שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטים וקשרים ונילים

נשלט הצפון הרחוק​(נשלט)
לפני 4 שנים • 7 בינו׳ 2020
כמובן שאני לא רוצה לחיות בסרט פורנו, וגם אם נהיה כנים אחרי שגומרים אין כל כך סבלנות , אני יכול להגדיר את עצמי כגבר מאד דומיננטי בחיי היום יום , בוא נגיד שהסביבה שלי בחיים לא תדמיין שאני נשלט , אני גבר מאד לא ביישן, ובלי גאווה אני יודע שאני גם נראה מאד טוב מה שמוסיף המון לביטחון העצמי שלי , אני אף פעם לא מתבייש לפנות לבחורה שאני מעוניין בה , אבל בכל זאת אני רוצה קשר שאני מדגיש לא יהיה סרט פורנו , אני לא מתכוון לקשר שאני מגיע לבית ויורד ללקק כוס ורגליים , זאת לא הכוונה שלי , אני מתכוון לקשר עם בחורה דומיננטית ,ואני אנסה לתאר את זה בצורה יותר מובנת , קשר עם אשה חזקה שאני מניח את הראש שלי על הבית שחי שלה בלילה במיטה ,קשר עם אחת שיודעת לדרוש ממני , שיודעת לקבל את ההתמסרות שלי כלפיה , ולא רק היא מתמסרת אלי ,ואם זה במיטה אז אחת שיודעת לבקש שאני ארד לה , מקווה שהסברתי את עצמי נכון
סווריןן
סווריןן • 7 בינו׳ 2020
היה לא מזמן שרשור די חופף, בו אני ואחרים דיווחנו על קשרים טובים ואוהבים שכוללים גם שליטה (קשרים ארוכי שנים שכוללים זוגיות ומשפחה). המטרה של ההצהרות הללו לא הייתה לנקר עיניים, אלא למנוע מאנשים אחרים לאבד תקווה, או להיכנס לדיכוטומיות שקריות ('או שאבגוד במיניות האותנטית שלי בגלל שאני בזוגיות ונילית, או שאהיה בודד, גלמוד, ומי שבא על סיפוקו במועדוני מין או אצל מלכות בתשלום"). זה לא המצב, וכמה מאיתנו חמקנו מגורל שנופל אל אחת מהנישות הללו. גם הזמנים לטובתך, עם המון שינויים במוסד המשפחה ובמה שהחברה מוכנה להכיר בו היום. אנשים נרתעים לשפוט מה שעושה טוב לאחרים (לפחות במעגלים ליברלים).

אני שותף לרתיעה מפני להוליך מישהי שולל ולהסתיר את מיניותך. אבל אפשר למנן זאת. חפש בת זוג ליברלית שמוכנה להתנסות ולא נעולה. משם והלאה, זו יצירת קשר לכל דבר ועניין. אם היא תאהב אותך, היא לא תראה בך קטלוג של פטישים, אלא שפת אינטימיות בינה לבינך.

גברים ונשים כותבים זאת כאן באופן חוזר, ויש סיבה להאמין להם.ן. המכנה המשותף האנושי/זוגי/אינטימי, רחב יותר ומשמעותי יותר מזה המיני. עם זאת, הייתי מתרחק ממישהי מאוד מקובעת, כי זה כן דגל אזהרה מבחינתך.
בהצלחה
Bagel
Bagel • 7 בינו׳ 2020
השאלה היא לא האם הטבע מאפשר את קיומו של קשר זוגי אוהב שהוא גם קשר של שליטה ופטיש, ייתכן ויש אנשים שמצאו זוגיות כזאת שגם עונה על הצורך באינטימיות אהבה ומשענת רגשית ביחד עם מימוש פנטזיות מיניות של שליטה השפלה וכו״. השאלה היא האם האדם עצמו יכול לאפשר את קיומו של קשר שכזה, לא כולם יכולים. לסטיה יש חיים משלה (לא תמיד האדם בוחר מה הפטישים שלו ואת מידת עוצמתם) והיא לעיתים מכתיבה ניגוד בין שני האלמנטים - מין ואהבה.

יש מיניות שמכתיבה ריחוק, זאת אומרת שאוביקט הסגידה חייב להיות מרוחק ממך בכדי שיתקיימו התנאים הדרושים לסיפוק מיני. כאשר קיים תנאי כזה אז מאוד קשה ליצור אותו עם אישה אהובה ומנגד מאוד קשה לפתח אינטימיות ואהבה עם מושא התשוקה. אפשר להתווכח עד שהפרות יחזרו הביתה מהמרעה על הגבול שמבדיל בין נטיה מינית לגיטימית לבין דפקט פסיכולוגי ומי יכול לשפוט אדם שנמשך לשני סוגי אנשים הופכיים? כבת זוג נמשך למישהי חמודה חביבה חייכנית עם שפתיים רכות וידיים מלטפות וכשותפה למין נמשך למישהי רעה חסרת התחשבות עם שטמה בעיניים ושפתיים קפוצות וידיים שורטות.

