שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה אנחנו עושות כשנשבר האמון?

אנונימית סקרנית​(אחרת)
לפני 4 שנים • 31 באוג׳ 2019
גם אני.
אני אתחיל מהכבד - לא ידעתי שהיא צריכה לאשר שיחת וידיאו נכנסת. חשבתי שזו הייתה טעות שלי וששם זה נגמר.
אני יודעת שאנחנו בפורום ציבורי ושזה נושא שאמור להיות "פרטי". אחת מהדרכים בשבילי להתגבר על התחושות שמתעוררות בי, היא לקחת את הבחירה שנלקחה ממני ולהפוך אותה להצלחה שלי.
כלומר היא בחרה בשמי את מה שאני רוצה להראות לה. עכשיו אני בוחרת בשמי ואומרת לך ולכם ולכן את מה שקרה שם כי למילים שלי ולקול שלי יש משמעות.
אוקיי.
"הנורות האדומות האלה זה משהו שלומדים, תתייחסי להיכרות כמו היכרות ונילית (כמו לצורך העיניין טינדר). היכרות הראשונית היא אותה היכרות" - היכרות משעממת, טינדר ושות', יש.
"הבדיקה ולבחון את עצמך למה ואיך ומדוע זה משהו שגם השולטת צריכה לעשות ולמען האמת במה שכתבתי התכוונתי שהיא צריכה לעשות את זה ולא את. היא הדמות ״הדומיננטית״ במקרה שלך עם יותר ידע משלך. אל תשפטי את עצמך או תחמירי על עצמך, ממה שאת מתארת את פשוט לא יכלת לדעת." - מסכימה איתך.
"אם היית מרגישה את התחושה הזאת שאת רוצה להתמסר באמת ממקום פנימי האמיני לי לא היית צריכה להתאמן על זה, זה יוצא מתוכך לבד... מתוך רצון והתמסרות אמיתית" - אני רוצה להסביר את עצמי. אני חווה כאבים כרוניים והייתי צריכה לבדוק עם עצמי בפרטיות ביתי מהם גבולות הגוף שלי בתוך תנאים שמדמים להרגשתי סשן מותאם לשתי הצדדים. נכנסתי לדמות עם כל המשמעויות המורכבות שיש לה בעיניי (לזה אני דווקא לא אכנס פה icon_wink.gif ובעיקרון עפתי. ההתמסרות והרצון קיימים בי.
"אמרתי שאני לא בעד מצלמות... אנחנו לא יכולים לדעת אף פעם מה האדם בצד השני יכול לעשות עם הידע הזה עלינו וידע זה כוח!" - טוב שסירבת. ידע זה כוח אני מסכימה איתך.
"אני לא רוצה לגרום לך להרגיש יותר רע וחוסר ביטחון (כי היא פגעה לך בתחושת הביטחון) ממה שאת מרגישה.
רק להגיד לך שעשית נכון, שבחרת נכון" - הדבר האחרון שאת עושה זה לגרום לי לחוסר ביטחון. השיחה הדיגיטלית שלנו משמעותית לי ויש לי תחושה שגם לך. מה גם שאחרות קוראות את המילים ביננו וגם זה חשוב. חשוב גם לאחרים שאני מניחה שגם פה. חינוך עושים באהבה או שלא עושים בכלל".
