צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צריך עונשים ומשימות מעניינות לנשלטות שלי

דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 11 ביוני 2019
Mrsim, אולי אנחנו קצת נופלים עליו, אבל אנשים פה כבר שיתפו וחלקו והציעו ומה לא. פשוט קצת חיפוש בפורום (שלא לומר גוגל) ויהיו לו כל התשובות.
אני גם משוכנע שאם השאלה היתה על אקט מסוים, או על עונש מותאם לסיטואציה מסוימת, יחד עם כמה מילים על סגנון השליטה והענישה שלו, הוא היה מקבל תשובות לעניין.
אמון מלא
אמון מלא • 11 ביוני 2019
העונש צריך לבוא בהלימה לחטא. המשימות בהתאם לשלב שלכם במערכת ושלהן בבדסמ.
דוגמא לעונש ;
התחצפות - השפלה
ציניות - סטירה או שתיקה.
בגדול זרום עם הראש החולני שלך , רק שמור על בריאותן... פיזית ונפשית , שום דבר לא שווה לקלקל נפש.
תהנה , תקרא הרבה והצלחות.
תחת אש
תחת אש • 11 ביוני 2019
מסכימה ומחזקת את כך שצריך להיות קשר ישיר בין החטא ולעונש.
למשל ;
היא שותה קולה - חייב אותה להחזיק מנטוס ורוד בפה בזמן שהיא שותה.
היא מצפה שתכנס לה לכל החורים - צא לה מכל החורים! אפילו לכולנו!!! תחשוב גדול!
בגדול, זרום עם כל דבר חולני בו חשקה נפשך...
תמיד תוכל למצוא חולני ממך שיצא כבר מכל חור אפשרי לעתים אף מבלי להכנס אליו.
תהנה, תקרע הרבה ושמחות.

מזל טוב
סאב לסבית​(נשלטת)
סאב לסבית​(נשלטת) • 11 ביוני 2019
אין לי תשובה כרגע בראש למה ששאלת, מלבד להצטרף להאנשה שכבר כתב לגבי זה.

לא כולם כאן מקבלים את אותו יחס, לצערי...
אז מקדישה לך שיר: לחץ חברתי, לחץ חברתי, לחץ חברתי לא מפיל אותי.

זה אחלה ששאלת ומי שכתב בהלעגה זה מעיד עליו לא עליך. אנשים רוצים להרגיש יותר מתוחכמים ממישהו אז הדרך הכי חסרת בטחון היא ללעוג. לכן כל מיני אנשים(לרוב גברים) שכותבים בפורומים שאלות, מקבלים לעג.
למרות שניתן בנימוס להאיר ולהעיר באופן בונה.
כמה אני מתאפקת מלהגיב ללעג ועוקצנות שבתגובות. וכמו שלא זוכרת מי כתב, אנשים יודעים למי מרשים לעצמם להגיב ככה ולמי לא. זה רק אומר עליהם

טיפ ממני, תקלוט מי מדבר ב"אנחנו". כל אדם הוא עצמו ואחראי למילותיו. הקטע להסתתר מאחורי אנחנו זה באמת קטע..של אנשים מאוד מסויימים. איכשהו זה לרוב אותם אנשים
Mrsim​(שולטת)
לפני 4 שנים • 12 ביוני 2019
Mrsim​(שולטת) • 12 ביוני 2019
דרקן ראהל​ אתה צודק אפשר לחפש בגוגל אבל אין שם הכל למשל בנושא שאני מחפשת כמעא ואין חומר חוץ מויכוחים.

ואכן גם אני קיבלתי תשובה כששאלתי על משהו ספיציפי.
אבל לפעמים השאלה היא כללית

יחד עם זאת תמיד יש רעיונות חדשים תמיד אפשר להעיר דיונים ישנים
Mrsim​(שולטת)
Mrsim​(שולטת) • 12 ביוני 2019
סאב לסבית​(נשלטת) אהבתי מה שכתבת צודקת לגמרי
lumen​(נשלטת)

חוזרת בי מתגובתי ...

lumen​(נשלטת) • 12 ביוני 2019
ArchAngel כתב/ה:
בדס"מ זה לא משהו שנולדים איתו. אנשים לא יוצאים מבטן ולידה שולטים או נשלטים. אין שום גן שאחראי למשיכה בדס"מית.
בדס"מ זה ועוד איך משהו נרכש, בין אם בגיל צעיר מבלי שאנחנו מודעים לכך לבין אם בגיל מבוגר מתוך בחירה מודעת שלנו.
גם מי שזוכר את עצמו מתחרמן מגיל גן על סיטואציות שמתקשרות לשליטה לא יכול להעיד שהוא ידע מה הדבר הכי מתאים לעשות במציאות ואיך "לקרוא את האישה שלו" על ההתחלה. ומי שכן, הוא סתם מישהו יהיר כי זה בהחלט משהו שלוקח זמן ללמוד.
כל האתר הזה מבוסס על למידה הדדית של איש מחוויות רעהו, כל שולט כאן שלא מסכן את הנשלטים/ות שלו זה אחד שלמד מחברי קהילה אחרים, שלא פעם ממחזר חלק מהרעיונות שלהם בשליטה שלו ולכן תמיד יודע איך לפעול ואיזה עונש לתת. אף אחד פה לא המציא את השליטה ולא הפך לשולט המנוסה שהוא על הפעם הראשונה שנכנס לקשר שליטה.
אמנם אין תואר בבדס"מ אבל יש מלא קורסים שונים שקשורים להבנה של טכניקות וסגנונות שליטה שונים בבדס"מ, אז בהחלט רצוי וכדאי ללמוד את זה בצורה מבוססת יותר ולא רק לפעול לפי הרגש.

אם כל זה הופך אותו ל"שולט לא אמיתי" (וזה לא לרגע שהוא טען שהוא איזה מאסטר מהולל) ורק למישהו שרוצה להתנסות, נו אז מה? איזה פשע הוא ביצע שמצדיק תגובות כאלו נוזפות ומזלזלות?
חבל שהקהילה הזו ממהרת להגיב בעוינות ולעשות gatekeeping מתנשא לכל גבר שחדש לצד השולט (כלפי נשים שולטות הרבה פחות, אם בכלל) ונכנסת בו ב- 200 קמ"ש על כל סטייה מהפגנת שלמות.
העוינות הזו ממש לא מחנכת אף אחד אלא גורמת לחדשים לפחד לשאול שאלות ולקבל טיפים איך לעשות דברים בטוחים, וזה בדיוק מה שמביא לסיכון של נשלטות (גם "משחקי חמישים גוונים" צריך לדעת לעשות באופן בטוח).

השולטים והשולטות הכי מסוכנים שראיתי היו כאלו שהיו בטוחים בעצמם יותר מדי, שהיו משכונעים שהשליטה שהם היא מושלמת ללא עוררין, שלא עצרו לרגע לשאול אף אחד לגבי שום דבר ופשוט "פעלו לפי הנטייה שלהם" מבלי שבאמת יש להם מושג מה הם עושים והאם זה בסדר בכלל.
אם אנשים יפחדו לשאול פה שאלות מחשש שיתנפלו עליהם מי שיסבול מכך יהיו אותן נשלטות שאתם חושבים שאתם מגנים עליהן כשאתם מגיבים באופן הזה.

מה אני אעשה היא חכמה מידי .
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 12 ביוני 2019
people are allowed to start same old topics and say the same obvious shit that was said before them, cant launch a new BDSM website every time someone feels like asking a generic question