לדוגמא: ״אני יושבת לך על הפנים ולא אכפת לי בכלל האם אתה נושם או נחנק. תוך כדי אני בטלפון עם איזה מישהו אחר, קובעת איתו למחר.״

האם אפשר לקיים אהבה בתנאים אלו? בהנחה שהמשפט הזה הוא נכון.

מי שהפטיש שלו הוא ניכור, חוסר אכפתיות ואנטי-אהבה לא יוכל למצוא בת זוג אינטימית שגם תספק לו את הצרכים המיניים. זאת לדעתי ה״בעיה״ בפטיש, שהוא חבית ללא תחתית לפעמים. כמה שאתה חופר יותר עמוק אתה מנתק את עצמך מהעולם האמיתי ויוצר שדה מוקשים שקשה מאוד לנווט בו זוגיות אמיתית.

האם פוליאמוריה היא הפתרון? לא ברור. את מי בסופו של דבר את אוהב, את בת הזוג האכפתית והאוהבת או את מושא הפנטזיה?
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 7 בינו׳ 2020
נשלט מנטאלי כתב/ה:
כמובן שאני לא רוצה לחיות בסרט פורנו, וגם אם נהיה כנים אחרי שגומרים אין כל כך סבלנות , אני יכול להגדיר את עצמי כגבר מאד דומיננטי בחיי היום יום , בוא נגיד שהסביבה שלי בחיים לא תדמיין שאני נשלט , אני גבר מאד לא ביישן, ובלי גאווה אני יודע שאני גם נראה מאד טוב מה שמוסיף המון לביטחון העצמי שלי , אני אף פעם לא מתבייש לפנות לבחורה שאני מעוניין בה , אבל בכל זאת אני רוצה קשר שאני מדגיש לא יהיה סרט פורנו , אני לא מתכוון לקשר שאני מגיע לבית ויורד ללקק כוס ורגליים , זאת לא הכוונה שלי , אני מתכוון לקשר עם בחורה דומיננטית ,ואני אנסה לתאר את זה בצורה יותר מובנת , קשר עם אשה חזקה שאני מניח את הראש שלי על הבית שחי שלה בלילה במיטה ,קשר עם אחת שיודעת לדרוש ממני , שיודעת לקבל את ההתמסרות שלי כלפיה , ולא רק היא מתמסרת אלי ,ואם זה במיטה אז אחת שיודעת לבקש שאני ארד לה , מקווה שהסברתי את עצמי נכון

כנראה שלא הבנת את הנקודה שלי, אז אחזור עליה יותר בקצרה כך שתהיה ממוקדת יותר:
בדיוק בגלל שאתה כאדם לא רק נשלט כנוע כל הזמן, ככה גם כמעט כל שולטת שתפגוש לא תהיה רק דומיננטית כל הזמן. אנשים הם יצורים מורכבים והאופי שלהם הוא לא חד-גווני כמו שאתה מצפה מאותה בת זוג פוטנציאלית.
הצפיה לאישה שהיא רק דומיננטית כל או אפילו רוב הזמן, היא פנטזיונית, היא מתאימה לעולם הפורנו ופחות לאישה בשר ודם.
פורנו פדומי הוא לא רק ליקוקי רגליים וכוס, הוא גם מציג את השולטת כאישה שאין לה שום רגשות מלבד רגשות שמדליקים את הנשלט.
היא רק דומיננטית, היא רק אסרטיבית, היא רק קשוחה, היא רק קובעת. זאת בעוד שבמציאות לכל אישה (וכך גם לכל גבר) יש רגעי משבר, רגעי קושי, רגעי חוסר ביטחון, רגעים שבהם היא צריכה בן זוג שיהיה בוגר מספיק להכיל את זה ולא לחתוך ממנה רק כי היא אנושית ורחוקה משלמות.