"מעבר לחדירה לפרטיות ולמרחב האישי שלך היא גם לא הביעה סימנים של חרטה או סליחה (לא ברור לי אם היא הודתה או לא)" - היא לא הודתה או התנצלה בפניי, מבחינתה היא ניסתה לייצר תחושה של עסקים כרגיל והתכתבה אתי בתור מלכה. אולי להבנה שלי כמעט ואין גבולות, אבל גם את זה אני מבינה. הצורך שלה לשמור על הסטטוס קוו בחייה ברור לי. כמו שאמרתי מיד סלחתי לה כדי לשחרר אותי מזה אחרת לא הייתי מסוגלת להיכנס חזרה לכלוב נקייה. ואני סולחת לה שוב גם עכשיו כשאני יודעת שהיא ידעה. בהתחשב שחמלתי לה, כן חמלה, אנחנו יכולות לקפוץ לסעיף ג.
"ג. אחריות, יש ציפייה והיא נכונה, שאדם דומיננטי הוא זה ששולט בסיטואציה, קרתה סיטואציה גם אם היא כפויה ציפית שהיא תקח אחריות אליה" - אני חוזרת ואומרת שהאחריות על שתינו אבל זה לא מדוייק וחשוב לי להיות מדוייקת: יש אחריות אנושית שאנחנו חולקות בתור בסיס ליחסי שליטה, אבל יותר נכון להגיד שעליה האחריות ועליי האיפוק?...
"יותר מזה אני אגיד שאם בדבר כזה היא הראתה חוסר אחריות מה היה קורה הלאה? וטוב שזה נעצר פה" - את המשפט הזה בדיוק כתבתי לה כשסיכמנו דברים. רק הוספתי שהייתי רגישה אליה ושאני שלמה מאיך שפעלתי מולה ומולי לצורך העניין. אמרתי שאני בטוחה שהיא לא יכולה להגיד לי את אותו הדבר..
"אל תהיי קשה עם עצמך, פעלת נכון.
לפעמים דברים שאנחנו עושים מהבטן הם הכי נכונים לנו.
דברים לא קורים סתם, אני בטוחה שלמדת מזה.
בטחון, אחריות, הכלה והבנה הם מאוד חשובים בקשר בדסמי כי אנחנו נוגעים בגבולות פרוצים. כשאת מגיעה לקצוות וגבולות חשוב לדעת שמי שמוליך אותך הוא אדם שאת סומכת עליו בעיניים עצומות.
כזה שאם הוא יוליך אותך למקום מסוים תדעי שהוא מסוגל להוציא אותך ממנו ללא פגע, ברוך, בעדינות, בבטחון וברגישות.
אלו דברים שאי אפשר להתפשר אליהם" - כל החלק הזה הביא אותי לדמעות, ריגשת אותי ככ שנאלמו המילים מםי. הייתי אשכרה צריכה לצאת מהכלוב, להיות עם עצמי ולחזור אסופה. ברשותך אני אשאיר את החלק הזה כמו שהוא בלי תגובה, הוא גם שלי אבל גם של כולם. לפעמים אפשר ורצוי לתת לדברים הלא מדוברים לנהל את הסיטואציה ולראות לאן זה יתפתח משם.
Chimaera

