליו בתחילת הקשר? איך זה נגמר ומה התובנות שלקחתן אתכן לקשרים הבאים?

אז ככך, מעולם, אבל מעולם לא חשתי אובדן כבוד לבן זוג בגלל/בזכות שהוא כנוע או נשלט. להיפך!
לתלות את איבוד הכבוד בכך ש"בגלל שאני כנוע היא מזלזלת בי", זה הכי קל והכי שווה בדיקה יסודית.

אכן כן, יש נשים שכאשר גבר נשלט או כנוע אליהן מאבדות בו עניין, מנסיוני, אלו לרוב נשים כל כך חסרות ניסיון וכל כך קהות חושים, אולי בגלל אופיין, אולי בגלל ההיסטורייה הרגשית שלהן.

צריך המון עומק באישה והמון ניסיון כדי להכיל גבר נשלט או כנוע. נדרש דיאפאזון נרחב ומתוח גדי לא רק להכיל זאת, אלא גם כדי להינות מכך. זאת מתנה נהדרת אם את אישה נהדרת. ללא כל קשר לתפקיד בו את את נמצאת במערכת היחסים.

יש מצ ולא כדאי לפסול אותו שאיבוד הכבוד הוא תלוי התנהלות שלך, אולי אתה משדר שאין לך כבוד עצמי. אולי אתה זה שאינו מתייחס לעצמו לחייו כאל משמעותיים, אם האישה שמולך לא מסוגלת להפריד בין תחושתה כלפיך לבין התחושה שאתה משדר כלפי עצמך, יש בעייה.

ושוב, בהחלט ייתכן שנתקלת במישהי שאינה מתאימה ויש להתיחס לכך כאל מקריות ולא כאל תופעה המסמלת בחייך סינדרום.

זאת כאמור, רק דעתי ואינה מחייבת אותך או איש.

טיפ -
רבים מתבלבלים בין שמות התואר כֵּהֶה וקֵהֶה, אך נראה שאין קשר בין שתי המילים. כֵּהֶה הוא חשוך, מעורפל ונוטה לשחור, ההפך של בָּהִיר. המשמעות היסודית של קֵהֶה היא פגום וחסר, שחודו נפגם, ומכאן ההפך של חַד. סכין קהה היא סכין לא חדה, וזווית קהה היא זווית של יותר מ־90º, ההפך מזווית חדה. חבלה קהה היא מכה יבשה, כלומר מכה שלא נגרמה מדבר חד ולכן איננה מדממת. קהה חושים הוא מי שחושיו אינם מחודדים.
israelislave
לפני 4 שנים • 23 במאי 2019
israelislave • 23 במאי 2019
"godisafemale​"

קודם כל "שאמפו" על המילים המדהימות והתובנה שמאחוריהן.

זו לא אישה אחת, זה יותר כמו 7 או 8 נשים במשך חיי אותן הכרתי מספיק זמן (אך כנראה לא מספיק טוב) כדי לתת בהן אמון ולחלוק איתן את מאוי.

אמרה לי אחת מהן, אחרי שפגעה בי כהוגן, "זה לא פייר, מה שאתה מציג עכשו זה לא הגבר שהכרתי" ובהחלט יכולתי להבין את ה"גישה\אכזבה" שלה, יחד עם זאת, דברייך מאירים את העדר ה"פן" הנוסף באישיותה, היא, כמו רובן, ראתה בגילוי חולשה ולא העריכה את הכוח הנדרש לגלות בפניה את נבכי נשמתי.

אז איך מכירים נשים שולטות בעולם הוואנילי? אני רוצה להאמין שרובנו רוצים בת זוג שתהיה איתנו הרבה מעבר לסקס טוב, 99% מההיכרויות בחיי היו אקראיות, בטח לא זמנים נכונים לשבת בדייט שני או שלישי ולהגיד לזו שמולי "תשמעי, בטרם נמשיך, ולמען חסכון זמן של שתינו... במיטה אני XXX"... הלוואי שככה זה היה עובד, אבל זה לא.