שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עברית בכלוב

JUST DOM​(שולט)
לפני 20 שנים • 3 בספט׳ 2004

אני מתאהב

JUST DOM​(שולט) • 3 בספט׳ 2004
יכול שאני מתחיל להתאהב בעוגיפלצת icon_smile.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 3 בספט׳ 2004
,
ציטוט: לגבי מבחני אינטליגנציה - רעיון נפלא ומצוין. אני מציע לחסום מהאתר את כל מי שלא יוכיח אינטליגנציה ממוצעת לפחות,

אני בכלל בעד מבחני אינטילגנציה, לפמי הרשאת חיבור לאינטרטט. פחות מ-100 נקודות איי.קיו? מצטערים.

ציטוט: לגבי מבחני אינטליגנציה - רעיון נפלא ומצוין. אני מציע לחסום מהאתר את כל מי שלא יוכיח אינטליגנציה ממוצעת לפחות,

הכל חוזר אלייך, וקקה בידייך, נה נה נה נה.

ציטוט: אבל אינטליגנציה, אנושיות וחום אמיתי יכולים להתבטא בהרבה צורות מעבר לכישורי כתיבה וירטואלית

נכון. אבל, אם מישהו כותב בצורה ממש עלובה, ניתן להסיק מזה מקסנות מיידיות - והמדיום האינטרנטי אינו פחות טוב בהרבה מובנים, בכדי להסיק מסקנות על אנשים. מניסיון אני אומר, שרגישות ואינטיליגנציה המופגנות און-ליין, הן ערובה כמעט בטוחה לחלוטין לקיומן של אותן תכונות, גם ב'חיים האמיתיים'. יש לזכור - אין עולם מקוון, אלא רק אנשים מקוונים, והם אותם אנשים שהם בחיים הרגילים שלהם... בתוספת ביטחון עצמי אולי, נוחות ושחרור מסויימים.. אבל לא יותר.
כלובי
כלובי • 3 בספט׳ 2004
למה אתם מערבים אותי בשטויות שלכם? icon_smile.gif

שבת שלום
כלובי
abcd
abcd • 3 בספט׳ 2004
אנשים, רדו מהעץ, הכתיבה והנסיון העלוב להרשים מישהו ע"י אלק שנינות והגיגי חוכמה ואיזה ציטוט מטופש מאיזשהו שיר ממש לא אומר על הבנאדם כלום.

התרשמתי מרבים שנונים בלה בלה בלה ובמציאות התגלה חרא של בנאדם, להקיא.

ויש אנשים שלא כתבו/ניסו להרשים בצורה מתוחכמת ובמציאות התגלו כדבש של חבר'ה.

קחו זאת בחשבון.

אגב, דומים פה טענו שהם נפסלו ע"י שפחות בטענה שהם לא כותבים מספיק אינטלגנט,
תתנחמו, אני נפסלתי על זה שאני לא מתה על ספורט אתגרי ולא עושה בנג'י מדי שנה מאיזה צוק בנפאל...

מה לעשות לא ממש בא לי למות.
אבל כשיבוא לי אני אעדכן את החבר'ה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי ספט' 03, 2004 3:23 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
מקבי​(מתחלף)

אוףף....

מקבי​(מתחלף) • 3 בספט׳ 2004
ההודעה האחרונה שלי יצאה עקומה. למה יש מגבלה על הזמן שאפשר לערוך הודעה? ואם אני מוצא טעות, רק אחרי חצי שעה?

תיקון להודעה- המשפט השני (כן, המשפט המאוד בוגר ההוא) היה בתגובה לזה:
"גברים רגישים, פילוסופים מוכשרים וכותבים נפלאים הם בדרך כלל מיזנטרופים אגוצנטרים, ילדותיים ברמות קשות, צבועים ומגלומנים...בקיצור חארות של אנשים ובעיקר דומים חסרי אחריות"

וכמובן, 'לפמי', הוא 'לפני'. סליחה, תודה.
בכוח המוח-אשה

בלה בלה בלה טרללה.

