סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרק 3: אלכסה ונילית עם אמיר חצרוני. יחסית קינקי.

L U C I F E R
לפני 5 שנים • 12 במאי 2018
L U C I F E R • 12 במאי 2018
ראיון חלש.
Alexey90210​(מתחלף)
לפני 5 שנים • 16 במאי 2018
Alexey90210​(מתחלף) • 16 במאי 2018
Baphomet666 כתב/ה:
ראיון חלש.

זאת תגובה ראשונה שלך בפרופיל הזה בכלוב??
חחחחחחח.. אני מת..
מעניין כמה פרופילים יש לך..

לידע כללי, אני לא מרעיין מקצועי, ולהפקה אין תקציב..
וכן זה רק פרק 3.. בכל פרק אהי משתפר קצת..
כל מרועיין יודע שאני עושה ניסיונות על בני אדם.. icon_smile.gif
Snitch
Snitch • 16 במאי 2018
אלכסיי, על מה אתה מתנצל בדיוק?
גם אם תכתוב שמצאת תרופה לסרטן שעל הדרך גם יכולה להחיות מתים, יהיה את המגיב הגנרי שיגיב בקטע של "אפשר לחשוב, כולה סרטן".
בתכלס ראיון מגניב, אתה אדם שמעלה חיוך ובא ממש טוב והכי חשוב, נראה שאתה נהנה מזה.
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 16 במאי 2018
אוח שאת משווקת מעולה!

ואני מסכימה איתך, חצרוני הוא בהחלט תשומי.
אני כמעט בטוחה שבחצי מהדברים שיוצאים לו מהפה הוא בכלל לא מאמין, אלא אומר אותם בכדי לצאת דופן ולקבל תשומת לב

אחרי הכל, גם פרסום שלילי הוא פרסום.
העיקר שמאייתים את שמו נכון.

ויאללה... לפרק הבא
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 16 במאי 2018
אלכסיי מת עליך. וחצרוני... בחור מסכן שכל תפיסת עולמו מבוססת ומעוותת ע"י האישיות שלו. אני חושב שהוא גדל בתחושה שלא מעריכים אותו ובחוויה שבה הוא מותקף כילד בצורה לא הוגנת (והוא צודק. אף ילד לא אשם במשהו). הבעיה מתחילה כשמנגנוני הנפש לוקחים את החוויה למקום שבו הדרך היחידה להרגיש בעל ערך היא להשפיל, לזלזל, להעליב ולגרום לאנשים לבכות בדרכים קיצוניות. סוג של סאדיסט מנטאלי מהסוג שעושה את מה שהוא עושה בגלל שהוא מרגיש כל כך חלש ונרדף. הוא עדיין ילד קטן.
תאכלס כששומעים אותו מדבר - ממש מביך לראות "פרופסור" ליד שמו.
Leaker​(נשלט)
לפני 4 שנים • 8 בדצמ׳ 2019
Leaker​(נשלט) • 8 בדצמ׳ 2019
זרה מוכרת כתב/ה:
אוח שאת משווקת מעולה!

ואני מסכימה איתך, חצרוני הוא בהחלט תשומי.
אני כמעט בטוחה שבחצי מהדברים שיוצאים לו מהפה הוא בכלל לא מאמין, אלא אומר אותם בכדי לצאת דופן ולקבל תשומת לב

אחרי הכל, גם פרסום שלילי הוא פרסום.
העיקר שמאייתים את שמו נכון.

ויאללה... לפרק הבא

לדעתי יום אחד חצרוני יפרסם מאמר על הניסוי החברתי שהוא עשה מהחיים שלו ויודה שזה הכל הצגה מתוכננת לפרטי פרטים
Okami​(אחרת)
לפני 4 שנים • 9 בדצמ׳ 2019
Okami​(אחרת) • 9 בדצמ׳ 2019
אלכסיי,אין ספק שאתה מצחיק
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 9 בדצמ׳ 2019
מלך האשכנזים
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 9 בדצמ׳ 2019
בעשורים האחרונים האמירויות וקטאר משקיעות משאבים רבים באוניברסטאות באירופה, בעיקר במדינות כמו אנגליה, צרפת וטורקיה, בדרכים דומות לאופן שברית המועצות של אמצע שנות החמישים-שישים פעלה להחדיר את המרקסיזם והאנטישמיות המודרנית ללב אירופה (ולדאבוננו הצליחה). לא אתעכב בסיבות ואסתפק בציטוט דבריו של יורי בזמנוב האגדי: "כל מה שצריך בשביל להרוס חברה מבפנים זה דור אחד של סטודנטים".
עכשיו, בניגוד למה שמקובל לחשוב, הגרעין הקשה של אנשי האקדמיה האנטי-ציוניים כבר מזמן לא נמצאים כאן אלא מלמדים באונ' באירופה (בעיקר בבריטניה) שהפכה להיות חממה להשקפות אנטי-ישראליות ואנטישמיות ותמיכה באיסלם רדיקלי. הדוגמה המובהקת היא אילן פפה, אדם כל כך קיצוני שגרם אפילו לאורי אבנרי להגן על ישראל באחד העימותים שניהלו, ומ-2007 מרצה באונ' בלונדון. הסיבה היא פשוטה הם מקבלים שכר גבוה, הטבות ובעיקר הרעפת חיבה והזמנה לאירועים ומסיבות מקהילות פוליטיות, תנועות שלום וארגוני זכויות אדם שבשביל ישראלים שונאי עצמם הם נכס. לצד האידיאולוגיים, יש קבוצת מיעוט קטנה אבל משפיעה שמסיבות ניהיליסטיות ובצע כסף מוכנים לטנף על ארצם.

אמיר חצרוני נחשב אישיות לא רצויה בישראל, הוא הבין שאף מוסד אקדמאי לא יסכים לקבל אותו, ולכן דרכו לשווק עצמו היא באמצעות יצירת תדמית אנטי-ישראלית קיצונית שתעזור לו להשיג עבודה באחת האונ' באירופה ואולי גם להרצות בכנסים של קבוצות שרק מחכות לאיזו דמות ישראלית מוכרת ש"תאשש" את מה שהן תמיד חשבו עלינו. אמיר חצרוני הצליח במשימה, כיום הוא מלמד באונ' קוץ באיסטנבול והוא בדיוק סוג האנשים שרודן אנטישמי כמו ארדואן היה רוצה לראות במדינה שלו.

וחוץ מזה, אחלה ראיון אלכסה.