שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פסיכולוג שלא מאמין בבדסמ

Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 30 במאי 2019
Sm Art{☆Sm} • 30 במאי 2019
בדס"מ ,מקורו הוא באנשים סקרנים מטבעם .
בדס"מ ,הוא שייך לענייני ה"נפש",שמשתוקקת לדבר מה ,זה או אחר .
King of Hearts
לפני 4 שנים • 31 במאי 2019
King of Hearts • 31 במאי 2019
תתמודד
Sm Art{☆Sm}
לפני 4 שנים • 31 במאי 2019
Sm Art{☆Sm} • 31 במאי 2019
פסיכולוגים של היום ,כל מה שהם יודעים ומבינים זה שייך לתחום מסויים ,של למידה אודות הגדרת נושא ,ולהגיד לך שאתה נמצא במצב כזה וכזה ,אבל אין לו שום דרך להועיל או לשפר את מצבך ...
בתוך הבדסמ", יש אין ספור תחומים ונושאים ,שפסיכולוגים לא מבינים בהם כלל וכלל .
בפאמדום ובבדסמ',ובמייל דום .
יש מגוון רחב של תחומים .
דוגמת;
נוצות של טוס
הקטרת קטורת
בובות
וודו
פסלים מעץ
עניים בתוך פסל או תמונה
מניפולציה על כל סוגיה
שליטה מוחית
שליטה פיזית
גנבת זהות
השתלת מחשבות ,ופטישים,ונושאים.
היפנוזה דרך העניים
היפנוזה דרך שפתיים וליפסטיק
היפנוזה דרך תכשיט עם אבן שחורה .טבעת או שרשרת או צמיד .
כישוף בדואי ,רומני ,צועני וכו'
עין הרע ,לחשים,לשון הרע ,וכו'
דם מחזור,שתן ,קקה,רוק,ציפורניים,שערות ,זרע,הפרשה וגינלית ,,פרחים,שעווה,וכו'
ישויות נסתרות ,נשמות ,רוחות ערטילאי,שדים,
נרות צבעוניים, ושוב זרע ,ושוב דם נידה ,ושוב ,זרע,
אבני קריסטל ,טארות ,אנרגיות ,היפנוזה ספירלית,
רעל היפנוזה מוחי,חלומות ,קלפים,קלפי אורקל,
שיקויי האינדיאני ,מרקחת סודית ,וכו'

דבש ,עלי כותרת ,אש ,ועוד..

רוב רובם של האנשים .לא מודעים לכך שהם לא לבד .
הם פשוט ,לא רואים ,את מי שסביבם.
ואם ראו בהיסח הדעת ,זה נמחק מהתודעה שלהם .
כי אין להם שום דעת להבין ולדעת מה ראו ,ומה משמעות הדבר .

כל מה שסביב האדם ,יש לו עימו חשבון פתוח .
עפ' רוב הכתובת לכל מה שציינתי לעיל ,הוא גבר או אישה ,שהגיעו אל חיי האדם ,ולא סתם ,הגיעו,הם קיבלו מידע מקדים אודות אדם זה או אחרת ...

שום פסיכולוג בעולם .לא יוכל להועיל בעל אחד מהדברים שציינתי פה .וזה 90 אחוז מהעולם של הבדסמ",הפאן הנסתר מידיעתם של המתהלכים בבדסמ"...

המודע ,והתת מודע של נפש האדם .
זה "מרכז העצבים",והמוליך של הבדסמ",והוא שייך לחייו הקודמים ,ולהמשך עלילת הנפש של האדם ,לאחר שיסיים את מסכת חייו .
זה סיפור בהמשכים ,השייך למה חשב ,למה אמר ,ולמה פעל בחייו למין אלפי שנים אחורה .

כמוכ",למי מן בני משפחתו ..שפעל או עשה או נהג בדרך זו או אחרת . מי שמשחק באש ,שידע ויבין ההשלכות .
משטרה וצבא ופסיכולוגיה .לא יוכלו להועיל ולעזור לקורבן
זה ישות רוחנית רואה ופועלת באופן בלתי נראית .
אתם לא רואים .
אני רואה .
זה עיקר ההבדל ....!!!

