סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

GFB german fetish ball מישהו היה ? המלצות ?

קוקו הכלבלב
לפני 4 שנים • 2 באוק׳ 2019

GFB german fetish ball מישהו היה ? המלצות ?

קוקו הכלבלב • 2 באוק׳ 2019
היי
מישהו היה בארוע הזה בשנים שעברו .
אשמח לשמוע חוויות, מעניין אותי לדעת אם כדאי להגיע לשם ?
נוקי​(אחרת)
לפני 4 שנים • 4 באוק׳ 2019
נוקי​(אחרת) • 4 באוק׳ 2019
הייתי באחרון שהיה. פטיש זה אמנם מושג די רחב אבל במקרה הזה הכוונה היא בעיקר ללטקס.
אירוע השיא הוא ה Fetish Ball עצמו, מדובר בהתכנסות עצומה של חובבי לטקס, ובה תצוגות אופנה ומסיבה.
מעבר לזה יש עוד כמה מסיבות ואירועים בימים שלפני כן, כמו יריד ביגוד פטישיסטי (שוב, המון לטקס, אבל הפעם לא רק), מסיבות, אירוע היכרות (בשנה שעברה נקרא kinky cocktails), ובשנה שעברה היה גם שיט וארוחת ערב שלא הייתי בהם אז לא יודעת icon_smile.gif.
זה כן יפה לראות את התלבושות המושקעות ויש משהו מאוד מרגש בקהל של 2000 איש לבוש לטקס, אבל זה מאוד תלוי מה מעניין אותך.
זה אירוע קצת פורמלי באיזשהו מקום, לא פליי פארטי סוערת.
מבחינתי היה נחמד אבל לא אבוא שוב במיוחד. אם כן מגיעים, שווה ללכת לערב היכרות הראשון, להתחיל להתחבר שם עם אנשים אחרים שתראה עוד בהמשך. בשנה שעברה הכל התקיים באזור פרידריכסהיין, אז כדאי כבר לישון באזור ואז אפשר ללכת ברגל לכל המסיבות והאירועים!

אם יש עוד שאלות, אשמח לענות אבל לא בפרטי בבקשה. שנה טובה! icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
teller
לפני 4 שנים • 5 באוק׳ 2019
teller • 5 באוק׳ 2019
גם אנחנו היינו באחרון שהיה.
כאנשים שאוהבים את הפליי בעיקר, האמת שהתאכזבנו, התחושה הייתה כאמור שזו פשוט הזדמנות של אנשים להציג תלבושות מושקעות וקצת פחות פליי.
המסיבות בין הארץ לבין שם שונות, ולא במובן ששם לוקחים את מה שיש פה בארץ וזה בווליום יותר
אלא פשוט המסיבות נורא שונות.
למען האמת, הלכנו למועדון הקיט קט ערב לאחר שהסתיים הפסטיבל הרשמי ונהינו יותר מאשר בערבים של הפסטיבל
Gen Dee
לפני 4 שנים • 21 בדצמ׳ 2019
Gen Dee • 21 בדצמ׳ 2019
החלטנו לטוס השנה לאירוע, בפעם הראשונה.
יש התרגשות וחששות...

הכיוון כרגע זה - sweet surrender בשישי בערב, יריד והנשף בשבת.

אשמח לשמוע טיפים ממי שכבר היה, בעיקר דברים ספציפיים.