סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זוגיות בדס"מית והחיים בין סשן לשגרה

Slick​(סדיסט)
לפני 4 שנים • 30 באוק׳ 2019

זוגיות בדס"מית והחיים בין סשן לשגרה

Slick​(סדיסט) • 30 באוק׳ 2019
אשמח לשמוע מאנשים שבזוגיות שלפחות מערבת מיניות בדס"מית על אופי הזוגיות שלכם. למשל, האם יש אקטים שאתם אוהבים באופן כללי אבל לא תעשו עם בני הזוג כי זה פוגע ביחסים (אלמנטים של השפלות למשל)?
האם פגשתם את בני הזוג במסגרת בדסמית או ונילית? האם היו מקרים שהתחלתם מערכת יחסים בדסמית אבל נפרדתם כי ראיתם שמעבר לבדסמ החיבור הבינאישי לא חזק מספיק? האם היו דברים שקרו בסשן שערערו את מערכת היחסים?
hrgiger
hrgiger • 30 באוק׳ 2019
גם עוקבת וגם שואלת אם מתאים לך לשמוע בפרטי ולא על גבי הפורום (: ?
Slick​(סדיסט)
Slick​(סדיסט) • 30 באוק׳ 2019
ברור שכן.

אבל רק מוסיף בקטנה שאני בטוח שעוד אנשים ישמחו ללמוד מהניסיון שלך.
robotz
robotz • 30 באוק׳ 2019
ברור שכן-
כראש משפחה בדסמי"ת שיתפנו גם את הילדה בבדסמ מגיל אפס,
אנו רואים זאת כמצווה.
כל יום אימא הלקתה אותי בסלון כשאני קשור
והתחלפנו מדי פעם.
ועוד דברים כאלו - אנחנו מאמינים בערכים הבדסמיים
ואם יכולנו היינו גם רושמים אותה לגן או בית ספר בדסמ"י,
אבל זו ארץ מפגרת ועדיין אין כאלו לצערנו, אז בינתיים חשבנו לשלוח אותה
לגן אנתרופוסופי.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני 4 שנים • 31 באוק׳ 2019
לא. אבל קיים אקט אחד שהוא מעוניין להתנסות בו ואני מסרבת כי לדעתי בחלוף הגירוי המיני הוא יתקשה להתמודד עם ההשלכות.
הכרנו במסגרת ונילית.
כל ההיכרויות הכלוביות שלי נועדו להיות בדסמיות גרידא ולדעתי האנשים אתם נפגשתי לא היו מחזיקים מים במערכת יחסים. יוצא מכך, שאילו חיפשתי משהו מעבר, קרוב לוודאי לא הייתי נפגשת אתם כלל.
לא, לנו זה לא קרה וגם לא יכול לקרות כי לא הבדסמ משמש כדבק במערכת היחסים שלנו, אלא חומרים אחרים שמאפשרים לנו לכלול בתוכה גם את הבדסמ.
    התגובה האהובה בשרשור
little girl​(נשלטת){KM}
לפני 4 שנים • 1 בנוב׳ 2019
little girl​(נשלטת){KM} • 1 בנוב׳ 2019
נפגשנו כאן.
מערכת היחסים שלנו היא בדסמית לכל דבר.
שנינו אנשים לא מוחצנים כך שכמו שלא הייתי מתחרמנת באופן ״ונילי״ מול אנשים ברחוב, כך אנחנו לא עושים מעשים בדסמים במוחצנות.
אבל זה קיים במהות של הקשר שלנו, כי זה קיים במהות של כל אחד מאיתנו.
אני מאמינה כי זוגיות היא זוגיות, לא משנה אם ונילית או בדסמית או חצי ככה חצי ככה, בבסיסה צריך להיות חיבור, אהבה ותקשורת.
אם אין התאמה, אין שיח פתוח והקשר מתבסס על דברים מאוד ספציפיים- בין אם זה סקס בדסמי או אהבה לסרטי הארי פוטר וזהו,
אז הקשר פשוט לא יהיה עמוק מספיק.
Sweet melody
Sweet melody • 1 בנוב׳ 2019
"האם יש אקטים שאתם אוהבים באופן כללי אבל לא תעשו עם בני הזוג כי זה פוגע ביחסים (אלמנטים של השפלות למשל)?"

