שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כי האדם עץ השדה... (סשן)

תאיר​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 1 בספט׳ 2004
תאיר​(נשלטת) • 1 בספט׳ 2004
פעם פעם לפני שנים, כתבו בידיעות (בעמוד השני או השלישי, זה שמוקדש לשטויות מהעולם) שלפי איזה מחקר קיקיוני חיבוק עצים גורם לגדילת החזה.

אז מקופלת, גדל?
ענתית

ועל זה יאמר ... שתיקת העצים :)

ענתית • 1 בספט׳ 2004
אתם שניכם יחד שילוב מסוכן לסאביות תמימות
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
מקופלת.... כייף לך
ואני חושבת שבמקום לשבת בכלוב בלילה ..
צריך לצאת לאיזה סיבוב קצר בפארק icon_smile.gif
עקשנית​(נשלטת)
עקשנית​(נשלטת) • 1 בספט׳ 2004
יאללה מקומפי !!! נהדרת : )

תרבחי ותסעדי, כל הכבוד לך ולכולכם, תיאור מרתק, כח סיבולת שמרשים אותי כל פעם icon_smile.gif

מה שעושה אותכם מאושרים... זה הכי טוב שיש icon_smile.gif
Nelly​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 3 בספט׳ 2004
Nelly​(נשלטת) • 3 בספט׳ 2004
איזה מזל שהפארק לידי.... icon_wink.gif
נהניתי מכל שלב.
_טרוריסט חמוש באננס
לפני 20 שנים • 4 בספט׳ 2004

אחלה סיפור בחיי ,עשר בסולם הזיקפה של האננס אבל...

_טרוריסט חמוש באננס • 4 בספט׳ 2004
תישמע חביבי ,אם אתה מדבר על הגיבעה עם העצים שיש לה שני שבילי גישה האחד מצפון מערב לגיבעה (מתחבר לשביל הגישה הראשי מאזור החנייה ממול גני התערוכה שעובר על יד הגדר המזרחית של הגן הבוטני - נ.צ על פי צעצוע הג'י פי אס שלי 1024556). השני מגיע מדרום , ועולה אל הגבעה משביל החוצה את הפארק ממערב למזרח מאזור האגם ועד למימדיון,( הגבעה עצמה ממוקמת כ 60 -70 מטר מצפון מזרח לגן הסלעים - נ.צ 1024344 ) אז רק שתדע לך שזאת גיבעה מבוקשת על ידי כל מי שמעורב בברנג'ה של "הפעלות לילה למבוגרים בלבד בפארק הירקון". יש ערבים שיש שם ממש תור icon_smile.gif.

ד"א בפעם הבאה שאתם שם ורואים רוכב אופניים עם פנסים מהבהבים חזקים במיוחד (עולה יאמבכסף אבל שווה כל אגורה- בטיחות תמיד הייתה אחת מאושיות הבי די אס אם) , תעשו שלום יא סנובים , יש סיכוי מצויין שזה אני.
icon_wink.gif

ואם תרצה אתרים נוספים למשחקים בפארק הירקון ,שלח מסר icon_smile.gif))

בברכת כבוד ותהילה וסחטיין על הראש והביצים (סליחה היו גם כמה שחלות נועזות בסיפור),

האננס -"פרש הלילה" וזוג אופני היוקרה שלו.

ד"א לפעמים יש שם קבוצות שמשחקות בלילות ירח מלא "משחקי פנטזיה ודאנג'ון אנד דראגונס"
עם אביזרים ,תלבושות וכל השאר. פעם כמעט שלפתי על שניים מהם אקדח (נו באמת על תעשו לי כזה פרצוף, לבד ,לילה פארק אני והאופניים... צרחות של נערה ,אחרי שנייה יוצאת בהצגת היסטריה מושלמת נערה בלבוש ימי ביניים לבן ושקוף משהו ואחריה שני בחורים עם חרבות ,לבושים שחור וכובעים של וויקינגים. מה אתם הייתם עושים במקומי ???) אבל בסופו של דבר ואם שמים לב בזמן שיש פעילות משחק בשטחי הפארק הם משעשעים ביותר icon_smile.gif
זאלופון​(שולט)
לפני 20 שנים • 5 בספט׳ 2004
זאלופון​(שולט) • 5 בספט׳ 2004
ציטוט: לילה פארק אני והאופניים... צרחות של נערה ,אחרי שנייה יוצאת בהצגת היסטריה מושלמת נערה בלבוש ימי ביניים לבן ושקוף משהו ואחריה שני בחורים עם חרבות ,לבושים שחור וכובעים של וויקינגים. מה אתם הייתם עושים במקומי ???

מה זאת אומרת מה הייתי עושה? שולף את החרב, מיטיב את הקסדה ונלחם בהם עד הנק"פ האחרונה!
האמת שבהחלט יכול להיות שזו הגבעה המדוברת. בפעם הבאה שאתה שם תהבהב לנו במורס "טרוריסט חמוש באננס" ואז נרד מהעצים, ממש כמו אבותינו לפני כך וכך שנים.
ואולי אתה יכול לפתור לנו תעלומה - מה היצורים האלה שמקרקרים ומגעגעים שם בצמרות העצים??? icon_eek.gif

תודה למגיבים ולמפרגנים, ובייחוד לאלה שעונים לשני הקריטריונים. תבורכו icon_smile.gif
diamond
לפני 20 שנים • 5 בספט׳ 2004
diamond • 5 בספט׳ 2004
לוטוס ,

ולהלן תגובתי :

מ ק נ א ה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מחרמן .....

אין שום ספק , חם ...חם פה בחדר פתאום icon_redface.gif

זאלו...

אחלה תיאור , אחלה סשן .

אולי גם אני אתחיל להסתובב בפארקים icon_lol.gif

דאימונד.
master281
לפני 20 שנים • 6 בספט׳ 2004
master281 • 6 בספט׳ 2004
sub diamond כתב/ה:

אולי גם אני אתחיל להסתובב בפארקים icon_lol.gif

דאימונד.