מנגד לכל זה .
יש בדיוק את כל ההיפך מהצד של הימין .
בדיוק כפי שיש את כל המצויין לעיל ,מהצד של השמאל .
הכוחות שווים .

בהצלחה בהמשך המסע
Return The Burn​(נשלט)
לפני 4 שנים • 2 ביוני 2019
Return The Burn​(נשלט) • 2 ביוני 2019
lumen כתב/ה:
אני חושבת שלשמוע לעצות מזרים פה שקשורות בטיפול הנפשי שלך עם הפסיכולוג שלך זאת טעות ויכולה פגוע באיפול שלך...
תדברי איתו על זה. תגידו לו מה את מרגישה לגבי הצורך שלו לתקן את המיניות שלך כביכול ובטוחה שתקבלי תשובה ...

אגב מי שאמר שהסטיות פה אינם פתולוגיה...
סאדיזם, מאזוכיזם, אקסהיביציוניזם, וסטיות נוספות מוגדרות בdsm כהפרעות נפשיות...
(לא לאכול אותי זה פשוט עובדה)

ברור שאנחנו מדברים על זה וגם נמשיך לדבר על זה.
LadyRiot​(שולטת)
LadyRiot​(שולטת) • 2 ביוני 2019
לדעתי, ללכת לפסיכולוג/ית שלא מאמיניםות בבדס"מ זה כמו ללכת לפסיכולוג/ית שלא מאמיניםות בפאנסקסואליות/ביסקסואליות/הומוסקסואליות/קוויריות.
אולי הם מצוינים בכל ההיבטים של החיים האחרים, אבל מיניות היא חלק מרכזי בחיי אלו שלא מדחיקים אותה. הוא לא צריך להבין בזה, הוא צריך להיות פתוח ולהקשיב למיניות שלך - היא חלק ממי שאתה. לא סתם קוראים לטיפול סשן - מדובר על מרחב בטוח לא שיפוטי.

כשהרופאה שלי ביישה אותי כי אני לא סטרייטית מונוגמית - החלפתי רופאה. כל התארים שלהם שווים כלום אם הם לא מסוגלים לראות סטטיסטיקה של התפלגות אוכלוסיה. הייתה לי גם פעם רופאה שטענה שצמחונות מעידה על הפרעת-אכילה אז עניתי לה אם העובדה שהיא בוחרת לאכול גופות מנוילנות כי זה "נורמלי" לא מעיד על הפרעה עמוקה אחרת... זה שהםן משכיליםות לא עושה אותםן אינטלגנטיםות. כמו בכל מקצוע או עיסוק, יש את אלו שצרות-מוח מטלטלת את ההגיון הבריא ופתיחות לשונות (diversity).
שוב, אם ההתעסקות במימד הבדסמי לא משפיעה לרעה על התפקוד באופן שוטף... אבל זה אפשר גם להגיד על לשחק בלגו.
יש מחקרים נרחבים על ההיבט הפסיכולוגי בעולם הבדסמ. באופן כללי, הפרעות נמדדות על פי קריטריונים ונחשבות ככאלו רק אם זה מפריע לתפקוד האדם. (נזק לעצמו או לסובביו). בקהילה הפסיכולוגית והפסיכיאטרית, יש הפרדה ברורה בין קינק (משהו שמדליק את האדם מינית) לבין פטיש (משהו שהאדם חייב על מנת להגיע לסיפוק מיני) עם משקל כבד על רצון והתלהבות משותפים... הקיצר, תברר בדיוק מה הוא לא מאמין בו...