זה אולי יכול לעבוד לך בקשר שבו אתם נפגשים לסשן פעם ב...
אבל בתוך קשר רציני, יהיו לכם הרבה הרבה מצבים שבהם שהיא לא תרצה להוביל את הסיטואציה, שהיא לא תרצה לדרוש ממך שום דבר ותצפה שאתה תהיה זה שיכיל אותה ויהיה חזק בשבילה. כי עבר עליה יום חרא והדבר האחרון שבא לה עכשיו זה להתרכז בלחלק לך פקודות שידליקו אותך, כי יש לה צרכים אחרים שלא מסתכמים בלשדר דומיננטיות והיא צריכה שגם הם ימלואו.
היא אנושית ויהיו בה מלא צדדים, היא לא תהיה דמות חד-קוטבית של אישה שהיא רק דומיננטית, חלק מהצדדים שבה לא "יתאימו" לדמות השולטת כפי שאתה מפנטז עליה.
בדיוק כמו שבך יש הרבה צדדים שלא "מתאימים" לדמות הנשלט. תתאר ששולטת הייתה מסיימת את איתך את הקשר כי זה שיש לך ביטחון עצמי לא מתיישב לה עם זה שאתה נשלט- נכון זה נשמע לא הוגן ודי לא מציאותי לצפות שאתה תהיה כנוע כל הזמן ושחוץ מזה לא יהיו לך תכונות אופי וצרכים אחרים?
נשלטים מנוסים יותר, מבוגרים יותר, קולטים את זה. הם לומדים (בדרך הקשה, בדרך כלל) להגיע לאיזו נקודת אמצע בין הפנטזיות שלהם למציאות.

חבל שאתה תמצא את עצמך רודף אחרי דמות שולטת שלא באמת קיימת (וגם אם היא כן, אי אפשר ליצור איתה קשר זוגי כפי שאתה מצפה) או מצד שני מוותר לגמרי ונכנס לקשר ונילי שלא מדבר אליך בכלל.
חלק מההתבגרות בעולם הבדס"מ היא להבין שהשולט/ת או הנשלט/ת שאנחנו מחפשים הם אנשים מורכבים, עם עולם פנימי משלהם שלהם שלא מסתכם בלהתנהג רק בהתאם לתפקיד הבדס"מי, ולכן לעיתים מאוד קרובות הם יתנהגו "הפוך" מהתפקיד שלהם וזה בסדר לגמרי, זה מה שהופך אותם לאנושיים ולא לדמויות פורנו שמגלמות תפקיד. מי שמסרב לקבל את זה מוצא את עצמו נכנס לקשרים שנגמרים מאוד מהר כי הוא במרדף אחרי משהו על גבול הבלתי אפשרי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי ינו' 07, 2020 11:54 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 7 בינו׳ 2020
סוורין, בייגל וארצ׳, תשובות יפות.

לפעמים אני חושב שהבדסמ הזה זו החפצה אחת גדולה. כל אחד רואה בשני פנטזיות - השולטות מחפשות דמות של נשלט מסויימת, והנשלטים דמות של שולטת מסויימת. אצל שניהם הדמות הזו לא באמת קיימת באופן הזה. הרי מה זה מלכה, מה זה עבד.. הכל מרגיש ניסיון להיכנס אל דמויות. אולי זה טבע האדם, וככה אנחנו בנויים ומסוגלים להבין דברים.
סווריןן
לפני 4 שנים • 8 בינו׳ 2020
סווריןן • 8 בינו׳ 2020
[quote="Bagel"
יש מיניות שמכתיבה ריחוק, זאת אומרת שאוביקט הסגידה חייב להיות מרוחק ממך בכדי שיתקיימו התנאים הדרושים לסיפוק מיני. כאשר קיים תנאי כזה אז מאוד קשה ליצור אותו עם אישה אהובה ומנגד מאוד קשה לפתח אינטימיות ואהבה עם מושא התשוקה. אפשר להתווכח עד שהפרות יחזרו הביתה מהמרעה על הגבול שמבדיל בין נטיה מינית לגיטימית לבין דפקט פסיכולוגי ומי יכול לשפוט אדם שנמשך לשני סוגי אנשים הופכיים? כבת זוג נמשך למישהי חמודה חביבה חייכנית עם שפתיים רכות וידיים מלטפות וכשותפה למין נמשך למישהי רעה חסרת התחשבות עם שטמה בעיניים ושפתיים קפוצות וידיים שורטות.

לדוגמא: ״אני יושבת לך על הפנים ולא אכפת לי בכלל האם אתה נושם או נחנק. תוך כדי אני בטלפון עם איזה מישהו אחר, קובעת איתו למחר.״

האם אפשר לקיים אהבה בתנאים אלו? בהנחה שהמשפט הזה הוא נכון.

מי שהפטיש שלו הוא ניכור, חוסר אכפתיות ואנטי-אהבה לא יוכל למצוא בת זוג אינטימית שגם תספק לו את הצרכים המיניים. זאת לדעתי ה״בעיה״ בפטיש, שהוא חבית ללא תחתית לפעמים. כמה שאתה חופר יותר עמוק אתה מנתק את עצמך מהעולם האמיתי ויוצר שדה מוקשים שקשה מאוד לנווט בו זוגיות אמיתית.

