אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך מזהים לפי סגנון כתיבה מי אישה ומי גבר

מאלף פיות​(שולט)
לפני 4 שנים • 15 בינו׳ 2020
מאלף פיות​(שולט) • 15 בינו׳ 2020
מעניין,
אני בטוח שהתופעה קיימת
אבל מעולם לא נתקלתי בה
בכל פעם שרציתי להכיר את מי שדיברתי איתה, הייתה אישה בשר ודם מולי
בדרך כלל כזו שיודעת לחייך
אולי זה בגלל הותק הדל שלי בכלוב
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 15 בינו׳ 2020
רוצה טיפים תכלסיים?
תלמד את סגנונות הכתיבה שמאפיינים את שני המינים.
לך לפרופילים של שולטות ונשלטים, לך ללוח "מלכות בעבדים" מול "עבדים במלכות" ותראה איך באופן ממוצע כל אחד מהמינים מתבטא.
בהכללה הסגנון הגברי הוא יותר תכליתי. אם הוא מחפש מין או סשן הוא יתחיל לדבר על זה ישירות, בלי ללכת מסביב, בלי לעשות לזה איזו רומנטיזציה ולהתעכב יותר מדי על ההיבט הרגשי או המנטאלי של האקטים כפי שעושות מרבית הנשים.
רוב הנשים לא סובלות שמתחילים את השיחה איתן מהתייחסות לפטישים שלהן בלבד, הן רוצות קודם כל להכיר את הגבר שמדבר, להרגיש איתו בנוח ולהימשך לאדם שהוא לפני שיוצקים בדס"מ לתוך האינטרקציה, בעוד רוב הגברים לא יתנגדו לזה שהשיחה תתחיל מדיבור על פנטזיות מיניות.
במקרה של גבר שמתחזה לאישה אז הסגנון יהיה פתייני, כאילו הוא מנסה להניח את הדמות האישה כפתיון עבור גברים חרמנים- משהו שאישה אמיתית הייתה מאוד נרתעת וחרדה מלעשות.
את האישה שהמתחזה מגלם הוא יצמצם לכדי דמות פורנוגרפית שכל מה שמעניין אותה זה להגשים פנטזיות מבלי להציג את האישיות שלה ותחומי עניין שלא קשורים רק במה שמחרמן גברים.
במקסימום, הוא יציג כמה תחומי עניין ונילים אבל בצורה ממש שטחית, כי ליצור עולם רגשי של ממש סביבם זה יותר קשה.
סימני אזהרה נוספים הם הישארות בעולם הוירטואלי לזמן ממושך, חוסר רצון להיחשף גם אחרי אינטרקציה של שבועות, ובטח שדרישה חד-צדדית לחשיפה רק מצידך.
יש מתחזים שקלטו שזה מדליק נורות אדומות, אז הם עוטפים את זה בטענה של "אתגרים" שבהם אתה צריך להוכיח "את הנאמנות שלך" דרך שליחת תמונות נועזות או קניית מתנות ורק אז, אם תעמוד בדרישות, אותה שולטת תחשף, אבל היום הזה לעולם לא יגיע והמתחזה הוציא ממך את מה שחיפש בדיוק באופן הזה.
אל תשלח תמונות אם זה לא באופן הדדי, ואל תוציא אפילו אגורה מהארנק אם עוד לא נפגשתם במציאות.
על תמונות שאתה מקבל תעשה "חיפוש הפוך", ממליצה על https://yandex.com/images שהולך טיפה עמוק יותר מגוגל תמונות. המהלך הזה יגלה לך אם התמונה אמיתית או נלקחה מאיזה פרופיל של איזו נערה אמריקאית באחת הרשתות חברתיות.
עוד דרך: לבקש תמונה שלה מחזיקה בצורה ספציפית דף עם הניק שלה בכלוב והתאריך של היום, את זה יותר קשה לזייף.
(שיחות טלפון כן קל לזייף, יש אפליקציות מעוותות קול שונות).
כלובי
כלובי • 15 בינו׳ 2020
עכשיו אפשר לשלוח הודעות קוליות ב״קשר״ (סגולות)

רק אומר...
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 15 בינו׳ 2020
DomEmperor כתב/ה:
מעניין,
אני בטוח שהתופעה קיימת
אבל מעולם לא נתקלתי בה
בכל פעם שרציתי להכיר את מי שדיברתי איתה, הייתה אישה בשר ודם מולי
בדרך כלל כזו שיודעת לחייך
אולי זה בגלל הותק הדל שלי בכלוב

אני משער שזה בגלל ה- (שולט) שיש לך ליד השם, שאומר שאתה לא טרף פוטנציאלי.

אני חושב שעד עכשיו ראיתי פוסטים כמעט ורק של נשלטים שמדברים על כך שרימו אותם, בין אם בצד השני היה גבר או באמת אשה, ובין אם כן או לא מקובל על רוב המגיבים שבכלל הייתה פה רמאות (בדרך כלל לא, דברים בסגנון "קניתי לה כוס קפה ומאפה, והיא לא נתנה לי סשן בתמורה, גנבה לי 50 שקל" שהם, לטעמי, הזויים, אפילו אם מדובר בארוחה שלמה + אלכוהול שעולה פי 5).

