בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לסרס 50 אחוזים מהבנים בלידתם.

איה74
לפני 4 שנים • 6 בפבר׳ 2020
איה74 • 6 בפבר׳ 2020
ודרך אגב, אם מישהו מהמיזוגנים באמת היה רוצה לשפר את מעמדם של הגברים, היו פה לא מעט הזדמנויות.
כתבתי על מילת נשים ככלי לדיכוי. ומה לגבי מילת גברים? או שהטלת המום הזה בתינוקות בני יומם נראת לכם נורמלית? איפה הלואליות המגדרית?
ציינתי דרישה לחבוש פאה ככלי לדיכוי. מה לגבי גברים בפלגים מסיימים שנדרשים גם הם לגלח את שיער ראשם ולהשאיר רק פאות בשביל הרבי? כל אלו שנדרשים ללכת בכיסוי ראש כדי שיהיה אפשר לזהות את אמונתם?

בקיצור, גם גברים מדוכאים. ומי שהיה רוצה לדאוג לרווחה היה רואה את זה. אבל יש מי שעסוק בלשנוא ולפחד ולא בנסיון לשפר באמת.
איה74
איה74 • 6 בפבר׳ 2020
דניאל גלר, לגבי אונס ממסדי.
על זכות הלילה הראשון שמעת?
Don Florentino
Don Florentino • 6 בפבר׳ 2020
איה74...
שמעתי, קראתי והעמקתי בנושא בהנאה...
מה שכן, את הסיפא של התגובה הקודמת שלי קראת? או שמא תעדכני אותי שהפרקטיקה הזו עשתה קאמבק מימי הביניים הישר אל מחוזותינו בימינו אנו?
ובנוגע לדברייך...
לגישתך, גוי ערל, מעמדו טוב יותר ממעמדו של יהודי נימול?
נשנש עם בלורית צבועה בצבעי הקשת, מעמדו טוב ממעמדו של אדם דתי המגלח את שיער ראשו ושם כיסוי ראש?
אם זוהי גישתך, צר לי עלייך... הרי שאת שקועה עמוק במחשבות סדום (המקראית, למען הסר ספק).
אגב, את רואה גם את הגברים המוסלמים כנתונים לדיכוי בהקשר הזה (של כיסוי ראש)? או שאת רואה לנכון להחריג רק את היהודים?
איה74
איה74 • 6 בפבר׳ 2020
שאלת על אונס כאמצעי לביסוס שילטון פאטריאכלי, כאילו מדובר בתאוריה.
בריה ואני ענינו שזה קיים. חידדת שזה צריך להיות ממסדי. גם זה היה קיים.
הדיון התחיל בהקשר גלובלי והיסטורי, אבל כשאנחנו עונות בהקשר גלובלי והיסטורי, אז זה כבר לא נוח לדיון.
אדם שלא מכיר את ההיסטוריה שלו, אין לו עתיד.
ולא רק גברים יהודים מדוכאים. קעקועי גוף מאוריים כאמצעי להוכיח גבריות, היא עוד דוגמא.
לשאלתך לגבי מעמד גוי ערל לעומת יהודי נימול. אני חושבת שיש בעיה עקרונית בהטלת מומים בתינוקות. אתה בעד?
לגבי הערה הגיזענית שלך על הומאים, אני בוחרת להתעלם.
שוב ושוב עולות טענות שנשים לא רואות דיכוי של גברים ולכן זה לא לגיטימי שהן ידברו על דיכוי ופגיעה בנשים.
אז אני שמה את זה על השולחן. כפוגעים מול נפגעים במקום מלחמת מגדרים.
יש פה הזדמנות לשיח אחר.
במה אתה בוחר?
Don Florentino
Don Florentino • 6 בפבר׳ 2020
אתחיל מהסוף...
אני מסכים לחלוטין שהשיח הנכון הוא שיח של הרמוניה וביטחון לשני המינים. שיח כזה הוא גם היחיד שיאפשר לראות את הטוב במין השני.
מה לעשות שכשמדברים על כותרת דוגמת "סירוס גברים", כבר לא נשאר מקום לשיח של "פוגעים/פוגעות מול נפגעים/נפגעות". הכותרת מלכתחילה מקטלגת את הרעים והמסוכנים שצריך לנטרל שמא... מצפה שתסכימי איתי בנקודה הזו.