בכוח המוח-אשה • 3 בספט׳ 2004
ראשית: יש הבדל בין אנשים המנסים להחשב חכמים רגישים ואינטלקטואלים לכאלה באמת. צריך לפתח חוש כדי לברור את האמיתיים.
שנית: בהחלט יש כאלה שתכונותיהן החזקות יותר הם טוב לב, חיוך ממיס, וחוכמת ידיים. באה להגיד שאינטיליגנציה ורגישות היא לא הכל, ושהמכלול הסופי הוא הקובע.
יחד עם זאת, אין להתלונן על אחד שנחן במשהו שלשני יש פחות. הבחירה באפיק הוירטואלי מתייחסת למילים כגפיים תחתונות. אי אפשר להרשם לתחרות ריצה ולבכות שהרגליים שלך לא בנויות לעניין.
אבל הכי חשוב לטעמי, היא הרצון להתפתחות אישית: כתיבה היא אחד הסוגים העיקריים של קומוניקציה וכל אחד מאיתנו צריך לעמול כדי לשפר את דרכי החיברות שלו: לכתוב ברור יותר, לדאוג שאכן מבינים אותו, ושהוא יכול להחזיק בקו מחשבה מתחילתו ועד סופו ולהעלות אותו כראוי על הכתב.
וכל אחד מחפש את מה שעושה לו את זה. קן מחפש ברבי למשל.
שיהיה לכולנו בהצלחה.
מיינד

וכל אחד מחפש את מה שעושה לו את זה

מיינד • 3 בספט׳ 2004
אמת
וטוב שהעלת את זה
Monarch_D​(שולט)
לפני 20 שנים • 4 בספט׳ 2004
Monarch_D​(שולט) • 4 בספט׳ 2004
זאלופון כתב/ה:
לא כל שגיאה בעברית נובעת מהפרעה מאובחנת. רבות מהן נובעות מבורות, עילגות ואינטליגנציה נמוכה, ולכן הן כן מהות מנגנון סינון לגיטימי בעיניי. אני גם מאמין שניתן להבחין, לפחות חלקית, בין אנשים אינטליגנטים הסובלים מדיסלקציה לבין אנשים עילגים הסובלים ממחסור בנוירונים לפי סוג השגיאות (נחשו לאיזה סוג שייך "אני יעשה", לדוגמה) ולפי תוכן הדברים הכתובים בשגיאות.

זאלופון, אני חותם על מה שכתבת כאן.
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 20 שנים • 4 בספט׳ 2004

Re: בלה בלה בלה טרללה.

red-cell​(מזוכיסט) • 4 בספט׳ 2004
בכוח המוח-אשה כתב/ה:
ראשית: יש הבדל בין אנשים המנסים להחשב חכמים רגישים ואינטלקטואלים לכאלה באמת. צריך לפתח חוש כדי לברור את האמיתיים.
שנית: בהחלט יש כאלה שתכונותיהן החזקות יותר הם טוב לב, חיוך ממיס, וחוכמת ידיים. באה להגיד שאינטיליגנציה ורגישות היא לא הכל, ושהמכלול הסופי הוא הקובע.
יחד עם זאת, אין להתלונן על אחד שנחן במשהו שלשני יש פחות. הבחירה באפיק הוירטואלי מתייחסת למילים כגפיים תחתונות. אי אפשר להרשם לתחרות ריצה ולבכות שהרגליים שלך לא בנויות לעניין.
אבל הכי חשוב לטעמי, היא הרצון להתפתחות אישית: כתיבה היא אחד הסוגים העיקריים של קומוניקציה וכל אחד מאיתנו צריך לעמול כדי לשפר את דרכי החיברות שלו: לכתוב ברור יותר, לדאוג שאכן מבינים אותו, ושהוא יכול להחזיק בקו מחשבה מתחילתו ועד סופו ולהעלות אותו כראוי על הכתב.
וכל אחד מחפש את מה שעושה לו את זה. קן מחפש ברבי למשל.
שיהיה לכולנו בהצלחה.

אמן