מבין ארבע האוכלוסיות העיקריות בכלוב (שולטות, נשלטות, שולטים, נשלטים), עושה רושם שרק אחת היא יעד ו/או קורבן של רמאות פיננסית, שהיא למיטב הבנתי עיקר הצורך לדעת אם הצד השני הוא גבר או אשה. אם כי - למיטב זכרוני - נשלטות מתלוננות בעיקר על אי כיבוד גבולות, שמתבטא לעיתים באלימות ואונס; שולטות מתלוננות בעיקר על מבריזנים, שגם זו סוג של רמאות - אם כי זכור לי יותר ממקרה אחד של הונאה פיננסית*; ואשמח אם ירעננו את זכרוני, אבל אני לא זוכר תלונות של שולטים ששייכות לתחום הפלילי.

הערה לפותח השרשור -- אפילו אם זאת אכן אשה אמיתית בצד השני, אתה יכול להתאכזב ולהפגע מרמאות. היו דברים מעולם. יתכן שהיא שרלטנית בעצמה, ויתכן שהיא שותפה לפשע של גבר. למרבה הצער, העולם הוא מקום מסוכן, וצריך לנקוט משנה זהירות.

* - שני מקרים שבהם נשלט רכש באשראי (במקרה אחד) או נתן את האשראי לשולטת (במקרה אחר) מיוזמתו, ולאחר מכן ביטל את החיוב והאשים אותה בשימוש לא מורשה.
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 15 בינו׳ 2020
ArchAngel כתב/ה:
על תמונות שאתה מקבל תעשה "חיפוש הפוך", ממליצה על https://yandex.com/images שהולך טיפה עמוק יותר מגוגל תמונות. המהלך הזה יגלה לך אם התמונה אמיתית או נלקחה מאיזה פרופיל של איזו נערה אמריקאית באחת הרשתות חברתיות.
עוד דרך: לבקש תמונה שלה מחזיקה בצורה ספציפית דף עם הניק שלה בכלוב והתאריך של היום, את זה יותר קשה לזייף.
(שיחות טלפון כן קל לזייף, יש אפליקציות מעוותות קול שונות).

חוזר על ההמלצה של ארצ'אנגל לבצע חיפש תמונות; ינדקס הולך יותר עמוק אמנם אבל רק בחלק מהרשת (בעיקר מזרח אירופה ורוסיה), אז לא להזניח את גוגל https://images.google.com/ ולפחות בעבר https://tineye.com/ ניצח את שניהם.

ועוד אזהרה לגבי משהו ששווה להכיר: https://www.thispersondoesnotexist.com/ - בכל פעם שתרפרשו את העמוד הזה, תקבלו תמונה חדשה של אדם, שאף אחד לפניכם לא ראה מעולם (בגדול; אם כי מתישהו היה להם עומס ומחזרו תמונות). אלו לא אנשים אמיתיים, אלא תמונות שנוצרו בטכניקה שהפציעה לפני 3-4 שנים ומשתפרת כל הזמן - יש פרטים מלאים באתר שמוצגים אחרי כמה שניות למי שמתעניין - ראו הוזהרתם, הרבה מתמטיקה.

ולגבי זה שקשה לזייף - זה נכון, אבל זה נעשה קל יותר ויותר כל יום, ברמה שכבר היום צריך לחשוד. המושג שאתם צריכים להכיר - אם אתם עדיין לא מכירים - הוא Deep Fake, בן דוד של הטכניקות שמשתמשים בהן באתר שממציא אנשים - ושמאפשר להדביק כמעט כל פרצוף לתוך כמעט כל סרט (ולא רק תמונה). אם ראיתם פורנו אותנטי לאחרונה עם כוכבת קולנוע מוכרת, כנראה שזה משהו בסגנון. להנאתכם ו/או חרדתכם (בטוח לצפייה בעבודה, אם אתם מהאנשים שפותחים כלוב בעבודה):

https://www.youtube.com/watch?v=2svOtXaD3gg

את זה (ועוד, תסתכלו בערוץ שלו) עושה בנאדם אחד מוכשר, בבית לבד. עדיין לא טרויואלי כמו לשלוח הודעת טקסט - אבל קרוב למדי ומתקרב כל יום.
Zord​(מתחלף)
לפני 4 שנים • 16 בינו׳ 2020
Zord​(מתחלף) • 16 בינו׳ 2020
בהמשך להמלצות הנ"ל, אמליץ להעביר את הפרופיל אימות טלגראס מלא הכולל:
צילום ת.ז
צילום מסך פייסבוק + לינק לפרופיל
מספר טלפון + כתובת
סלפי וידאו שבו היא שמה את אצבע ימין על עין שמאל כשהניק שלה רשום על המצח בעט ורוד שבו היא אומרת "אני גבר אבל יאללה תזרום שנינו חרמנים"