בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור דמיוני ......

kamor​(נשלט)
לפני 20 שנים • 29 ביוני 2003

סיפור דמיוני ......

kamor​(נשלט) • 29 ביוני 2003
icon_eek.gif

נכנסתי לפאב והתיישבתי מול הברמן . " בירה מהחבית " ביקשתי . הסתכלתי לצדדים , אוליי היא הגיעה .לא , עוד מוקדם .הכרנו מלפני המון שנים והיינו ידידים ,אבל רק בזמן האחרון היינו בקשר הדוק ,לאחר שסיפרתי לה שאני בעניין הבדס"מ . אח .. אני לא אשכח איך היא התלהבה שסיפרתי לה .
שתתי את הבירה והדלקתי סיגריה . נזכרתי את השיחה בינינו לפני הפגישה . היא ממש הרגיזה אותי . מה כלכך קשה להבין .אני לא כלכך רוצה להכנס לקטע בדסמי .בהתחלה אמרתי לה שאני בקטע ודווקא בא לי , אבל התחרטתי , אני לא בטוח . אבל היא עקשנית . לא נורא , אולי היא תבין בדרך הקשה .

היא נכנסה לפאב והתיישבה ליידי . " מה שלומך ? זונה קטנה שלי ". שאלה .
" אני מבקש ממך לא לקרוא לי ככה " כעסתי .
"פשש ... אז איך אתה רוצה שאקרא לך ? חזיר ? ."
"לא , תקראי לי בשמי "
"מה בדיוק הבעיה שלך ? " שאלה .
"אין לי שום בעיה , אני פשוט לא יודע מה אני רוצה , אני לא יודע אם אני בעניין"
" אתה בטח חושב שאני אחכה לך אה.."
"לא , תעשי מה שבא לך "
"מה שבא לי זה לכסח אותך ,אידיוט"
" תפסיקי לקרוא לי בשמות !! "
"טמבל ".
" אני חושב שעדיף שתלכי ".
"כלבלב קטן ומושתן ".
" טוב , תראי נשבר לי ממך , אני הולך ". שילמתי על עצמי ועמדתי ללכת , לפתע היא אחזה בידי .
"אני רוצה אותך לרגליי "
"אני חושב שזה לא יקרה , מטומטמת "
"מה ? "
" בעצם , את יודעת מה , אם תמצצי לי אולי אני אסכים ."
" נראה לך ? "
" טוב , לא צריך ".
"בסדר " הסכימה .

נסענו אליה הביתה , דירתה היתה לא מסודרת . " לא ציפיתי לאורחים " אמרה .
נכנסתי לסלון והתיישבתי , היא הורידה את מכנסיי והכניסה את הזין שלי לפיה . " היא חשבה שאני יהיה עבד שלה , ובנתיים היא מוצצת לי " צחקתי לעצמי.
היא מצצה לי בהתלהבות . הרגשתי את הגרון שלה . אח.. היא יודעת להזיז את הלשון . לחשוב שאחת כזו יודעת למצוץ ככה. נהנתי לראות אותה מוצצת , רק בגלל שהיא עצבנה אותי . הרשתי לעצמי לא להודיעה לה שאני גומר . גמרתי , והיא הזיזה במהירות את ראשה לאחור , הכול פשוט עף לה על הפרצוף .חייכתי בלב , ואמרתי לה שאני מתנצל . היא כעסה , אבל ממש כעסה .תודו , זה מצחיק לראות מישהי שכל פניה מכוסות בזרע ויש לה מבט כועס (כולנו נתקלנו בזה ). היא קמה וניגבה את פניה .
"עכשיו , לחלק שלך " אמרה .
" לא יודע , אולי מחר " ניקיתי את מה שנשאר ולבשתי את מכנסיי "
"מה ? עסינו עיסקה "
"לא עשינו שום דבר , אמרתי לך שאולי אני יסכים ".
"בן זונה !"
"טוב אני חושב שאלך "
" לא חכה רגע , רוצה לשתות משהו ?".
"טוב" אמרתי .
היא ניגשה למטבח וחזרה אחרי כמה דקות בלי השתיה אבל עם שוט ! .
ראיתי את השוט וידעתי את כוונתה , ולא הסכמתי .
"אמרתי לך , לא היום !! " .
טראח !!! , חטפתי מכת שוט בצד .
"אאאאיי , מה את עושה ? זה כואב".

