סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוליאמוריה - האין זה "קוקולדינג" בכפייה וניצול רגש

israelislave
לפני 4 שנים • 19 ביולי 2019

Re: מה יש לך בנאדם?

israelislave • 19 ביולי 2019
Lady Guinevere כתב/ה:
תנשום קצת, תנשום.
באמת.
הכל בסדר.

דאגה אמיתית לבן שלי שיצטרך לחיות בעולם המופרע שמנסים לייצר חלק קטן אבל רעשני מאד ורעיל מאד של האנושות
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 19 ביולי 2019
לכל מערכת יחסים יש את הממד הזה של הכוח הטהור. ובהרבה מערכות יחסים יש צד אחד שמכניע - בכל מיני אמצעים - את הצד השני. אז במובן הזה יש הרבה מונוגמיות כשרות עם תו של בדץ, שהן קוקהולדינג הרבה יותר מכל מיני סידורי פולי.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

israelislave כתב/ה:
Lady Guinevere כתב/ה:
תנשום קצת, תנשום.
באמת.
הכל בסדר.

דאגה אמיתית לבן שלי שיצטרך לחיות בעולם המופרע שמנסים לייצר חלק קטן אבל רעשני מאד ורעיל מאד של האנושות

לא יותר מדאיג שהוא ספג שנאה, הומופוביה, טרנסופוביה, בורות, פולי-פוביה (המצאתי את המילה הרגע, כי צריך מילים חדשות לתאר אותך), שמנופוביה, מיזוגניה, חשיבה פרנואידית ושאר ירקות?
porcupine
porcupine • 19 ביולי 2019
israelislave כתב/ה:
ברור לך שרוב אוכלוסיית העולם לא חושבת ש : "העולם משתנה ומתקדם וכמו שהיום יש יותר ילדים שנולדים במסגרת הורות משותפת ותחת הסכמים שונים ומגוונים" אלא יותר שחלק מהעולם, מרוב שטוב לו והוא משועמם מתגרה בנורמה שקיימת מאז ומתמיד ומכריחה ילדים לקחת חלק בניסוי שנכפה עליהם בשם "קדמה פתיחות ושאר ירקות" כאשר המטרה הסופית היא הרס מוחלט של החברה המערבית בדרך לאוטופיה מרקסיסטית.

כל הילדים נולדים למציאות שנכפית עליהם, כל ילד והסיטואציה שאליה הוא נולד.
הנורמה לא קיימת "מאז ומתמיד". זה פשוט עצימת עיניים לשינויים שהיו בדרך למציאות שאליה אתה רגיל.

למה הילד שיוולד לי (אולי, עדיין אין משהו קונקרטי), גבר הומוסקסואל שלא חי עם אישה, הוא חלק מתוכנית שמטרתה הרס מוחלט של החברה המערבית בדרך לאוטופיה מרקסיסטית?
שולגין​(שולט)

שולגין​(שולט) • 19 ביולי 2019
israelislave כתב/ה:
Lady Guinevere כתב/ה:
תנשום קצת, תנשום.
באמת.
הכל בסדר.

בנאדם, אתה חולה.
עוץ הגדול​(נשלט)

Re: פוליאמוריה - האין זה "קוקולדינג" בכפייה וניצול

עוץ הגדול​(נשלט) • 19 ביולי 2019
israelislave כתב/ה:
ואסביר

לדעתי - ולדעתי בלבד - דעה המבוססת על נסיון חיים ארוך מאד.

למצא אהבת אמת, מאד מאד קשה.

למצא אהבת אמת שבה שני בני הזוג יכולים לאהוב זו את זה ובכל זאת יכולים לפרגן בהדדיות שכל אחד ואחת מהם יקיימו מערכות יחסים מלאות עם צד שלישי, הריון עם צד שלישי, משקי בית משותפים וכו'............ לי נשמע כמו מדע בדיוני - כמובן, כשם שציינתי בתחילת דבריי, בפירגון ועידוד של שני הצדדים.

לי זה יותר נשמע כמו "אני החלטתי להיות פוליאמורי\ת ומצדי גם את\ה יכול\ה לעשות את אותו הדבר" ומאידך, בן\בת זוג שמוכנים לקבל את הסטירה הזו בידיעה שאם לא ישתפו פעולה ממש אקטיבית, קרי להעמיד פני - מרוצה - ו"נאור" מול החברה היוזמ\ת ינטשו אותו.

דעתכם?

אעשה משהו יוצא דופן ואענה על הפוסט בלי לקרוא את השרשור.
בפסקה האחרונה מתקבל הרושם שאתה מדבר על סיטואציה מאוד מסוימת אך מציג אותה כהכללה. אין ספק שיש חוסר הגינות במצב בו אחד מבני הזוג מציע זוגיות פוליאמורית משום מקום ובן/בת הזוג ירגישו צורך לזרום בשביל לא לפרק את החבילה. אך האם באמת כל או רוב מערכות הזוגיות הפוליאמריות עובדות ככה? אני בספק.
אני כן מסכים, שרגש הקנאה הטבוע באדם הופך מערכת יחסים פוליאמורית לבעייתית יותר, ממה שאני מתרשם, ברוב המקרים האידיאל הפוליאמורי מתנפץ על קרקע המציאות.
הוא​(שולט)
לפני 4 שנים • 20 ביולי 2019
הוא​(שולט) • 20 ביולי 2019
אין זה