סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש פה עוד איזה/איזו AB/DL

LittleVenti​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 21 בספט׳ 2019
LittleVenti​(נשלטת) • 21 בספט׳ 2019
גם אני חלק מהעולם הזה, וזה חלק מאוד משמעותי ממני
Winnie The Game​(נשלטת)
לפני 4 שנים • 22 בספט׳ 2019
Winnie The Game​(נשלטת) • 22 בספט׳ 2019
גם אני בעניין. זה משהו שהתביישתי בו הרבה זמן עד שלמדתי שזה קיים גם אצל אנשים אחרים
DirtyMind
DirtyMind • 22 בספט׳ 2019
חלק ממני מהצד של השולט.
מאוד מתחבר כבר שנים, לצערי, כמו לצער הרבה אחרים זה לא פטיש נפוץ כל כך.
מה שהופך את מי שכן למיוחד יותר בעיניי

פטיש מקסים. הלוואי ופחות יחששו להיחשף
Em for Masochist​(נשלטת){תקראפרופיל}
דרך אגב, מה שמעניין שזו הדרך היחידה שאני כן מעוניינת להיות עם גבר, כדאדי 🤗. אם אתה מעוניין שלח הודעה
Care Artist
לפני 4 שנים • 13 באוק׳ 2019
Care Artist • 13 באוק׳ 2019
little special כתב/ה:
כיף לראות שיש פורום בנושא הזה icon_smile.gif
אני AB אפשר להגיד..אצלי הפטיש מתבטא בשני צדדים :אחד -להתנתק מהלחצים של החיים הבוגרים ולחזור למקום רגוע, בטוח ולמסור למישהו אחר את השליטה מתוך ידיעה שהוא יודע מה טוב בשבילי,בדיוק כמו שהורה דואג לילד/ה שלו.
והצד השני-שהוא יותר קשור לחלק הבדס"מ -שהוא חלק עצום מהפטיש בשבילי,זה מימד ההשפלה והמבוכה.
בתור בחורה בוגרת,שיכולה לדאוג לעצמה בלי שום בעיה-שמישהו יתייחס אליי כמו לתינוקת,זה מאוד משפיל,במיוחד כשזה מלווה בצרכים ובפעולות בסיסיות של פרטיות ועצמאות.

פטיש מהמם בעיניי,חום רוך ודאגה לצד השפלה ושליטה טוטאלית.

התיאור שלך מדהים ומדויק לאללה.
הדבר שהכי מושך אותי לעולם הזה הוא היכולת של זה להיות כל כך רך ועוטף ובמקביל לגעת בנימים הכי עדינים של השפלה ומבוכה, והכול ביחד מביא להתמסרות מדהימה.
אני חושב שזה שמישהו אחר יכול להסתכל עלייך ושתראי בעיניים שלו שהוא רואה את התינוקת שבך, ממקום של אהבה אדירה, זה תחושה שיכולה להעביר רעד ברגליים של כל אחת ואחד.
כשהוא יתעקש שאת אותה התינוקת שהוא רואה, כשתנסי למחות ולאשרר את העצמאות שלך - זה כבר מיינד בלואינג.
היכולת גם להיות במבוכה אדירה שמישהו חושף בצורה חזקה כל כך את התינוקת שבך, וגם להיות יכולה להתנחם בו אחר-כך כמו תינוקת, זה הפלא הגדול.
וכמובן שזה נכון באותה מידה לכל תינוק ומי שמנכיח/ה לו את תינוקותו ומערסל.
זה נעים, זה חיבור מדהים של ביחד, וזו דינמיקה שאפשר לגלות לאט ובזהירות ולקחת אותה לאן שהיא תלך.
princessdada
לפני 4 שנים • 18 בדצמ׳ 2019
princessdada • 18 בדצמ׳ 2019
היוש, מזמינה אתכם לקבוצת קיק פעילה וגדלה של ליטלים ישראלים ואלה שאוהבים אותנו!

#israel.​littles
http://kik.​me/g/VLVT6fvaIiM3jbQ7edh7qruhpZQ

אמנדה ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️
כלב חמוד פודל
לפני 4 שנים • 18 בדצמ׳ 2019
כלב חמוד פודל • 18 בדצמ׳ 2019
חושב שזה אחד הפטישים הטובים הייתי שמח ליישם את זה .
DiapersKinky
לפני 4 שנים • 18 בינו׳ 2020
DiapersKinky • 18 בינו׳ 2020
Been a diaper lover for years . Be searching for a female life partner with this link for ages .
natiaizen
לפני 3 שנים • 1 בפבר׳ 2021
natiaizen • 1 בפבר׳ 2021
little special כתב/ה:
כיף לראות שיש פורום בנושא הזה icon_smile.gif
אני AB אפשר להגיד..אצלי הפטיש מתבטא בשני צדדים :אחד -להתנתק מהלחצים של החיים הבוגרים ולחזור למקום רגוע, בטוח ולמסור למישהו אחר את השליטה מתוך ידיעה שהוא יודע מה טוב בשבילי,בדיוק כמו שהורה דואג לילד/ה שלו.
והצד השני-שהוא יותר קשור לחלק הבדס"מ -שהוא חלק עצום מהפטיש בשבילי,זה מימד ההשפלה והמבוכה.
בתור בחורה בוגרת,שיכולה לדאוג לעצמה בלי שום בעיה-שמישהו יתייחס אליי כמו לתינוקת,זה מאוד משפיל,במיוחד כשזה מלווה בצרכים ובפעולות בסיסיות של פרטיות ועצמאות.

פטיש מהמם בעיניי,חום רוך ודאגה לצד השפלה ושליטה טוטאלית.
natiaizen
לפני 3 שנים • 1 בפבר׳ 2021

A.B.D.L

natiaizen • 1 בפבר׳ 2021
יש כאן אנשים שמתחברים לזה ?

אני ילד קטן שמחפש את אמא שלו. מענישה ושולטת בי ומשפילה אותי. ומלמדת אותי על העולם מה שהיא רוצה שאני אדע, ואני עושה כל מה שהוא אומרת לי, היא אוהבת אותי, אני תינוק ואז את מאכילה אותי ומקלחת אותי עם המוצץ ומחליפה לי חיתול והיא אוהבת את מה שיש לנו בין הרגליים