[/quote]

בייגל, אתה לגמרי צודק. אבל אתה כורך כאן שני עניינים שונים. הראשון הוא שיש פנטזיות שלא ניתן לממש. כך למשל, פנטזיות פדופיליות או רצחניות הן כאלה שלא צריך לממש, גם אם הן מופיעות.נשלטים בדרך כלל לא מגיעים למקומות הללו (נכון, יש את אותו אחד שרצה שירצחו ויאכלו אותו, אבל אני לא חושב שאתה שם). הנקודה השניה היא שבתוך יחסי שליטה, ישנן גוונים שלא תוכל לממש עם בת זוג אוהבת, כי הפנטזיה היא של ניכור. אני מסכים. כל מה שזה אומר הוא שיתקיים טווח של פנטזיה בלתי ממומשת גם ביחסי שליטה. זה לא אסון, וזה חלק מבגרות מינית, לא? תמיד יש משהו שתאלץ רק לדמיין. זה לא אומר שתהיה בלתי מסופק.
E Boy​(נשלט)
לפני 4 שנים • 14 בינו׳ 2020

Re: נשלטים וקשרים ונילים

E Boy​(נשלט) • 14 בינו׳ 2020
נשלט מנטאלי כתב/ה:
לאט לאט אני מקבל את הרושם על עצמי שאני לא מצליח להתחבר לזוגיות ונילית , מה שלא היה קורה לי בעבר , התחושה היא שאם הבת זוג לא דומיננטית ותקיפה מספיק אני מאבד עניין די זריז וחותך מהזוגיות , וכאילו תחלס בעצם אי אפשר לרוב לחיות זוגיות בדסמית 24/7 , אבל אולי כן זוגיות שבה הבת זוג היא המילה האחרונה ,ויותר עושים מה שהיא רוצה , מה שבעצם קשה מידי למצוא בחוץ , ואם נהיה כנים תחלס רוב הנשים מעדיפות את הדומיננטיות של הגבר , לפחות ממה שאני נתקלתי בו עד היום .
עוד נשלטים שמצויים בסיטואציה הזאת ? עצות ?

שמע אני מבין אותך ב-100%!
אתה מזכיר לי את עצמי שפעם הייתי אוכל סרטים על עצמי עם השאלות של איך אני אמצא זוגיות, ואיך אתחתן ואקים משפחה, ואיך נמצא אושר?
גם אני אף פעם לא התחברתי למערכת יחסים ונילית, ולא ראיתי איך אפשר להיות מסופק ממנה, וצר לי על נשלטים שנמצאים בארון ומסתירים מהאישה שלהם את מאוויהם הכמוסים. הם מתסכלים את עצמם ואת האישה.

זאת לא בושה למצוא אישה דומיננטית. הרבה יותר מזה. ברגע שאתה תמצא אישה שאתה אוהב ונמשך אליה ובנוסף היא גם דומיננטית ופתוחה - אז אתה תרגיש בגן עדן!

אני חושב שהתשובה למה שאתה מחפש נמצאת בתיבה אחרת לגמרי. לא ההגדרות של ונילי או בדסמי
התשובה היא פתיחות!
אתה מחפש מישהי שתוכל להיות עצמך איתה!
בלי מסכות, מישהי שתכיל אותך כמו שאתה, ותהנה לשחק איתך במשחקים שלך, ולהתייחס אליך כמו שאתה משתוקק.
זאת יכולה להיות אישה שולטת, או אישה ונילית סופר פתוחה והרפתקנית שתאהב אותך ותהיה מוכנה לנסות דברים שאתה אוהב תחת הדרכתך. הרבה נשים וניליות התאהבו בפמדום בעקבות ניסיון מוצלח עם בני זוג נשלטים.

לגבי זה שרוב הנשים מעדיפות גברים דומיננטיים:
זה נכון, לרוב הנשים יש פטיש אחד - כוח. ורובן נמשכות לגברים חזקים... א-ב-ל:
א. לא כולן - יש שולטות, שבאמת נמשכות לנשלטים, ומחפשות בן זוג נשלט
ב. אפשר לתקן את זה בקלות עם שינוי גישה:
זה שאתה נשלט לא אומר שאתה סמרטוט ולא שאתה חלש. אם כבר אז ההיפך. זאת חוזקה ויכולת נפשית שאין לרוב הגברים.
תראה את עצמך בתור קיר לאישה שלך להישען עליה. בתור קרקע שממנה האישה שלך תצמח.
שהמודל שלך יהיה אביר שמשרת ומגן על המלכה, ולא סתם סמרטוט חסר תועלת.
ברגע שתרגיש שאתה נשלט ממקום שאתה חזק, אז גם נשים יראו את זה ויבינו שאתה יכול להיות גבר חזק ובטוח בעצמו ונשלט מדהים שידע לעשות את האחת שלו מאושרת.