ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רוצה לחוות יחסים עם אישה..איך להתחיל ?

maxima
לפני 4 שנים • 24 באוק׳ 2019

רוצה לחוות יחסים עם אישה..איך להתחיל ?

maxima • 24 באוק׳ 2019
שלום בנות 🙂
יש לי פנטזיה כבר הרבה זמן לסקס עם אישה..סקס מאוד ספציפי עם בחורה נשלטת..אני סטרייטית ולא מעוניינת בקשר אלא בלילה של פנטזיה (או יום)
אשמח לקבל ממכן עצות איך להתחיל? מה עושים? איך פונים? אין לי מושג קלוש...
תודה מראש לעונות.
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 24 באוק׳ 2019
דבר ראשון מפרסמים פוסט מעניין מושך ומרתק.. כדאי גם בלוח מודעות של הכרויות..

בהצלחה icon_smile.gif
מטפורה
מטפורה • 24 באוק׳ 2019
לא כתבת על עצמך בפרופיל, וזה עלול לגרום לרבות כאן לחשוש שאת זכר מתחזה (מה גם שרוב רובם של מי שמפרסמים פוסטים בדיוק כאלה הם גברים), ובכל זאת אענה לך מתוך הנחה שאת אכן אישה, וקצת קלולס.
כפי שנכתב כאן שוב ושוב, התייחסות לזולת כפונקציה היא לא מושכת ולא מעוררת אמון, וזו בעיה כי אלה שני מרכיבים די הכרחיים בחיפוש פרטנרים, לכל מטרה. כשאת מצהירה שאת מעוניינת בהגשמת פנטזיה באופן חד ושאת לא מעוניינת שיצמח מזה קשר, אל תופתעי אם לא תקבלי מבול של אדומות (עבור נשים לסביות, אולי גם ביסיות, זה עשוי גם להרתיע שאת ממהרת להבהיר ולהדגיש שאת סטרייטית. זה נשמע לא גיי פרנדלי, שזה קצת מוזר שמחפשים גיי סקס). בנוסף, העובדה שאת מחפשת 'סקס מאד ספציפי עם בחורה *נשלטת*' מוסיפה לזה גוון קצת נצלני. זה נשמע... מבאס.
מה כן אפשר לעשות?
א. מסכימה עם המגיב שמעליי. ברמה הטאקטית, כדאי לכתוב מודעה בלוחות שבאתר, ואולי גם לגבות אותה בבלוג, לפרט בו מה מעניין אותך, ולמה. אם תכתבי היטב, תמיד יש סיכוי שמישהי תראה, תתעניין ותרצה לשמוע עוד. הכיני את עצמך למצב כזה וערכי את הפרופיל שלך כך שיהיה אפשר להבין פחות או יותר מי את ומה את מחפשת. כאמור, פרופיל ריק הוא נורה אדומה.
ב. לרצות קשר מיני קצר מועד זה לא פשע והכל סבבה וכו', אבל קחי בחשבון שיש הרבה נשים שלא מעוניינות להכניס את עצמן למצב הזה. וגם נשים שכן מעוניינות, עשויות להירתע מהגישה האובר עניינית (כאמור, נשמעת אפילו קצת נצלנית, ולא בקטע סקסי) שאת נוקטת. זכרי שגם אם יש כאן רקע שחור ותמונות נשים עם גאג, עדיין יש אנשים אמיתיים מאחורי הכינויים. החשיבה הזו לפיה זה 'אתר סקס' ולכן כולם כאן מחפשים או אמורים לחפש 'זיון', היא רדוקטיבית מאד (למען האמת, אני חושבת שזה עשוי להיות קל יותר לנסות פיק אפ בליינים לסביים).
אני מעודדת אותם לחשוב איך את בכל זאת יכולה להמשיג ולמסגר אחרת את הרצון שלך, מבלי לשקר או להונות כמובן, אבל כן לחשוב קצת על המפגש שאת רוצה לחוות, על סוג האדם שאת מחפשת, על מה שאת יכולה לתת לה, על מה שאת מקווה שכל אחת מכן תפיק.
ג. מעניין לעניין באותו עניין- אם את מחפשת נשלטת, גם אם זה רק לערב אחד, זה ממצב אותך כדומית. ככזו יש לך יתר אחריות על הסיטואציה, לדאוג שהנשלטת תרגיש בטוחה, מוערכת ועטופה. ובעיקר, היערכות והידברות מקדימה כוללת גם קשב לצד הנשלט. זה לא 'סשן כבקשתך', במיוחד כשזה לא קשר ארוך ומעמיק בו נבנה אמון ויש לך קרדיט לבקש ולהיענות. את צריכה להיות מוכנה לשמוע גם מה מעניין אותה ואיזה שינויים היא הייתה רוצה אולי לערוך, מה להוסיף, מה היא לא מוכנה לעשות בשום פנים ואופן, וכו'.

בהצלחה! משחק מהנה ובטוח.
    התגובה האהובה בשרשור
Mary Jane
לפני 4 שנים • 25 באוק׳ 2019

Re: רוצה לחוות יחסים עם אישה..איך להתחיל ?

Mary Jane • 25 באוק׳ 2019
milka כתב/ה:
שלום בנות 🙂
יש לי פנטזיה כבר הרבה זמן לסקס עם אישה..סקס מאוד ספציפי עם בחורה נשלטת..אני סטרייטית ולא מעוניינת בקשר אלא בלילה של פנטזיה (או יום)
תודה מראש לעונות.

תתחילי בלהיות אטרקטיבית, כלומר, להציע משהו בעל כוח משיכה וכדאיות עבור הצד השני. פנטזיות יש לכולם ובשפע. האם ההצעה שלך עונה על פנטזיה של מישהי, שהיא בשר ודם עם רצונות וצרכים ומאווים, ולא פלקט תחת הטייטל ״אישה נשלטת״? כרגע, על פניו, זה לא המצב.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 25 באוק׳ 2019
ממלאים פרופיל,
כותבים בלוג,
פונים לכאלה שמעניינות אותך
עבד משועבד{עבד}

Re: רוצה לחוות יחסים עם אישה..איך להתחיל ?

עבד משועבד{עבד} • 25 באוק׳ 2019
milka כתב/ה:
שלום בנות 🙂
תודה מראש לעונות.

אני מציע לך
להעלות פוסט בפורום: בנות על בנות
שבו תכתבי מה הפנטזיה שלך
וכביכול תבקשי עצה מהגולשים איך להגשים אותה.
ואז מי שתקרא את הפנטזיה ויתאים לה היא תפנה אלייך.
soska​(נשלטת){לא שייכת א}

הכל פשוט

אשמח להפגש איתך לשרת אותך מינית
מאוד מדליק אותי ואני טוב הזה ונשלטת
התנאי היחידי הבן זוג שלי צופה)