אגב, זו בדיוק הסיבה למה עברתי מיד לקיצון השני - מפגיעה בגברים (סירוס) לפגיעה בנשים (אונס). ברגע שצד מסוים בדיון הולך לקצה, אין דרך לגרום לו לחשב מסלול מחדש, למסלול מאוזן והגיוני, מאשר לבעוט אותו באחת לקצה השני. או שהשיח יהיה פוגעני, או שיהיה שקול ומחושב. הן בתוכן, והן, ובמקרה הזה במיוחד, בכותרת.
לגופו של עניין אומר שוב.. דיברתי על החברה שלנו. זה שקרו דברים בהיסטוריה בעמים ובתרבויות שונות - ידוע. הדגשתי את השיח על "מחוזותינו".
לגבי מילת גברים, אני רואה את הדבר כמבורך. ככל שתרצי להרחיב בעניין, נוכל לדבר בפרטי. דומני כי הנושא הספציפי הזה לא כה אטראקטיבי עבור באי הכלוב..
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 6 בפבר׳ 2020
יש דבר אחד שאולי אני בחיים לא אבין, כלומר רציונלית יש לי כמה ניחושים למה, אבל רגשית ממש לא: איך לעזאזל דווקא הגברים שמקדישים את מיטב הזמן שלהם בלהציף את הכלוב עם סיבות להשתלח בנשים הם בדר"כ גם אלו שמציגים את עצמם כנשלטים?
גם אם נניח לרגע שנשים באמת מנסות לשלוט בגברים, הרעיון הזה זה לא אמור להיות חלק מהקינק שלכם? זה לא הדבר הזה שאתם מכריזים עליו בגרנדיוזיות?
אתם עד כדי כך מסוכסכים עם הקינקים של עצמכם שאתם מחפשים בנרות כל מיני סרטונים שפורסמו אי שם בערוץ מפוקפק כלשהו ביו-טיוב, על איזה משהו שאישה מסוימת אמרה שלא הזיז ולו את קצה הבוהן למתרחש בעולם, בשביל להוכיח כיבכול שנשים אשמות בכל מה שעובר עליכם?
למה אף אוכלוסיה אחרת בכלוב לא עושה את זה? למה נשלטות לא מציפות את הכלוב עם כתבות מאיזה ערוץ לא ברור ביו-טיוב על איזה גבר כלשהו בקצה השני של העולם בשביל "להוכיח" ש"כל הגברים בני זונות" למרות שבאותה נשימה הן מכנות את עצמן שפחות ושמות תמונה של כוס נעול בחגורת צניעות?
השנאה הזו לנשים היא, בעיניי, תולדה של הסכסוך הזה שיש לכל מיני נשלטים עם הפנטזיות שלהם, של חוסר יכולת להתמודד בבגרות עם הפער בין מה שהם רוצים בפנטזיה לבין מה שמאפשרת המציאות, ואז הכי קל במקרים כאלו להאשים את כל הנשים "בסירוס הגברים", בקונספירציות מרחיקות לכת של "הרס העולם המערבי" או סתם בהיותן "מכוערות חיות בסרט".
זה נראה כאילו הם מקדישים את מיטב הזמן שלהם בשביל להוכיח שנשים רעות כאילו זה "ירפא אותם מלהיות נשלטים" או מלהימשך אליהן באופן כללי אם ישנאו אותן מספיק או משהו כזה, אבל הפנטזיות שלהם חזקות מהם ולכן הם באותה נשימה ימשיכו להציג את עצמם כעבדים שדווקא מאוד מפנטזים על אישה שתשלוט בשימוש שיעשו באיבר מינם.
איה74
איה74 • 6 בפבר׳ 2020
את הכותרת לדיון "סירוס גברים" לא הביאה אישה. אף אחת פה לא חשבה שזה רעיון מוצלח. אז אם אתה רוצה להגביל את הדיון למחוזותינו, אין בכלל דיון.

