סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפחה שלך?? חה חה חה

רויטל
לפני 20 שנים • 30 ביוני 2003

השפחה שלך?? חה חה חה

רויטל • 30 ביוני 2003
האם נולדים עם זה? האם לומדים את זה? ואם כן איפה?....

אתם בטח מכירים את עולם הצאט, שם מכירים אנשים, משוחחים, לומדים דברים, שאני לא בטוחה שהיתם יכולים ללמוד בחוץ, בכל אופן אני, וכך מתחיל הסיפור שלי..

כהרגלי ניכנסתי לי למחשב לאתר של צאט, והתחלתי לגלוש, מחדר לחדר, ואז ה"תישבתי" לי בחדר של "דרושה צייתנית" מתאים לי? לא.. אבל מסקרן לאללה השורות הכתומות רצות, ואני בוהה במסך, מצחקקת לי,, ולא מבינה את הפניות האלה.. בלשון מעטה "סוטים" ואז ראיתי משפט שמשך אותי וגרר אותי לפרטי שלו

הוא - את! אני רוצה לשלוט בך, אני רוצה לדעת שאת שייכת לי!
אני - למה אתה חושב שתצליח?
הוא - למה את חושבת שלא?
אני - אף גבר לא הצליח ובטח שלא אתה זר לי
הוא - אל תגידי אף פעם, אין לדעת מה יהיה מחר
אני - אני תמיד אומרת אף פעם
הוא - יש לי עסק עם מורדת
אני - לא מורדת , אבל אומרת את מה שאני חושבת
הוא - אצלי תקבלי רשות לדבר
אני - אצלך? אתה רק תדמיין את זה בייב
הוא - את חושבת כך?

מפה לשם השיחה נגררה יותר ויותר לעומק, דיברנו על הכל, וגלשנו גם לענינים אישים,

אני - בנימה אופטימית זאת אני פורשת למיטה
הוא - ניפגש מחר באותה שעה, כאן בחדר הזה!

לא הספקתי לומר כלום והוא יצא מהחדר...
הלכתי למיטה שלי, אבל לא יכולתי לישון, לעצום עינים, רק חשבתי עליו, ומה הוא גרם לי, קמתי מהמיטה וחזרתי למחשב, והתחלתי לגלוש באתרים של BDSM ראיתי תמונות, נשים קשורות, דם, כאב, פחד, ואני אשקר אם זה לא גירה אותי.. מעבירה את היד בגלגלת וממשיכה לראות תמונות, לקרוא סיפורים, מה זה שליטה, למה? מה? מו? הסקרנות.. והתמונות.. אוחח.. גרמו לי לרטיבות ענקית , פיסקתי את רגלי, והתחלתי להעביר את ידי בפתח הכוס שלי שחלק משערות מיותרות..וממשיכה לצפות בתמונות..הרגשתי מין תחושות כאלה שקשה להעביר לכם על כתב זה, אבל זה היה מדהים, גירוי בטירוף, תשוקה אדירה, כל תמונה נוספת העבירה בי גל של רטיבות, עד שהגעתי לאורגזמה המדהימה הזאת, אני לא חושבת שהייתי מגיעה לאורגזמה נפלאה כזאת עם גבר עכשיו!.

למחרת ניפגשנו שוב בצאט, ושוב שוחחנו, ודיברנו. ככה במשך תקופה של חודש.באחת השיחות שלנו הוא ביקש שאלבש סט תחרה בורדו, הייתי צריכה ללכת לקנות כדי לרצות אותו, הגעתי למצב שאני מוכנה לעשות הכל למענו...הרגשתי כמו בובה לידיו, הוא ריגש אותי, אהבתי את השליטה שהוא הצליח ליצור אצלי.. אהבתי איך שהוא מחליט, איך שהוא חדר לי למוח..ורק פינטזתי על הרגע להיות איתו, להשתעבד לו, להיות שייכת אך ורק לו.

והנה הגיע היום שבו אנחנו אמורים להיפגש, צילצול הטלפון על הבוקר ממנו, הקפיץ אותי " היום תתלבשי ככה : חצאית מיני שחורה מעור, מגפי ברך שחורים, וחולצה אדומה " ושרון [השם שלו] ניתק את הטלפון... מאיפה אני אשיג בגדים כאלה חשבתי לעצמי, ובלא ברירה הלכתי לקנות מגפים וחצאית ..חולצה אדומה היתה לי.
בשעה שלוש יצאתי לכיוון המרכז עולה על הרכבת, עיני הגברים לוטשים בי מבטים, ריר כבר נזל מהם.
הגעתי לתחנת הרכבת במרכז והטלפון צילצל שוב " תצאי מהתחנה תמשיכי ישר ישר בפניה הראשונה תפני ימינה מחכה לך רכב חונה בצבע שחור ממש על יד התחנה של האוטובוס" ושוב ניתוק..בצעדים קטנים והססנים, התחלתי לצעוד לכיוון היעד של הרכב, ממשיכה ללכת ופרפרים בבטן, חששות, פחד, מה מצפה לי? ..ראיתי את הרכב מרחוק והצעדים התחילו להיות מהירים יותר, הגעתי לרכב, פתחתי את הדלת הכנסתי רגל אחת ואז קול של גבר דיבר אליי.."את חושבת שאת אמורה לשבת קדימה?! המקום שלך מאחור זה מובן?!" שתקתי..עברה שניה עד שיצאתי אבל זה היה נראה נצח, ופניתי לשבת מאחור..ושוב פנה אלי הקול "לא שמעתי אותך אומרת שזה מובן לך!!!"..- זה ברור לי- השבתי לו.. והתישבתי במושב מאחור, שותקת, בוהה, מנסה לראות אותו דרך המראה, וכלום, לא מצליחה להבין שום דבר..הוא התחיל לנסוע, והנסיעה היתה ארוכה.
הסתכלתי בחוץ לזהות את הדרך, לראות שילוט אבל כלום, כל הנסיעה מחוץ למרכז היתה דרך אפר, הפחד כבר התחיל אצלי בבטן, ורציתי לפתוח את הדלת ולברוח.. למה לא עשיתי את זה? כי אני אוהבת סכנות, אוהבת פחד.