אני לא חושבת שהיה כזה דבר.
כשההיכרות עמוקה, מראש יודעים מה עלול לפגוע..אז זה יכול למזער אלמנטים פוגעים.

"האם פגשתם את בני הזוג במסגרת בדסמית או ונילית?"

את הגרוש שלי הכרתי פה והיינו יחד 10 שנים.
זה התחיל כמערכת יחסים בדסמית ועם השנים זה הפך לזוגיות עם מעט סממנים/אלמנטים בדסמים. זה דועך כשחיים יחד..וקשה מאד (אך אפשרי) לתחזק בדסמ בתוך זוגיות ארוכה.

"האם היו מקרים שהתחלתם מערכת יחסים בדסמית אבל נפרדתם כי ראיתם שמעבר לבדסמ החיבור הבינאישי לא חזק מספיק?"

היו לי מערכות יחסים שהן בדסמיות בבסיסן אבל החיבור היה חזק וטוב אבל גם ידעתי שזה יסתיים מתישהו.

"האם היו דברים שקרו בסשן שערערו את מערכת היחסים?"

אני חושבת שבכל מערכת יחסים ולא רק בדסמית קורה משהו שמערער את יציבות היחסים..לדעתי החוכמה היא לדעת איך מתמודדים עם הקושי או המשבר..או שיוצאים מחוזקים או שנפרדים.
TomahDav​(פמית מתחלפת){ShayDav}

Re: זוגיות בדס"מית והחיים בין סשן לשגרה

אין לנו אקטים שלא נעשה מחשש לזוגיות, אלא דברים שפשוט מחוץ לגבולות שלנו או לא מתאימים לאינטראקציה שלנו.
נפגשנו בסט צילומי פטיש, ומהרגע הראשון זה היה בדסמי ב100 אחוז.
בהתחשב בזה שאנחנו במערכת 24/7, כל דבר יכול להשפיע על הזוגיות שלנו. אבל כן היו דברים שקרו בסשנים מוגדרים שהיה צורך לדבר עליהם אחרי, מכל מיני סיבות. שום דבר לא ערער את הזוגיות, בטח לא אחרי כמעט 7 שנים יחדיו.
שנאוצר​(נשלט)
לפני 4 שנים • 2 בנוב׳ 2019
שנאוצר​(נשלט) • 2 בנוב׳ 2019
אנחנו עושים סקס של רגילים ולעיתים סקס קינקי של בדסמים. אני וחברה שלי לא עושים סשנים. אנחנו עושים מין.
ביום יום אנחנו אנשים רגילים שעובדים בעבודות רגילות ומבלים עם חברים רגילים. כל מה שאנחנו עושים בסקס זה מה שאנחנו רוצים לעשות. אם יש משהו שאנחנו לא עושים זה כי זה לא מתאים לאחד מאיתנו.
-X-
-X-
לפני 4 שנים • 2 בנוב׳ 2019
-X- • 2 בנוב׳ 2019
האם יש אקטים שאתם אוהבים באופן כללי אבל לא תעשו עם בני הזוג כי זה פוגע ביחסים (אלמנטים של השפלות למשל)?
-אם לא תנסה לא תדע את הגבול.
האם פגשתם את בני הזוג במסגרת בדסמית או ונילית?
-ונילית
האם היו מקרים שהתחלתם מערכת יחסים בדסמית אבל נפרדתם כי ראיתם שמעבר לבדסמ החיבור הבינאישי לא חזק מספיק?
-לא היה לי מקרה כזה.
האם היו דברים שקרו בסשן שערערו את מערכת היחסים?
-שוב. אם לא תנסו לא תדעו מה יערער ומה לא. אלא אם כן יש לנשלטת גבול בדוק וידוע.