ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תלות מוחלטת בשולט...טוב או רע?

מיס ורשה​(אחרת)
לפני 4 שנים • 24 בנוב׳ 2019
מיס ורשה​(אחרת) • 24 בנוב׳ 2019
לעולם לא תלות אמיתית ובטח שלא מוחלטת.
כשאני רושמת תלות אמיתית,אני מתכוונת (לפי הגדרותיי) לתלות נפשית,פיזית,כלכלית וכו'.
כל אדם,נשים וגברים כאחד,שולטים/שולטות,נשלטים/נשלטות,יחד עם כל הרצון,הכמיהה והפנטזיות,כן לשים את הגבולות ולדאוג לעצמנו מכל בחינה אפשרית.
בסופו של דבר רק אנחנו שולטים בחיים שלנו וכך זה אמור להיות,גם אם את רוצה לתת את כל כולך לשולט שלך,תשאירי לעצמך כמות אחוזים מסויימת של חשדנות וספקות.
roxyy
roxyy • 24 בנוב׳ 2019
כל עוד זה מרגיש לך טוב ואת מודעת למה לא.
אך במקרה שהבטן פועלת ואת מרגישה שזה מתחיל להזיק ולנזוק , תעצרי ותשאלי את עצמך אם זה מקום שאת רוצה להיות בו עכשיו ובהמשך .
ותבני לעצמך עולם ומלואו שהוא אך רק שלך.
נח יאור​(שולט)

Re: תלות מוחלטת בשולט...טוב או רע?

נח יאור​(שולט) • 24 בנוב׳ 2019
גוזלית כתב/ה:
עד כמה כדאי להיות תלויה בשולט שלך?
ככל שזה תלוי בך כמובן (:

מהי תלות מוחלטת בעיניך? זה עניין מאוד סובייקטיבי לדעתי.

אני לדוגמה קונטרול פריק שרוצה לנהל חלקים נרחבים בחיים של הנשלטת שלי. מהקריירה שלה, דרך מה שהיא אוכלת ואיך שהיא מתאמנת ועד מתי היא קמה והולכת לישון. זאת תלות מוחלטת? לדעתי לא ממש. לאורך היום היא עושה הרבה החלטות בעצמה, אני לא מתקרב לכסף שלה, היא בדרך כלל יכולה לבחור מה היא לובשת ועם מי היא נפגשת ואני לא אומר לה מתי ללכת לשירותים. יש שולטים שמנסים לעשות גם את הדברים האלה. ואם הם עושים אותם האם אז זאת תלות מוחלטת? גם לא ממש, אפשר ללכת אפילו יותר רחוק מזה.

אין לי הרבה נסיון כשולט, אני די טרי בעולם הזה אבל נראה לי מהדברים שחוויתי ועשיתי שאם תצליחי להגיע למצב שאת מרגישה "תלות מוחלטת" בשולט שלך אז שניכם תהיו ברי מזל כי זה אומר שאת מרגישה בטוחה איתו ושהוא מקפיד לשמור עליך ומבין את הצרכים שלך...
King of Kinks
לפני 4 שנים • 25 בנוב׳ 2019
King of Kinks • 25 בנוב׳ 2019
תלות מוחלטת זה מתכון לאסון.
kabyyy
לפני 4 שנים • 2 בדצמ׳ 2019

Re: תלות מוחלטת בשולט...טוב או רע?

kabyyy • 2 בדצמ׳ 2019
. את. צריכה. גבולות לראות. שאינו. מנצל. לרעה תבואי. בהתחלה עם חברות. לראות. שהשולט. אינן חולה. נפש. ובאקטים. הראשוניים. הן. תשמורנה. עליך. אם. הוא. מתנגד. לשמירה. תבטיח. מהר

ך כמובן (:[/quote]