סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה ככה?

חוקרת ארצות​(לא בעסק)
לפני 4 שנים • 18 בדצמ׳ 2019
אני בדרך כלל לא כותבת באתר, אבל הפעם אכתוב..

אתה שואל למה השולטות לא עונות? אספר לך על חוויתי האישית. אני נרשמתי לאתר תכלס כדי לקרוא פה, לא כדי לחפש סשן, זוגיות או משהו אחר. איך שנרשמתי קיבלתי מבול של הודעות משלושה סוגים:
1. הצעות הזויות כמו להשתין עליו ועוד מלא פנטזיות למיניהן.. לא מכירה אותם וזה הדבר הראשון שהם כתבו לי, ולמרות שלדעתי לא מגיע להם שאענה להם עניתי "לא תודה"/"לא מעוניינת". יש כאלה שענו חזרה בנימוס, יש כאלה שהמשיכו לנדנד לי על פנטזיות אחרות ואז הפסקתי לענות להם, ויש כאלה שקיללו...

2. נשלטים שמתחזים לשולטים.. מציגים את עצמם כשולטים, מדברים על כל מיני דברים של שליטה מתחילים גם לדבר על עצמנו ואז אחרי שיש איזשהו חיבור אומרים פתאום שהם החליטו לאחרונה להיות נשלטים (טוב אחי) וממש מתעקשים להיפגש ולהכיר (לא חשוד בכלל) מקבלים חסימה ישר

3. אנשים נחמדים שכותבים כדי אשכרה להכיר, אבל שני הסוגים הקודמים גרמו לי לא לסמוך על אף אחד שכותב לי פה באתר

ולכן באיזה שלב החלטתי שלמרות שלא נעים לי לא לענות, כי בכל זאת יש אדם מאחורי ההודעה שמתעניין.. זה פשוט עדיף לי וזה לטובתי לא לענות

תכיר בת זוג מאתרי הכרויות מיינסטרים, מתישהו תמצא שם את אחת, שיהיה בהצלחה! icon_smile.gif
אמון מלא
אמון מלא • 18 בדצמ׳ 2019
חוקרת יקרה , אל נא תרפה ידך ואל נא תרפי ידו... אפשר להכיר גם בכלוב , אני את אישתי הכרתי כאן.
צריך סבלנות , רצון טוב ומיקוד.

אם את לא מעוניינת בהיכרות ופתוחה לרעיון אז מן הסתם לא תמצאי כזו כאן , למרות שאין לדעת... אבל למי שמחפש ומתמיד ודואג להתדייק ולשפר את עצמו , יש כאן מאגר לא קטן של בני אדם איכותיים... הם פשוט מסתתרים בין הדרעקס.

הצלחות.
תחת אש

Re: לSM Art

תחת אש • 18 בדצמ׳ 2019
הזר המוכר היטב כתב/ה:
במילה אחת, וואו.
בשתי מילים, וואו וואו.
בשלוש מילים, וואו וואו וואו.
בארבע...

וואי זו חפירה מהגיהינום מה נסגר איתך
חוקרת ארצות​(לא בעסק)
אמון מלא כתב/ה:
חוקרת יקרה , אל נא תרפה ידך ואל נא תרפי ידו... אפשר להכיר גם בכלוב , אני את אישתי הכרתי כאן.
צריך סבלנות , רצון טוב ומיקוד.

אם את לא מעוניינת בהיכרות ופתוחה לרעיון אז מן הסתם לא תמצאי כזו כאן , למרות שאין לדעת... אבל למי שמחפש ומתמיד ודואג להתדייק ולשפר את עצמו , יש כאן מאגר לא קטן של בני אדם איכותיים... הם פשוט מסתתרים בין הדרעקס.

הצלחות.

אני אשקול את העניין, תודה icon_smile.gif
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 18 בדצמ׳ 2019
אני כבר עניתי בפוסט אחר ,בסוגיה זו .

אני פעם אחת לפני סשן ,הייתי עם שולטת אחת ,והיא היתה רועדת ,לפני שעלה העבד,
שאלתי אותה ,מה יש לך ,למה את רועדת ?
היא חששה ,מהנשלט,והאם תצליח לשלוט בו ....

היתה אחת שעשתה סשן לנשלט ,שהעריץ אותה ממש ,
ואני הייתי בחדר הסמוך,ואני מבחין שהשולטת הזאת ,מכבה את העבד ,היא מרוחקת מימנו ,כי ככה לימדה אותה ,איזה סתומה אחת ,אחת הסתומות ,...
קראתי לי באמצע בסשן, החוצה .

אמרתי לה ,בואי הנה ,למה את מתנהגת ככה ,מרוחקת מהעבד. בן אדם בא אלייך ,מכבד אותך ,הגיע מרחוק ,למה את משחקת אותה?קשה להשגה ... ,את רוצה שהוא יחזור אלייך,או ,את רוצה שלא יחזור ?
היא אמרה לי מה אני אמורה לעשות ?
אמרתי לה ,יש איתך ,בחדר בחור חם ,מגורה , דלוק ,אש ,
ואת פריג'ידית כמו קרח .למה את ככה ?
לכי תשחקי אותה שאת חרמנית ,תגנחי ,תתחכחי באיזה חתיכת עץ ,תפברקי אורגזמה ,תצרחי שהבניין ירעד ,והתיקרה תעוף ,לא מעניין אף אחד ,אם זה אמת ,או לא .
את צריכה ליישר קו ,עם החום הריגוש ,של האדם שמולך.שבעבורו את משהו ....

ברור???
היא ענתה לי ,כן .!

חזרה לחדר ,וזה עבד אש חרבות פצצות .
היא יישמה את מה שאמרתי לה .

וזה הצליח מושלם .

מלכות שלא עונות ,זה כי אין להן על פי רוב מה להציע לך .
לא כי הן עסוקות .
הן לא עסוקות .

והעבדים שפונים על פי רוב זה לא עבדים .

כשעבד אמיתי , פוגש מלכה אמיתית .
זה יהיה קשר להרבה שנים .ביחד .