חוזה :)

Chimaera • 31 באוג׳ 2019
יצא לי פעמיים גישושים ראשונים לפני מפגש של כמה ימים.
ופשוט עשינו חוזה... זה היה כמו מכתב אהבה משעשע כתוב בנוסך עו"ד פלצני.. אבל היה ברור גבולות הגזרה...
משם כבר זה התנהל בשיחות לאורך התקופה של ההפקרות icon_smile.gif.
בלוסום​(לא בעסק)

לא נכון לגמרי...

בלוסום​(לא בעסק) • 31 באוג׳ 2019
אנונימית סקרנית כתב/ה:
פניקס סגולה כתב/ה:
לגבי שיחת גבולות - היא לא יכולה להיות תלושה מהמציאות ואני לא יכולה לערוך אותה בשלב ההיכרות, כי לא תהיה לה בשלב הזה שום משמעות. יש לי כמה גבולות קשים ואדומים, וכל השאר נזילים - וזה כבר תלוי-קשר. זה לא משהו שאני יכולה לעלות עליו בשלב הגישוש הראשוני...
בעיני, מי שישר רוצה לדעת את כל הגבולות שלי הוא או שטחי/מחפש סטוץ או טיפש ובשני המקרים לא מתאים לי...

אם אני מבינה אותך נכון, תקני אותי אם אני טועה, את מעדיפה לשים קווים מנחים ראשוניים ברורים ואחכ תוך כדי ניסיון ותנועה להגיע לשיח גבולות. כלומר בשלב מתקדם יותר לתוך היחסים.
אני לא בטוחה שאני מתחברת לזה. אני חושבת שלומר את הדברים כמו שהם על ההתחלה חוסך לי זמן, משאבים וחוסך לי בעיקר ברמה האנושית. אני מתחברת לבן אדם ככל שהזמן עובר ואם הדברים לא מתאימים הייתי רוצה לדעת כמה שיותר מוקדם כדי להמשיך הלאה לעונג הבא. אני מבינה את מה שאת אומרת ואני מכבדת את הבחירה שלך להתנהל כמו שאת מרגישה לנכון, תודה על הפידבק.

אני פשוט לא מתחילה היכרות בשיחת גבולות, אבל לא אעזוב את המדיה האינטרנטית לפני שתהיה אחת כזו... פשוט לא ישר על השיחה הראשונה...
אנונימית סקרנית​(אחרת)

Re: חוזה :)

Bunnsy כתב/ה:
יצא לי פעמיים גישושים ראשונים לפני מפגש של כמה ימים.
ופשוט עשינו חוזה... זה היה כמו מכתב אהבה משעשע כתוב בנוסך עו"ד פלצני.. אבל היה ברור גבולות הגזרה...
משם כבר זה התנהל בשיחות לאורך התקופה של ההפקרות icon_smile.gif.

תקשיב... אחלה תגובה!
קודם כל אמיץ בודאות, אתה (אולי?) פה במיעוט icon_wink.gif
אני מסכימה איתך. חוזה בעיניי זו אחת הדרכים לוודא ששני הצדדים יקיימו את חלקם, ו/או שיידעו מראש מה קורה כשיקרה.
מרענן אש, תודה רבה ⁦♥️
אנונימית סקרנית​(אחרת)

Re: לא נכון לגמרי...

פניקס סגולה כתב/ה:
אנונימית סקרנית כתב/ה:
פניקס סגולה כתב/ה:
לגבי שיחת גבולות - היא לא יכולה להיות תלושה מהמציאות ואני לא יכולה לערוך אותה בשלב ההיכרות, כי לא תהיה לה בשלב הזה שום משמעות. יש לי כמה גבולות קשים ואדומים, וכל השאר נזילים - וזה כבר תלוי-קשר. זה לא משהו שאני יכולה לעלות עליו בשלב הגישוש הראשוני...
בעיני, מי שישר רוצה לדעת את כל הגבולות שלי הוא או שטחי/מחפש סטוץ או טיפש ובשני המקרים לא מתאים לי...

אם אני מבינה אותך נכון, תקני אותי אם אני טועה, את מעדיפה לשים קווים מנחים ראשוניים ברורים ואחכ תוך כדי ניסיון ותנועה להגיע לשיח גבולות. כלומר בשלב מתקדם יותר לתוך היחסים.
אני לא בטוחה שאני מתחברת לזה. אני חושבת שלומר את הדברים כמו שהם על ההתחלה חוסך לי זמן, משאבים וחוסך לי בעיקר ברמה האנושית. אני מתחברת לבן אדם ככל שהזמן עובר ואם הדברים לא מתאימים הייתי רוצה לדעת כמה שיותר מוקדם כדי להמשיך הלאה לעונג הבא. אני מבינה את מה שאת אומרת ואני מכבדת את הבחירה שלך להתנהל כמו שאת מרגישה לנכון, תודה על הפידבק.

אני פשוט לא מתחילה היכרות בשיחת גבולות, אבל לא אעזוב את המדיה האינטרנטית לפני שתהיה אחת כזו... פשוט לא ישר על השיחה הראשונה...

הבנתי אותך..
אוקיי. אני מסכימה איתך icon_smile.gif
שיחת גבולות על השיחה הראשונה יכולה להיות מייג'ור באז קיל...