ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מושפל עם כבוד

כזה
לפני 4 שנים • 30 ביולי 2019

מושפל עם כבוד

כזה • 30 ביולי 2019
כל פעם מחדש אני נדהם מהניגודיות שאני חיה בתוכה
מצד אחד אני מכור לתחושת ההשפלה ומצד שני כאשר מישהו מחוץ לעולם הזה שלנו, מתנהג אלי בחוסר כבוד - אני מסוגל להשפיל אותו עד עפר.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 30 ביולי 2019
כמו כל אחד כאן.
זאת לא באמת "ניגודיות", זאת פשוט יכולת להפריד בין פנטזיה למציאות ולהתנהג בהתאם לסיטואציות שונות.
    התגובה האהובה בשרשור
מפית​(אחר)
מפית​(אחר) • 30 ביולי 2019
בדיוק. הייתי פעם במסיבה, היה שם שולט שהוריד למישהו סטירה. אני הרגשתי בידיים שלי שהייתי מתפוצץ עליו אם היה מעז לנגוע בי. אבל אם זאת הייתה שולטת, הייתי יורד על הברכיים ... הלי לחשוב בכלל
כזה

תודה

כזה • 30 ביולי 2019
ArchAngel כתב/ה:
כמו כל אחד כאן.
זאת לא באמת "ניגודיות", זאת פשוט יכולת להפריד בין פנטזיה למציאות ולהתנהג בהתאם לסיטואציות שונות.

תודה על שציינת זאת, לפעמים האישור מאדם אחר משרה יותר שקט ושלווה מכל היגיון פנימי אחר. תודה רבה.
כזה
כזה • 30 ביולי 2019
tight_mike כתב/ה:
בדיוק. הייתי פעם במסיבה, היה שם שולט שהוריד למישהו סטירה. אני הרגשתי בידיים שלי שהייתי מתפוצץ עליו אם היה מעז לנגוע בי. אבל אם זאת הייתה שולטת, הייתי יורד על הברכיים ... הלי לחשוב בכלל

מזדהה מאוד עם התחושה.
אני לא מתחבר להשפלה מכל אישה מעצם היותה אישה, הכל תלוי מאוד באישיות - לא כל אישה היא שולטת ולכן יחס מתנשא ללא "המלכותית הטבעית" זה יותר שטחי, מציק ורעשני מכל דבר אחר.
Ollie​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 31 ביולי 2019
Ollie​(נשלטת) • 31 ביולי 2019
זה כמו שאנשים אוהבים סקס, ועדיין קיים בעולם המונח אונס...

אנחנו בוחרים את הפרטנרים שלנו לסיטואציות כאלה, ואת ההקשר והמועד והכל.
זה לא מי שבא ברוך הבא.
ואגב, זה נכון גם אם הצד השני עונה על קריטריונים מסוימים. כתבת בתגובה שלא כל אישה היא שולטת. זה נכון, אבל גם לא כל שולטת היא מי שבחרת לתת לה את המושכות.
אצלי, גם אם גבר שולט (שאינו השולט שלי) יחליט להפנות כלפיי התנהגויות של שליטה - הוא יחטוף.
lumen​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 31 ביולי 2019
lumen​(נשלטת) • 31 ביולי 2019
לכל אדם יש כבוד.
ומה שאנחנו עושים עם הפרטנר שלנו בתוך העולם הזה של אקטים משפילים קשור לפנימיות ואינטימיות שלנו .. ולכן ההרגשה שלך לגמרי טבעית.
אישית אני לא מקבלת חוסר כבוד מאף אדם לא מהעולם הזה ולא מסתם אנשים בחוץ. רק מהפרטנר שבחרתי. וגם אז כמובן במסגרת הגבולות שלנו