בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הזדמנות שניה

davy jones​(אחר){אהבת חינם}
לפני 4 שנים • 10 ביוני 2019

הזדמנות שניה

האם אתם נותנים הזדמנות שניה למישהו שלא הלך לכם איתו בהתחלה, לא הגיע אפילו לפגישה או לא היה איזה ניצוץ כשכן הייתה פגישה?
כמה מהר אתם פוסלים?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 10 ביוני 2019
אני מאמינים שמגיע לי אדם שכיף לי איתו ושמכבד אותי. לכן אני לא אתעכב על מישהו שאני לא מרגישה חיבור איתו או שזילזל בי/בזמן שלי. בתחילת דרכי הייתי סלחנית, נתתי צ'אנס שני ואפילו שלישי, ובסוף הבנתי שזה לא שווה את זה ושנדיר שמישהו באמת משתנה לפתע ב- 180 מעלות בפגישה הבאה.
אני מתקדמת הלאה למי שטוב לי איתו ולמי שכן מוכן להשקיע במקום לשבור את הראש ולצפות שמישהו שגרם לי לתחושה רעה ישתנה לפתע.
"אפשר עוד צ'אנס" זה משפט ששמעתי לרוב מנשלטים שפשוט היו נורא חרמנים באותו רגע ונגמרו להם האופציות, ולא מכאלו שבאמת עברו איזה תהליך עם עצמם ועשו משהו שמוכיח את זה. זה הסתכם בהבטחות שלא שונות מהבטחות שנשמעו מהם כשנתתי אמוני בהם לראשונה, ולכן לא סכמתי עליהם בשנית.
    התגובה האהובה בשרשור
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 10 ביוני 2019
לא נותנת הזדמנות שניה. לא מסוגלת. אמון שנשבר לא מתאחה. בעבר נתתי כמה פעמים הזדמנות שניה, וזה אף פעם לא הצדיק את עצמו.
פוסלת ברגע שמישהו מפשל. הדוגמה האחרונה היא מישהו שפנה אליי באדומה ארוכה ומושקעת. התכתבנו באתר. אחרי יום יומיים עברנו לווטסאפ ואז לטלפון. קבענו להיפגש. ביום הפגישה, שעתיים וחצי לפני המועד, הוא שלח לי ווטסאפ שבסוף הוא לא יכול. ככה, בלי הסבר או התנצלות.
אחרי יומיים הוא ביקש שניפגש. אמרתי לו שאין סיכוי. הוא הסביר שהבנות שלו הגיעו לביקור לא צפוי ביום שקבענו. אמרתי לו סבבה, אז מסבירים. מתנצלים. לא מבטלים בלי לתת סיבה.
הדביל אמר שהוא היה בנהיגה.
הבין את טעותו, הבטיח לכפר.
אבל אני כבר דפדפתי הלאה.
מאז הוא שולח לי הודעות כל שבוע, ואני לא עונה לו.
hrgiger
hrgiger • 10 ביוני 2019
אני תוהה מה עושה שם השאלה "כמה מהר אתם פוסלים?"
לפסול על סמך דייט לא מוצלח - לא מהר בעיני, אפילו הגיוני. אני כן אומר שב"לא מוצלח" אני מתכוונת לחוסר כימייה, יחס לא יאה וכו', לאו דווקא אלמנט של לחץ.
לפסול על סמך אי הגעה לפגישה - אם היה הסבר הגיוני (ואני סומכת עליו), אז אתן לזה סיכוי נוסף. אם פשוט לא הגיע - לא מהר בעיני, אפילו הגיוני. למה שאפגש עם מישהו שמראה לי אפס כבוד?

עריכה - כי שכחתי לענות על השאלה (:

אני כן נותנת הזדמנויות שניות, למי שמוכיח לי שיש לי סיבה טובה לעשות זאת, לפעמים אפילו יותר משנייה.
Lanya Colson

Re: הזדמנות שניה

Lanya Colson • 10 ביוני 2019
Davy jones כתב/ה:
האם אתם נותנים הזדמנות שניה למישהו שלא הלך לכם איתו בהתחלה, לא הגיע אפילו לפגישה או לא היה איזה ניצוץ כשכן הייתה פגישה?
כמה מהר אתם פוסלים?

אתה גורם לזה להישמע כמו תהליך גיוס עובדים במשאבי אנוש.
goldenkiss​(שולטת)
goldenkiss​(שולטת) • 10 ביוני 2019
ניסיתי לתת צ'אנס נוסף למישהו שמשהו לא זרם והתפספס, ואז שוב משהו לא זרם והתפספס.
נראה לי שעדיף שלא.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 10 ביוני 2019
אם אין ניצוץ- לא.
אם יש- נותנת גם יותר מהזדמנות אחת.
אין יותר חשוב מהניצוץ הזה בהתחלה כדי להכריע לגבי ההמשך
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 10 ביוני 2019
נראה שאתה שואל על השלבים ההתחלתיים (אחרי דייט ראשון-שני, או אפילו לפניו אם הבריזו ממנו), ובמקרים כאלה אני לא נותנת הזדמנות שנייה.
כימיה אצלי היא דבר סופר מיידי, ואין טעם לנסות שוב. ההזדמנות הראשונה, אגב, נגמרת כמעט תמיד אחרי בערך 5 דקות. הפגישה עצמה נמשכה לפעמים שעה ויותר, אבל כבר אחרי 5 דקות ידעתי אם תהיה פגישה שנייה או לא.

בשלבי המשך נותנת הזדמנויות נוספות, וגם קיבלתי הזדמנויות נוספות. אם כי אני מודה שיותר כיף להיות בקשר שבו מעולם לא ניתנה הזדמנות שנייה, כי לא היה בה צורך. אלו רמות ביטחון שאי אפשר להגיע אליהן בקשר שנשבר ואוחה שוב ושוב.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
חוסר ניצוץ קשה לענות. זה בגלל שאין משיכה (לא הייתי נותן עוד הזדמנות, כי אין אז אין) או שהשיחה לא זרמה (סביר שאתן עוד צ'אנס מיוזמתי. מקסימום לא ילך) - כל מקרה לגופו. אם הבריז? בלי תעודת פטירה של אמא שלו, לא רק שלא יקבל צ'אנס, שישמור מרחק.