פרויד האמין והטיף לזה שנשים שחוות אורגזמה דרך הדגדגן הן לא מפותחות מנטלית (ילדותיות ולא בוגרות) ורק אורגזמה דרך הנרתיק היא אורגזמה של "בגרות"... אז צריך להבדיל בין השריטות של המטפלים והרופאים לבין המציאות... כי גם להםן לא חסר...
ofer00
ofer00 • 2 ביוני 2019
מכיר את הנושא משני צדדי הכורסא-הן כמטפל והן כמטופל.
ההמלצה הכי טובה היא שהמטפל שלך ילך להדרכה על כך ויבין לעומק את הנושא , יש מטפלים פתוחים יותר או פחות. האם זה סיבה לעזוב מטפל רק אצלך התשובה.
אבל האם המטפל שלך ילך להדרכה על כך? זה רק אם הוא יבין שהעמדה שלו פוגעת בטיפול.
כאשר בדסמ ממזמן לא נחשב סטייה אצל מרבית אנשי המקצוע. אני חייב לומר שבתור מטופל דווקא הקבלה של הדבר אצל המטפלת שלי נתן לי הרגשה שזה לא כזה נוראה להיות עם רצונות הללו ואיפשרו לי למצוא מרחב להכניס את זה לתוך הזוגיות, בדיוק יש דיון שפתחתי על זה בפורם של הבנות על הבנים. ובכל מקרה אפשר לעשות חקירה פסיכולוגית מהיכן הדברים צצו, מה משוך אותך ולרדת לשורש הענין בלי לגעת בנושא האם זה טוב או לא. חשוב מאד שתפתח את הנושא מול הפסיכולוג שלך ולא תשאיר את הירהורים על כך במרחב הוירטואלי.
Return The Burn​(נשלט)
לפני 4 שנים • 6 ביוני 2019
Return The Burn​(נשלט) • 6 ביוני 2019
מעדכן, דיברנו ישירות על הנושא הזה. הוא לא רואה את הבדסמ כבעייתי הוא רואה את החלק של הבדסמ על החיים שלי שעשוי להיות בעייתי.
אין בעיה שאעסוק בבדסמ בכיף שלי, יש בעיה ברגע שזה מתחיל להיות עיקר עיסוקי, ואני לא מתפרנס מזה icon_smile.gif
תודה לכולם, חיממתם את הלב (ואת הישבן).
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 6 ביוני 2019
הפסיכולוג שלך מקובע ולא מעודכן, ספר לו למשל שהומוסקסואליות וטרנסג׳נדרים כבר לא מוגדרים כסטייה, ושכבר לא מאמינים שלקשור חולי נפש לקירות בשלשלאות באסיילומים ולהטביע אותם באמבטיות קרח יש אפקט חיובי לטיפול.
יש עדיין יותר מידי ניאנדרתלים במערכת בריאות הנפש.
מישלי

בינגו!

מישלי • 6 ביוני 2019
Return The Burn כתב/ה:
מעדכן, דיברנו ישירות על הנושא הזה. הוא לא רואה את הבדסמ כבעייתי הוא רואה את החלק של הבדסמ על החיים שלי שעשוי להיות בעייתי.
אין בעיה שאעסוק בבדסמ בכיף שלי, יש בעיה ברגע שזה מתחיל להיות עיקר עיסוקי, ואני לא מתפרנס מזה icon_smile.gif
תודה לכולם, חיממתם את הלב (ואת הישבן).

נשמע טוב!

הוא כנראה זיהה מקומות שבהם המחיר של זה לחיים שלך, גבוה מידי (עבורך! לא בעיניו).
וטוב שתעבדו על זה.

מקסים שעדכנת!

ו ב ה צ ל ח ה !
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
איך אומרים? לא הבראת, אבל לפחות אתה יודע מה לא בסדר איתך.
וברצינות, אני עם מישלי. כל הכבוד שהקשבת, שנפתחת, ותודה שעדכנת (עקבתי בשקט). עכשיו החלטה שלך מה לעשות עם זה (למשל, להרוויח מזה כסף, ואז זה יכול להיות עיסוק עיקרי. הפסיכולוג מאושר, אתה מאושר, הבנק מאושר)