רצתי לכיוון הדלת , ניסיתי לפתוח את הדלת אבל היא היתה נעולה . לא היה מפתח על הדלת .

הסתובבתי אחורה .....

.ההמשך יבוא
footslave​(נשלט)

אני מקווה

footslave​(נשלט) • 29 ביוני 2003
אני מאד מקווה שהיא מכסחת לו, את הצורה בסיפור ההמשך icon_lol.gif
Lolita​(שולטת)
Lolita​(שולטת) • 29 ביוני 2003
מזמינה מיטה באיכילוב , מחלקת תפירה.
kamor​(נשלט)
לפני 20 שנים • 30 ביוני 2003
kamor​(נשלט) • 30 ביוני 2003
הסתובבתי אחורה .....

ברגע שהסתובבתי , הדבר הוויזואלי היחיד שאני זוכר זה מבטה . היא הכניסה בעוצמה את הברך שלה בין רגלי . הכל נהפך להיות שחור באותו רגע , רק הבזקי אור מרצדים מול עייני . אלוהים ( אני חושב שראיתי אותו באותו רגע ) , אלוהים זה כאב . נפלתי לריצפה . ולא עניין אותי כלום העיקר שהכאב הזה יעלם .

היא ניצלה את הרגע וקשרה את רגליי וידיי באזיקים . היא הלכה ונתנה לי זמן להתאושש .
לאחר כמה דקות , הצלחתי לקום ולשמור על שיווי משקל , קיפצתי שרגלי קשורות באזיקים , לכיוון הסלון .
ראיתי אותה ונעצרתי . היא התקרבה לעברי והכניסה לי אגרוף לפרצוף . האזיקים הקשו עליי ונפלתי שוב .
היא התקרבה באיטיות ונתנה לי בעיטה בבטן .

היא דרכה על ראשי והדביקה אותו לריצפה , אני עדיין זוכר כל מה שהיה על הרצפה , כל לכלוך והקטן ביותר , אפילו הצלחתי לראות מטבע שהיה מתחת לספה . ראיתי אפילו את סוליית נעלה , זה היה בצבע אפור וראיתי את החריצים המלוכלכים .

ניסיתי לעכל מה קורה והייתי המום . היא הורידה את רגלה מפרצופי ואמרה " חשבת שתוכל לשחק בי , אהה ? " .
" כן רוצה , לא רוצה , תמצצי לי " חיקתה אותי בלעג . " אח.. אתה אידיוט ! , ונחש מה ? אתה הולך לשלם כל זה ". שתקתי . החלטתי לא לעשות סצינות כמו נקבה .ולעבור את זה . בין כה וכה היא בסוף תשחרר אותי .

"קום מיד !" היא ציוותה . לא קמתי , לצורת דיבור כזו אני לא מסכים . וחוצמיזה אני קשור וקצת קשה לקום , שתעזור לי מה יש ? . חטפתי עוד שתי בעיטות לבטן . היא לקחה שוב את השוט והצליפה בי . זה כאב והחלטתי לקום . ניסיתי לקום באיטיות ולשמור על שיווי משקל וכל רגע אני נופל חזרה. היא עמדה שם וצחקה , הכלבה הקטנה הזו צחקה עליי . היא הסתכלה עליי כמו על כלב שיכור שמנסה לעמוד .

הצלחתי לקום. היא קשרה קולר לצווארי ומשכה אותי לכיוון השולחן תוך כדי שאני מקפץ ומנסה לא ליפול. היא לקחה מספריים חדות וגזרה את חולצתי . וזה ידידיי ממש עיצבן אותי . היא גזרה גם את מכנסיי בלי רחמים .עמדתי שם עירום לחלוטין .
היא השכיבה אותי כשבטני על השולחן ורגליי עדיין במצב עמידה וקשרה אותי לשולחן . שמעתי מאחורי את איוושת השוט שפגע ברצפה לצורך חימום .
היא הצליפה פעם אחת על ישבני . זה כאב אבל שתקתי. גאוותי לא נתנה לי להוציא הגה מפי . החלטתי לא להכנע לה . היא רוצה להכניע אותי . אבל היא לא תנצח . אני אנצח !. אני אסבול בשקט ואשחק אותה רגוע . אני לא אתן לה להנות מסבלי .

