צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן דיגדוגים

Ollie​(נשלטת)
לפני 5 שנים • 12 במאי 2018
Ollie​(נשלטת) • 12 במאי 2018
אבל אבל צריך להיות רגישה לדגדוגים בשביל זה. חשבתי שרוב המבוגרים מאבדים כמעט לחלוטין את הרגישות לדגדוגים (שהרי היא קיימת בנו כילדים כדי שנלמד להתקפל ולהתגונן כשמישהו נוגע בנקודות קריטיות בגוף שלנו).
מה, אני חריגה בחוסר הרגישות שלי? (כאילו, כן, ברור... אבל גם בחוסר הרגישות לדגדוגים?)
קליניקל
לפני 4 שנים • 17 ביוני 2019
קליניקל • 17 ביוני 2019
כייף אדיר
שסן של 3 שעות שמרגיש כמו רבע שעה
הכי כייף עם מברשות איפור...
stambahur​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 21 ביוני 2019
stambahur​(מתחלף) • 21 ביוני 2019
מעניין שלאחרונה יש עלייה בהתעניינות בפטיש דיגדוגים אבל נראה שבעיקר מצד גברים שולטים...

דווקא הייתי מצפה שבשביל אישה שפחות חזקה פיזית זה יהיה טריק מעניין בשרוול אל מול גבר קשור...
tal tickle
tal tickle • 21 ביוני 2019
ביקשו פה הסבר מה אני מוצא בזה?
כי הקונספט הזה של סוג-של-עינוי שהתגובה עליו היא צחוק ריתק אותי מאז שעמדתי על דעתי מבחינה מינית ואפילו לפני זה.
כי אין על ההבעה הזו על הפנים של המדוגדגת, של שילוב בין עונג לעינוי, צחוק וחצי בכי, והלם כשמוצאים אצלה מקום רגיש חדש - אחד הדברים שאני מת עליהם, לחפש בגוף של מדוגדגת מקומות רגישים חדשים שאפילו היא לפעמים לא ידעה עליהם.
כי אין כמו הריקוד הסקסי הזה שדגדוגים גורמים לבחורה רגישה שקשורה חסרת אונים ומדוגדגת. רק דגדוגים יכולים לעשות כזה ריקוד.
כי אין כמו דגדוגים ללמוד על הגוף ולמתוח את הגבולות, בעיני.

ובמאמר מוסגר, מתברר שאפילו באתר הזה יש אנשים שמחשיבים עצמם קינקים, אבל הם בעצם ונילים פוריטנים שמעקמים את האף על פטישים של אחרים, שנעשים בהסכמה ובמודעות בין בגירים. יש כנראה "נורמלי" ו"לא נורמלי" או "סוטה" (כמו שאמרו פה, "סדיסטים פסיכופתים") גם בתוך הבדס"מ. זה קצת עצוב.
InternalSunshine​(שולטת)
InternalSunshine​(שולטת) • 21 ביוני 2019
זה כיף סך הכל... זה פאוור טריפ, לפחות בשבילי.

זה גם תלוי בעוצמה, בטכניקה, במיליון ואחד דברים אחרים (כמו כל פטיש אני מניחה?). יש כאלה שכיף לדגדג יותר ויש כאלה שפחות, ובאופן קצת מפתיע (לי לפחות) זה לאו דווקא קשור לרמת הרגישות. יש כאלה שנלחמים בצחוק, עוצרים את התגובה שלהם, ויש כאלה שנותנים להכל לצאת החוצה. אני אישית אוהבת אתגרים, ולא פעם וגם לא פעמיים יצא לשמוע את המשפט "אני לא כזה רגיש\ה", והכי כיף זה להוכיח לאנשים שהם טועים בעניין הזה.

מדובר בעיקר בדעה האישית שלי, בניסיון ובחוויה האישית שלי, כן? בתור שולטת, כי זאת הייתה השאלה לא?

אוסיף ואומר שיש גם סוגים שונים של דגדוג, ומן הסתם לכל אחד השפעה אחרת, לכל אחד יש את הסוג שהוא אוהב ואת הסוג שמשפיע עליו הכי הרבה...
דוגמא:
יצא לי לפגוש אנשים שציפורניים שמטיילות על העור בעדינות השפיעו עליהם הרבה יותר מאשר דגדוגים קשוחים (אצבעות, הפעלת כוח וכן הלאה, הטרמינלוגיה שלי בעברית בתחום היא טיפה גרועה, אז תסלחו לי. הכוונה היא לKNEADING, כמו שלשים בצק, רק עם האצבעות).
Tickleboy
לפני 4 שנים • 30 ביוני 2019

רוצה להצטרף לסשן איתך

Tickleboy • 30 ביוני 2019
CLINICAL FRAU כתב/ה:
כייף אדיר
שסן של 3 שעות שמרגיש כמו רבע שעה
הכי כייף עם מברשות איפור...

הייתי שמח אם ניפגש לסשן
Visual​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 13 באוק׳ 2019
Visual​(מתחלף) • 13 באוק׳ 2019
Ollie כתב/ה:
אבל אבל צריך להיות רגישה לדגדוגים בשביל זה. חשבתי שרוב המבוגרים מאבדים כמעט לחלוטין את הרגישות לדגדוגים (שהרי היא קיימת בנו כילדים כדי שנלמד להתקפל ולהתגונן כשמישהו נוגע בנקודות קריטיות בגוף שלנו).
מה, אני חריגה בחוסר הרגישות שלי? (כאילו, כן, ברור... אבל גם בחוסר הרגישות לדגדוגים?)

את מוכנה להעמיד את זה למבחן? יש הבדל תהומי בין מגע מרפרף במסדרון שלא מקפיץ אותך לבין הסיטואציה הפסיכולוגית שבה את מרותקת ל4 רגלי מיטה ואצבעות נוצות ושלל אביזרים מחפשות כל מלימיטר רגיש בגוף שלך. אולי תגלי שאת רגישה במקומות שלא ידעת שקיימים בכלל, אולי תוך דקות תפלטי מילת ביטחון.