סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איזה מועדון ההיתם ממליצים

My body for you​(מתחלף){רק שלה}
לפני 4 שנים • 20 באוק׳ 2019

איזה מועדון ההיתם ממליצים

אשמח את חוכמת ההמונים פה
איזה מועדונים מומלצים
לפי קטגוריות של סשנים הכרויות מוזיקה מתאימה הופעות מחירים וכו'
just Tai​(אחרת)
לפני 4 שנים • 20 באוק׳ 2019

יש הרבה!

just Tai​(אחרת) • 20 באוק׳ 2019
לדעתי זה יותר עניין של ליינים מאשר מועדונים ולרובם יש דפי פייסבוק.
1. סדום- ליין של המוזה. אחת לחודש בדאנג׳ן (בחגים לפעמים יש מסיבות בונוס), לרוב במוצ"ש של השבוע הראשון לחודש. תמיד יש פרסום בבילויים. אישית אני מאוד אוהבת את הליין הזה, לרוב המוזיקה היא לרקע והמיקוד הוא בסשנים פומביים. יש אווירה טובה, האנשים שמגיעים בד"כ הם קבועים אז זה מקום טוב להיכרויות לדעתי. זה אגב הליין הכי זול במחיר שאני מכירה.
2. דאנג׳ן- פתוח לקהל הרחב בימי חמישי ושישי. על חמישי לא עפתי כי יש הרבה סקרנים. שמעתי המלצות על הליין של שישי אבל אישית לא יצא לי ללכת.
3. 4play - מועדון סווינגרס איכותי ברעננה, מסיבות בחמישי ושישי.
4. 4play לבדסמ וסווינגרס- שיתוף פעולה חדש בין אחד הבליינים למוזה. הקונספט הוא מסיבות שמתחילות מוקדם יחסית (20:30) במהלך השבוע. מאוד אהבתי, המקום מושקע ויש מוזיקה טובה. החיסרון היחיד הוא המחיר.
5. La More - ליין שמושך גם אנשים צעירים. הייתי פעם אחת והיה נחמד. ממה שאני יודעת יש מסיבה אחת לחודש.
6. Sin Ethics- שמעתי עליו דברים טובים.
7. Corvo- כנ"ל. בימי חמישי אחת לחודש אם לא טועה.
8. The space- גם שמעתי דברים טובים.
9. DecaDance- נכון לעכשיו יש אחת לחודש (עד דצמבר אם אני לא טועה), ליין של אלכסיי. גם מתפרסם בבילויים. שמעתי המלצות אבל עדיין לא הייתי.
    התגובה האהובה בשרשור
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
לפני 4 שנים • 21 באוק׳ 2019
הרשימה מעל די ממצה אז אוסיף פירוט קל ודעה:
סין אתיקס - טכנו (או אלקטרוני כבד, לא כזה מומחה לתחום). לא באים לרקוד, באים לשחק ולהתמנגל. תפאורה מושקעת, אזור משחקים טוב. חייב הזמנה דרך הפייסבוק שלהם.
דקאדנס - אלכסיי אלוף, ואלכסה היא תופעה שאין דומה לה. אווירה קלילה. באר עם אזור התמנגלות סבבה בחוץ. בפנים אפשר לרקוד בכיף, לרוב ערבוב של רוק, פופ, שחורה, דארק אייטיז, אפילו ישראלי קרה. ליד הרחבה עוד באר ואזור משחקים נחמד, נוח לעמוד לצפות במשחקים. יש גם מין ביתן כזה לזוגות, למי שרוצה לשחק יותר...
ספייס - שמע, אהבתי. הייתי פעמיים ונהניתי מאוד. אני חייב ריקוד, ושם המוזיקה הכי טובה (סליחה אלכסיי) בשבילי. דארק אייטיז, אייטיז, ניינטיז, מיקסים מעולים של רוק, כל מיני ניין אינץ' ניילז ורמסטיין. בפעם הראשונה גם היה מופע ממש טוב.
בטעם האישי שלי - דקאדנס וספייס. לא נראה לי שיפלו על אותו תאריך, אז אין צורך לבחור.
אה, וחוץ מסדום (שלא הייתי, אבל שמעתי המון דברים טובים), לא הייתי מתקרב לדאנג'ן. לא אוהב מה שהולך שם (דעתי האישית בלבד)
Party on