ההצלפה השנייה כאבה לא פחות . התאמצתי לא להוציא הגה . לאחר מכן היא המשיכה עוד קצת .
" אני רוצה שתתחיל לספור " אמרה . שתקתי ולא עניתי . לא רוצה לספור , שתספור היא . מה ? היא לא יודעת חשבון . לא להכנע , לא להכנע . חזרתי לעצמי בראש .
"תספור !! " היא התעצבנה והגבירה את עוצמת ההצלפות . הכאב היה עצום , לעזאזל . לא , לא נכנע ! .
היא התעצבנה . אבל ממש התעצבנה ורצה למטבח . כאב לי מאד ואבל עם זאת שמחתי שלא נכנעתי . היא זו שנכנעה ! לפחות כך חשבתי באותו הרגע .

היא חזרה מהמטבח עם בקבוק מים ושפכה אותו כל גבי וישבני .היא הרטיבה את השוט . וחזרה לעמוד מאחורי . לא הבנתי על מה העניין . אבל אחר"כ הבנתי . אוו אלוהים ועוד איך הבנתי . הרגשתי את עוצמת השוט על ישבני .
אם מקודם כאב לי , אז אני מאד מתגעגע למקודם . היא המשיכה והמשיכה להצליף בלי הפסקה . באותו רגע נזכרתי בשטויות שעשיתי לה . אין לכם מושג כמה הצטערתי . ניסיתי להרים את השולחן ולברוח איתו , אבל לא הצלחתי .
תאמינו או לא . עדיין לא הייתי מוכן להכנע .עוצמתה של גאווה ידידים , פשוט גאווה . החזקתי את עצמי ושתקתי .
אבל היא לא התייאשה , לעזאזל היא אפילו לא היתה קרובה לזה . היא כמו השפן של אניירג'יזר.

היא המשיכה והמשיכה , עד שלבסוף כבר לא יכולתי , ויצא לי צליל לא ברור מהפה "איי..".
" סליחה ? " היא שאלה . " אמרת משהו ? " . שתקתי . ראיתי אותה ניגשת שוב לאחור . ופה ידידיי , זה הרגע שנשברתי . " דיי !! מספיק . זה כואב " צעקתי .
" אהה .. זה כואב לך ? " שאלה בציניות . " מוזר מאד , חשבתי שלא כואב . הרי לא רצית לספור ".
" טוב דיי , מספיק " התחננתי .
אבל היא המשיכה , והכאב רק התגבר ואני צועק . לפתע נזכרתי בפרסום שהיה על מילת ביטחון בפורום של כלובי.
כן , מישהו בשם פוסי כתב על מילת ביטחון . ואני כמו אידיוט כתבתי שם שלא צריך מילת ביטחון . " כתום " צעקתי לפתע , " אדום " צעקתי שוב . " פוסי " ניסיתי שוב , "פוסססססססיייי " . שום דבר לא עזר . לפתע היא הפסיקה.

" אני רוצה שתשיר לי שיר " ביקשה .
" אהה ? " שאלתי.
" כן , כן , את השיר הזה של נעמי שמר .מממ... שני חברים הלכו בדרך ".
" לא ! " אמרתי .
" כן ! ובכל פעם שתזייף אני אצליף בך ! ".
" לא !! " צעקתי .
היא הצליפה בי שוב . הפעם דמעות היו בעניי .

" שני חברים הלכו בדרך בים בם בום " התחלתי.
"אחד קיבל מכה .. אהה .. בדרך ".

"בברך !! , לא בדרך ! , בברך " התעצבנה והצליפה בי שוב .
אני מוכרך לציין שזה היה מאד משפיל . גאוותי התנדפה לה , ונשאר רק אינסטינקט ההישרדות .

