צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גומר מחדירה

schwifty​(נשלט)
לפני 4 שנים • 5 באוג׳ 2019

גומר מחדירה

schwifty​(נשלט) • 5 באוג׳ 2019
בזמן האחרון כשאני נוגע בעצמי מאחורה אני גומר. גם אם לא נגעתי באיבר המין ואפילו לא חייב שהוא בכלל יעמוד, מצד אחד זו תחושת אורגזמה מדהימה אבל מצד שני אני מפחד שזה יכול להשפיע על הביצועים כשאני האקטיבי, פתאום קשה יותר למשוך את הזמן עד הגמירה. יש פה מישהו שמכיר את המצב? זה דבר נפוץ בכלל?
kinkyguy​(נשלט)

לא לדאוג

kinkyguy​(נשלט) • 5 באוג׳ 2019
גם אני גומר מחדירה בלי נגיעה באיבר בכלל, בעיקר שמזיינים אותי סטראפון וכו'.

לא משפיע על הגמירה שאתה אקטיבי מנסיון שלי, אפילו משהה במעט את הגמירה כי סף הגירוי בחדירה מאוד גבוה, הרבה יותר משאתה אקטיבי.

אבל זה ממכר כל כך שאתה עלול למצוא את עצמך מתחנן רק לאורגזמות מחדירה, עד חוסר רצון להיות אקטיבי כאשר האישה הנכונה חודרת 😃
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 5 באוג׳ 2019
מצב מוכר עבורי כאקטיבית, ומבחינתי גברים שגומרים מחדירה אליהם זה כל כך סקסי 😍
זה דורש מהם להיות מספיק בטוחים בעצמם, מספיק מחוברים ומודעים לגוף שלהם ואם הם מרגישים מספיק בנוח איתי ובוטחים בי בכדי שזה יקרה דרכי זה כבוד גדול.

זה לא אמור להפריע לך כשאתה אקטיבי. יש מספיק גברים ורסיטליים (גם חודרים וגם נחדרים) שמתפקדים נהדר בשני הכיוונים.
פשוט תעשה פסק זמן בין החילופים, אם זה מה שמתאים לך.
    התגובה האהובה בשרשור
קיוט בוי
קיוט בוי • 5 באוג׳ 2019
נורמלי לחלוטין אחי...גם אניicon_smile.gif
דרקן ראהל​(נשלט){מית}

Re: גומר מחדירה

schwifty כתב/ה:
בזמן האחרון כשאני נוגע בעצמי מאחורה אני גומר. גם אם לא נגעתי באיבר המין ואפילו לא חייב שהוא בכלל יעמוד, מצד אחד זו תחושת אורגזמה מדהימה אבל מצד שני אני מפחד שזה יכול להשפיע על הביצועים כשאני האקטיבי, פתאום קשה יותר למשוך את הזמן עד הגמירה. יש פה מישהו שמכיר את המצב? זה דבר נפוץ בכלל?

מעולם לא גמרתי מחדירה, אני בכלל קצת עקום עפ גמירות.
אבל, אני פאסיבי עם האדון ואקטיבי עם האישה, ואין שום התנגשות. וגם עם האישה יש אנאלי פסיבי, כולל פיסט, כאילו פסיבי פסיבי, ואין שום קושי לחזור להיות אקטיבי (יש קושי לא ללכת בפיסוק, אבל זה עניין אחר)