שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

צעירי הכלוב

בס ד
לפני 4 שנים • 18 בפבר׳ 2020
בס ד • 18 בפבר׳ 2020
היי חברים. מה קרה לבייבימאנץ'? הוא היה נהדר וחבל שפסק. משהו קרה למארגנת ורה-לין?🧐
אני וחברים ואני מכיר עוד שהיה יכול להיות להם כל כך טוב כזה היה באוויר. אם תהיה עוד דחיפה קלה מצדכם - אולי ארים את השוט ואארגן אחד בקרוב. מה דעתכם?
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 18 בפבר׳ 2020
שומו שמיים, ותרעד הארץ ,לא רק שהאדם נגזר עליו ,בגין,פטישיזם, ספציפיק, למצוא עצמו ,בבדס"מ,ובנוסף ע"כ,נגזר עליו, להיפגש עם בני גילו ,ולחלוק חוויות ,אודות,מי הוא ,מה הוא,ומה עיסוקו בתחומי הבדס"מ, וגם שנחשף, קבל קהל.
הפעם הראשונה, שלי זה היה ביפו,אתה נכנס לאיזה מקלט ,ושם ,היה מקום החשיפה הראשונה ,לאנשים ,שהגיעו אל הבדס"מ, ואז כולם מציגים עצמם כאנשים ,מאחורי השמות .
המפגשים הללו ,לא מולידים עימם ,שום דבר טוב ..
אנשי הבדס"מ, הם בדומה לקקטוס,הצומח בעציץ, ברחוב בארי ,בתל אביב .
זה גורם ,שהזמן פסח עליו .
והוא בעיני, נותר,רדום,אפרורי, ובבועתיות, שלו.
כל עולמו הוא ,בדומה לאותו קקטוס,במרפסת.
הוא מאובק,מיושן,ועומד על עונשו , בכדי ,להכיל ,את הזמן שעובר עליו.

בשנה אחת ,ממוצעת ,יהודים ,הספיקו ,ללכת למקווה כל בוקר ,להתפלל 3 תפילות ביום,לבנות סוכה,ולפרק סוכה,לעבור,את ,שמחת תורה , מצוות 4 המינים,ראש השנה ,ויום כיפור,להדליק חנוכיה,טו בשבט ,ימי השובבים,פורים,להתכונן לפסח ,לחוג אותו ,ספירת העומר 49 ימים ,חג שבועות ,צום 17 בתמוז ,תשעה באב .וכו' וכו' ...
כלומר,העולם דוהר ,החיים טסים ,כמו שכתוב תהילים :
"כי גז ,חיש,ונעופה"...
ואותו קקטוס ,עומד על עונשו,כל עניינו, וחייו,סובבים,סביב הסטיה ,או,הפטיש,שמקבע אותו,להיוותר,אדם,בסטטוס,של קקטוס,בחצר המרפסת,ברחוב בארי,בתל אביב.

אז כאשר הם נפגשים, הם בעצם חולקים את חווית קקטוס.
הא מה קורה גבר,מה הניק?
הא מה מצב אחי ,מה הניק שלך ?
הרע, זה אתה ,חחח ,אתה בקטע ,הא,חחח ?

אני,לה ,לאותה בושה ,אוי , לה לאותה בלימה, כאשר שני אנשים ,יוצאים אל מבעד לוירטואליה ,וחולקים זה על זה את חולשתם,ומוכרים את סודותיהם, וכל זה בעבור רוח שטות, שנכנסה בהם,ולא עוזבת אותם,ומותירה בהם שיקול דעת של קקטוס ,הווי אומר ,רוח שטות ..

אותה רוח שטות שנכנסת ויוצאת מהאדם כל אימת, שהיא חושקת בכך,יכולה לסובב האדם בכחש, עד כי ימצא עצמו מרבית חייו,באותו קקטוס הגדל באדנית,במרפסת של רחוב בארי ,בתל אביב .

בן אדם מה לך נרדם ,קום קרא בתחנונים,שפוך שיחה,דרוש סליחה ,מאדון האדונים,עמוד כגבר, והתגבר,לדרוש מחילה ,לחטאים..

קקטוס, זה אותו האדם, שיגיד לך ,אני בסדר גמור ,
אל תטיף לי ,לא גנבתי ,ולא רצחתי,אף אחד.
זה קקטוס .ליתר דיוק ,זה הסטטוס של קקטוס.
הוא חי בסרט של עצמו ,כי העולם שלו צר .
החיים והעולם חולפים על פניו ,והוא מחזיק ברישעו.
וצועק על צדקת דרכו,כל אימת.,שהאמת עברה במקרה בסביבתו.הוא מסיט את מבטו הצידה ,מהאמת.

הקקטוס, יום אחד יצא למפלגה בספינה, וקיבל את החדר הפרטי, שלט ,כמו ,כולם ,בספינה .
לפתע ,נשמעו קולות קידוח ,מהחדר שלו .
נכנסו אנשים ,ושאלו אותו לפשר מעשיו .
ענה להם כי הוא קודח חור בקרקעית החדר שלו .
אמרו לו ,אל תעשה זאת ,כולנו נטבע, משוגע אחד ...
ענה להם ,אבל זה החדר שלי .מותר לי לעשות בו מה שליבי חפץ .

הנמשל ,זה הקקטוס ,הוא חושב שאם הוא לבד ,אז יכול לעשות את אשר ליבו חפץ .
בעוד שכול היהודים, הם כמיקשה אחת ,אחד שסורר,מטביע את כולם.
כולם ,זה נשמה אחת .כולם זה אחד..

אבל ,לך תסביר את זה לקקטוס ,הוא מאובק,הוא רדום,הוא ישן שינה בת שנים רבות ...
הוא התרגל להיות קקטוס ..ומה שנראה כמו קקטוס ,וחושב ומדבר כמו קקטוס ,
אין עם מי לדבר .
אחד כזה צריך,דחוף מקווה ..
בכדי שיקבל נשמה חדשה .ויוולד לו ,מחדש "המוחין "..והשכל שלו ,ויפקחו לו העניים לקרוא ולהבין מה כתוב.
שיפקחו לו העניים ,לראות ולהבין כמה שנים ,הוא היה בתרדמת, גם בעת ,יקיצה טבעית ...
Hanuman
Hanuman • 18 בפבר׳ 2020
העולם שייך לצעירים...ככה אומרים לא?
יש יתרונות ויש חסרנות בכל גיל... כולם יפים.. כולם ראויים... יש בני 40 חסרי נסיון... ויש בני 20 עם נסיון חיים...
מי שצוחק עליהם... אולי מקנא? אולי מפחד? אולי חושק בכם... ומפחד מדחייה...
צעירים וצעירות... אתם נפלאים ...
אני מקבל את כולכם באהבה.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 18 בפבר׳ 2020
בס ד כתב/ה:
היי חברים. מה קרה לבייבימאנץ'? הוא היה נהדר וחבל שפסק. משהו קרה למארגנת ורה-לין?🧐
אני וחברים ואני מכיר עוד שהיה יכול להיות להם כל כך טוב כזה היה באוויר. אם תהיה עוד דחיפה קלה מצדכם - אולי ארים את השוט ואארגן אחד בקרוב. מה דעתכם?

Does anybody here remember Vera Lynn?
Remember how she said that
We would meet again
Some sunny day?
Vera, Vera
What has become of you
Does anybody else in here
Feel the way I do?