לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיחה פרטית בצ'אט - ציפיה לפרטיות?

rosewood
לפני 4 שנים • 23 במאי 2019
rosewood • 23 במאי 2019
עזבו חוק ומשפט. יש ציפייה לפרטיות ויש לכבד אותה, אלא אם זה חורג מהתנהגות הגיונית, נניח איומים וכו'.
the rain song
the rain song • 23 במאי 2019
הדוגמאות (המציאותיות מאוד) שנתת כאן הן סיבה מצויינת לא לפרסם את זה, בטח לא בבלוג. גם לא בפייסבוק.
עם כל הכבוד לרייטינג של כל אחד מאיתנו, הפרסום הזה לא באמת יעזור למישהו.
את רוצה לטפל במקרים החמורים הנ"ל? בתור התחלה הייתי פונה לכלובי, בטח אם זה לא משהו שקשור למעשים פליליים שצריך לערב משטרה.
אם את ממש רודפת צדק, את יכולה לבדוק גם אם מה שהוא מספר לך זה אמיתי ולא סתם זיבולי שכל. גם כאלה לא חסר כאן.

איך בדיוק הפרסום בבלוג יועיל למישהו?

את לוקחת בחשבון שההתרשמות שלך מהאפיזודה הזאת מחייבת את כל האנשים בעולם להרגיש אותו דבר כמוך.
אני מפקפקת במניעים הנשגבים שלך.
לפרסם בבלוג כדי מה? "להזהיר אחרות?" - זו התיימרות.
לפרסם בבלוג זה חוקי אבל לדבר ולספר לך דברים זה לא חוקי?

ולמה שלא נתחיל עם "לא לזה היא התכוונה?"
לך נוח מאוד להתחיל עם מאסטר אור.
כן, בדיוק אותו דבר.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 23 במאי 2019
טוב, אז זה כל מה שרציתי: להניח על השולחן בדיוק את המקום שבו אנחנו חלוקים.
את חושבת שהדוגמאות האלה הן מקרים שבהם אסור לפרסם וצריך לפנות למשטרה? סבבה, ואני חושבת אחרת.
את מפקפקת במניעים שלי? לא מטריד אותי.
עכשיו אני יכולה לצאת מהדיון.
בוער מתשוקה
בוער מתשוקה • 23 במאי 2019
אני חושב שזה העניין. שזה דווקא לא מקרים שמיועדים להגיע למשטרה, או אפילו לכלובי, ושעדיין אנשים רוצים לייצר פעולה של ״נקמה״.

אבל יש כאן התקרבנות, ולמה?
כי יש כפתור ״חסימה״. זה כל כך קל, פשוט לחסום את מי שלא רוצים, וזהו, הבעיה נפתרה לתמיד. האדם הזה לא יוכל לפנות אליך, לפחות לא מאותו ניק. האדם שמתקרבן רק מעצבן את עצמו יותר, כל האקט הזה של לנקום, מפסיד ממנו האדם שנוקם, כי יש לו דרך פשוטה יותר ויעילה יותר להתמודד עם כעסים.

ואם יש למשל אדם באתר שבאופן מאוד מתוחכם ופתלתל הצליח להוביל את השיחה למקום פוגעני, אין צורך כזה מיוחד לצטט אותו ברבים. אפשר לתאר את הסיטואציה במילים שלך, ולציין שמי שרוצה לדעת את זהותו של אותו פוגע, יכול לקבלה בפניה בפרטי למשל (אם ממש מרגישים שליחות להזהיר אחרים).
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 23 במאי 2019
בואו. תמיד אפשר להקצין ואז לקחת לקצה עוד קצת, ולספר שמתוך השיחה התגלה לנו רוצח סדרתי וחייבים להזהיר. מבלי להכנס לשאלה עד כמה זה אפקטיבי אם בכלל, אפשר להסכים ש 99% מפרסומים של שיחות בצ'אט או בפרטי הם תחת הכותרת ההו כה נחשקת של: תראו איזה אידיוט מתחיל איתי ואין לו סיכוי חחח.
אז אולי אפשר לסגור את הפינה הזו לפחות? של אותם 99%? יש כאן כאלה שהם לא הבמבה הכי צהובה בשקית, שהם דושים, אחרים שחיים בלה לה לנד. אפשר לקרוא את ההודעה שלהם ולהתעלם, זה מה שרובנו עושות. בטח אין צורך לנהל איתם שיח כדי להגחיך אותם עוד יותר, ואז לפרסם בבלוג.
פשוט אפשר להמנע. לא חייבים להלבין פנים ברבים, להקטין אחרים סתם.
rosewood
rosewood • 23 במאי 2019
מסכים עם הגברת מעליי. חוץ מזה שלא מבין למה להלבין פנים זה דבר רע. אין בושה בלהיות אשכנזי. למרות מה שחברי הכנסת של הליכוד אומרים. מפא"י לנצח!
בוער מתשוקה
בוער מתשוקה • 23 במאי 2019
מי שלא יכול להלבין כספים, לפחות מלבין פנים.