אתה רואה כותרת כמו "סירוס גברים" והמחשבות שלך הולכות למקום של "מאשימים גברים שהם מין מסוכן".
אני ראיתי את הכותרת הזו והמחשבות שלי הלכו לכיוון "מאשימים נשים שהן מין מסוכן".
אז גם פה יש פער.

ואני אמשיך לטעון שלא ניתן לקיים את הדיון הזה בלי ההקשר ההיסטורי וגם הנרחב יותר גאוגרפית. דינמיקות הן גלובליות. זה כמו לדון במהפכה הצרפתית בלי להתיחס למהפכה האמריקאית או המגנה כרטה. אפשר, אבל זה דיון חסר. דפוסי התנהגות ותפיסות עולם לא נולדו יש מאיין בימנו אנו ובמחוזותינו. הם תוצר של שינויים שקרו בעבר וגם במקומות אחרים.
-X-
-X-
-X- • 6 בפבר׳ 2020
יש קטע בין קומוניסטים לפמינזם.
אבל לא מה שהזכרת. על זה לא שמעתי מעולם.
בזכות גישת השיוויון בין נשים לגברים, הייתה אשה ראשונה בחלל. היו הרבה מנהלות, מהנדסות, מדעניות...
במלחמת העולם השניה היו גם טנקיסטיות וטייסות וצלפיות...
עם זאת, מזכיר המפלגה, המנהיג העליון תמיד היה גבר. אז גם פה, לא לגמרי הושג שיוויון מלא.
גם המבנה של המשפחה המסורתית לא פורק.

אם תשאל אותי הפמינזם קודם ע"י הקפיטליזם, כדי למסות את כלל האוכלוסייה ע"י צרוף הנשים לכוח העבודה (העבדות) במשרה מלאה.

נ.ב
לגבי סירוס - טסטוסטרון הוא מתנה. קיים טבעית בכל גבר. לא כולם מנצלים את מלוא הפוטנציאל שלו. בעיני זה כבר סוג של סירוס עצמי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי פבר' 07, 2020 1:02 am, סך-הכל נערך פעם אחת
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
דניאל גלר כתב/ה:
איה74...
שמעתי, קראתי והעמקתי בנושא בהנאה...
מה שכן, את הסיפא של התגובה הקודמת שלי קראת? או שמא תעדכני אותי שהפרקטיקה הזו עשתה קאמבק מימי הביניים הישר אל מחוזותינו בימינו אנו?
ובנוגע לדברייך...
לגישתך, גוי ערל, מעמדו טוב יותר ממעמדו של יהודי נימול?
נשנש עם בלורית צבועה בצבעי הקשת, מעמדו טוב ממעמדו של אדם דתי המגלח את שיער ראשו ושם כיסוי ראש?
אם זוהי גישתך, צר לי עלייך... הרי שאת שקועה עמוק במחשבות סדום (המקראית, למען הסר ספק).
אגב, את רואה גם את הגברים המוסלמים כנתונים לדיכוי בהקשר הזה (של כיסוי ראש)? או שאת רואה לנכון להחריג רק את היהודים?

נשנש? חתיכת אידיוט דפוק
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 6 בפבר׳ 2020
אכן יש הרבה בולשיט בשמאל והולכים רחוק מדי בשנים האחרונות עם הפוליטיקלי קורקט.
מכאן ועד להסתכל על זה כעל מדרון חלקלק מסוכן? לא הייתי מתרגש.

הסיבה שהשמאל היום בעולם בצניחה חופשית, זה כי הסוציאליזם סוג של נכשל, וכי אנשים לא קונים את החרא הזה.

סתם הבאת ציטוט של מישהי מאיפשהו שאמרה משהו מפגר. יכולת להביא גם כאן ציטוט של ניאו נאצי, שחושב שנשים חייבות לחיות במטבח והייתי כותב את אותו הדבר.