אחרי נסיעה של שעות הלילה כבר ירד הוא עצר את הרכב הסתכל עליי דרך המראה הקידמית ואמר בקול צרוד " יש מאחורייך כיסוי עינים, כסי את עיינך עכשיו!". עשיתי כמבוקשתו, הוא יצא מהרכב, פתח לי את הדלת, וזה היה המגע הראשון בינינו, הרגשתי את ידו בידי שהוציא אותי מהרכב, הצלחתי להריח את הריח שלו, הוא שם בושם בשם ארמני, זייהיתי ישר, בעודי מהלכת ליצדו בחושך מוחלט ניסיתי להתקרב אליו עוד, כדי לבחון את החושים אצלי, ידעתי שהוא בערך בגובה מטר 86 מבנה גוף גדול ורחב, ידיו היו גדולות מאוד וחזקות.
הוא הכניס אותי לתוך דירה, הריח של הסיגריות היה באוויר, קול של כלב נבח, וזה לא כלב פודיל אם אתם מבינים, האוויר היה קריר ורעש של המאוורים היה ברקע.
ואז הוא ביקש ממני להוריד את כיסוי עיני...וקיבלתי הלם.. האורות נדלקו, זיקוקים באוויר, כל המשפחה והחברים היו שם, מוזיקה התחילה לנגן בראש חזק, וכולם צעקו "Happy Birthday To You"
את היום הולדת הזאת אני לא אשכח לעולם, אגב הנהג היה חבר של אחי.
עוד דרך מוזרה לחגוג את יום ההולדת של גיל 28 icon_smile.gif)
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 30 ביוני 2003
המציאות עולה על כל דמיון.
לא יאומן-כי יסופר icon_wink.gif

יום הולדת שמח icon_profilekiss.gif
sheze​(נשלטת)
sheze​(נשלטת) • 30 ביוני 2003
אם רצית שירשור יומולדת יכולת פשוט לבקש icon_wink.gif

סיפור יפה, מקווה שלא אמיתי לגמרי...

אה, כן מזל טוב!!!

אה.. וגם מגיעה לך

(כלובי אולי אפשר להוסיף לאוסף של הכלוב את האמוטיקונים האלה או חלקם?)
רויטל

חחחחחחחחחחחחחחח .. חמודים

רויטל • 30 ביוני 2003
ממש לא.. יום ההולדת שלי עבר ממזמן.. ואני חוגגת 29 רק בנובמבר אז ממש לא

אבל זה סיפור.. ואני כותבת סיפורים..אז סתם משהו שובבי ונחמד.. מקורי לאללה לא??

לך תדע אולי חלק יחגגו ככה..בזכותי icon_smile.gif)
sheze​(נשלטת)
sheze​(נשלטת) • 30 ביוני 2003
אז קודם כל נרגעתי לשמוע שהסיפור לא אמיתי, ומקווה שאת לא היית חושבת להכנס ככה עם גבר זר לרכב

אבל עכשיו... האמוטיקונים החמודים שלי בוזבזו לשווא icon_evil.gif

דורשת החזר ופיצוי על עוגמת הנפש (מקבלת צ'קים, ויזה וגם תווי קניה)
רויטל

חחחחחחחחחחחח

רויטל • 30 ביוני 2003
אממממ מבטיחה פיצוי הולם
וחוץ מזה מה רע להחמיא ולתת לי איקונים כי אני פשוט מקסימה??
T O M​(שולט)
לפני 20 שנים • 1 ביולי 2003
T O M​(שולט) • 1 ביולי 2003
ואותי מעניין לדעת איך הבחורה הצליחה להחזיק מעמד במסיבת יום ההולדת שלה , כשהיא הייתה מחורמנת רצח , מכל מה שעבר עליה לפני...

ואולי במהלך המסיבה הבחור(החבר של האח) ניגש אליה ואמר לה בקול תקיף ומהפנט: אני לא צחקתי , בואי איתי!!!
ואז היא באה איתו למקום צדדי,קצת רחוק מכל ההילולה בחדר ו...

טוב זה כבר סיפור אחר , לא?
רויטל
לפני 20 שנים • 1 ביולי 2003

חחחחח תום

רויטל • 1 ביולי 2003
אכן אכן יכול להיות המשך אחלה של סיפור לא??
חומר למחשבה....
אבל אשמח לקרוא גם סיפורים שלכם ..icon_smile.gif)