" אחד קיבל מכה בדר.. בברך בים בם בום " המשכתי .
" אמר חברו , לא נורא חבר , ישנם צרות גדולות יותר ".

כמה שהיא צחקה. היא צחקה וליטפה את ישבני האדום . זה היה מאד מעליב .

" טוב נעבור לשלב הבא " . אמרה . פחדתי . כן, פחדתי מאד ממנה .לא העזתי להוציא מילה שלא במקום .
לעזאזל . זאת הפעם הראשונה שאני מפחד ממישהו .אני חושב שהיא ידעה את זה.
היא הורידה את הג'ינס ושמה את הסטראפון בחיוך מול עניי . באמת חברים . פה הגבול שלי . נבהלתי . וניסיתי לזוז בכוח .אבל לא יכולתי . ניסיתי להתנגד בכוח . את הדבר הזה אף אחד לא ידחוף לישבני .כמה שטעיתי .
היא לקחה את חומר הסיכה ומרחה לי בפי הטבעת . היא דחפה אצבע . פה כבר התחלתי לבכות . בבקשה , בבקשה אל תעשי לי את זה " .התחננתי על נפשי . אבל היא בקור רוח מדהים פשוט המשיכה תוך כדי שהיא נהנית מתחנוני . " בבקשה ,אני אעשה כל מה שתרצי , רק לא זה "הבטחתי . " אני יודעת ! " אמרה בחיוך ובבטחון מוחלט .
היא הרחיבה את החור , וזה כאב מאד . המשכתי לנסות ולהשתחרר ולא הצלחתי לזוז .
לפתע הרגשתי אותו נכנס לישבני .זה היה קר וכאב . היא לאט לאט הכניסה עוד ועוד . תוך כדי שאני נאבק לשווא .
שמעתי אותה נאנחת באושר מאחור . ופשוט נכנעתי . זהו נגמר הסיפור, נכנעתי כולי . הנחתי את ראשי על השולחן כשדמעות בעניי והקשבתי לה נהנית .כשסיימה היא הסתכלה עליי , ואז שיחררה אותי .

עמדתי שם מולה וראשי מושפל . היא חייכה ולא אמרה כלום. שנינו ידענו שעכשיו אני שייך לה . ראיתי אותה ופשוט פחדתי ממנה . למרות שכבר לא הייתי קשור עדיין פחדתי ממנה . היא הסתכלה עליי ואז הסתכלה לרצפה ושוב הסתכלה עליי . הבנתי את הרמז . אתם לא תאמינו , אבל ירדתי לרצפה ונישקתי את רגליה . אני רוצה שתבינו , הפחד הזה ממנה גרם לי להעריץ אותה .
אני אעשה כל מה שהיא תגיד , העיקר לא להכעיס אותה . ושהיא לפעמים כועסת ואפילו לא עליי אני מרגיש את הפחד, וליבי דופק כמו משוגע . היא התיישבה ואני המשכתי לנשק את רגליה בהערצה כשדמעות עדיין זולגות מידי פעם . היא הושיטה את ידה לראשי וליטפה אותי .אח .. זה היה כל כך כיף שהיא ליטפה אותי . הרגשתי טוב ,ושמחתי שהיא כבר לא כועסת .הייתי מאושר .

מאותו יום הייתי שייך לה , כל מה שרצתה עשיתי . היא דאגה מידי פעם שאפחד ממנה . כל מה שעשיתי ניסיתי לעשות הכי מושלם שתהיה מרוצה .אם היא מרוצה אני מרוצה . אם היא לא מרוצה אז אני דואג . אבל מאד דואג !.
לגבי מילת ביטחון , אין לי . מה לעשות ? אם אני עושה משהו שלא מוצא חן בענייה , אני משלם את המחיר , ובעניין הזה גם אלוהים לא יוכל לעזור לי .
    התגובה האהובה בשרשור
עתליה​(שולטת)
לפני 20 שנים • 30 ביוני 2003
עתליה​(שולטת) • 30 ביוני 2003
אמנם דימיוני אבל...
הצליחה לאלף אותך ועושה ככל העולה על רוחה....

שילוב השורשיות הארצישראלית עם קול צליפת השוט.... חביב....