בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמעט גרוש

זוג שובב
לפני 4 שנים • 29 בפבר׳ 2020

כמעט גרוש

זוג שובב • 29 בפבר׳ 2020
גיסתי, אחת משתי אחיותיה של אישתי התקשרה אליי,
אמרה שרוצה שאבוא אליה לבד לשיחה.
גיסתי בת ה 35, היא האחות הגדולה, בחורה יפיפיה עם רגליים מהממות.
המון פעמים פינתזטי עליה,המון.
לא ידעתי על מה השיחה, אבל לאחר שאמרה שזה דחוף וחשוב התארגנתי ובאתי.

כשנכנסתי לדירתה היא ישבה בסלון. גופיה צמודה, מכנסון קצר ויחפה. בפעם הראשונה בחיי לא קמה להגיד שלום ופשוט המשיכה לשבת. חוץ ממנה לא היה אף אחד בדירה, כך נראה.
ניגשתי אליה מתכוון להתיישב על ידה בספה כאשר היא עוצרת אותי. -אל תשב פה, אני רוצה שתהיה מולי.
מולה יש את שולחן הסלון ואין ספה או כיסא אז ניגשתי להביא כיסא משולחן האוכל. -לא צריך כיסא, היא עוצרת אותי, פשוט תעמוד על הברכיים מולי אומרת.

ברגע זה קצב דפיקות הלב קופץ, הנשימה נהיית כבדה והזין מעקצץ, ממש מתחת לכיפה. היא לא יודעת על הסטיות שלי, על משחקי השליטה עם אחותה, על הפוטפטיש על המזוכיזם, לפחות לא אמורה לדעת. אך הינה אנחנו כאן ואיזה בקשה יש לה.

אני נעמד על הברכיים מולה, צמוד לשולחן וסקרן לדעת מה עתיד לבוא. היא מיישרת את רגליה הדקות והארוכות ומניחה אותן על השולחן. -תיתקרב היא אומרת, כך שתיגע בכפות הרגליים עם האף אבל בשום אופן לא עם הפה, נימה אסרטיבית מאוד יוצאת ממנה ברגע זה, ואני עושה כדברייה מבלי להסס.

שלוש השניות הבאות, עד שאמרה את המשפט הבא הרגישו כמו נצח. רמת ההתרגשות שלי לא הייתה כל כך גבוהה זה שנים, נזכר בכל הפעמים שפינטזתי על כפות רגליה, כמה שנים רציתי ללקק אותן והנה אני כל כך קרוב, אם אוציא את הלשון עכשיו בטוח אצליח ללקק. החרמנות שלי בשמיים, אבל אני מתאפק.

עד כמה אתה רוצה ללקק לי את הרגליים היא שואלת, הכי בעולם אני עונה. תסכים לעשות הכל בשביל זה? היא ממשיכה, כן אני עונה במהרה. אל תזוז היא אומרת בעוד אני שומע צעדים רבים נכנסים לסלון, אל תזוז.

עד מהרה אני מבין את הסיטואציה. אני על הברכיים, האף שלי נוגע בכפות רגליה של גיסתי שיושבת על הספה ומניחה רגליים על השולחן ונכנסו לסלון שלוש דמויות. שתים מהן אני מזהה. זאת אישתי, אחותה הקטנה ועוד בחורה שמעולם לא ראיתי.

אני בהלם, בלחץ, לא מבין מה קורה. הדופק שוב קופץ לשמים, הזקפה יורדת ואני מתחיל להתיישר ולהתרחק מכפות רגליה. אך מייד נשמעת צעקה קטנה, -תישאר במקום. ואני קופא במקום.

אחותה הקטנה ניגשת אליי מאחור, מורידה את הגינס מעליי באופן חלקי, משאירה אותי בתחתון, ופשוט ממשיכה לעמוד מעליי. בינתיים אישתי והבחורה האלמוני מתישבות על הספות גם כן.

יש לך שתי אופציות אחותה הגדולה אומרת בעוד הפרצוף שלי עדיין תקוע ברגליה. אתה יכול ללכת בדרך הנעימה, לעשות מה שאני אומרת לך ואני אתן לך ללקק את הרגליים שלי בסוף או לעבור עינויים שבסופם עדיין תעשה מה שאמרתי.
עינויים שאלתי, איזה עינויים?, באותו הרגע ממש אחותה הקטנה בעטה בחוזקה מאחורה באשכים שלי. הכאב וההפתעה היו כה גדולים שיצא ממני צעקת איימים. שקט מיהרה האחות הגדולה להגיד לי בעוד אישתי חולצת את נעליה, מורידה גרביים וניגשת אליי מכניסה אותם לפי. עכשיו הוא ישתוק, אומרת מחייכת וחוזרת למקומה.

אז ככה, אומרת אחותה הגדולה, הבחורה שיושבת פה היא חברה שלי, והיא עורך דין ונוטריון. היא הכינה הסכם גירושים בשבילכם. אישתך כבר חתמה, גם עורכת הדין חתמה ובכך מעידה שהכל התנהל כשורה, עכשיו תורך.

חוזה גירושים?? אני חושב לעצמי. לא ידעתי שהיא רוצה להתגרש בכלל. הכל נראה דווקא בסדר גמור, למה? ומה כתוב שם? איך אני יכול לחתום בלי לדעת מה כתוב?

לא יותר משלוש שניות היו לי להרהר עם עצמי בעוד מונח החוזה ועט על השולחן ליידי. האף שלי נוגע ברגליה של אחותה הגדולה והיא אומרת, תחתום ואת לך ללקק את הרגליים שלי, שנים פינטזתה על זה וסוף סוף יש לך הזדמנות. אני נשאר בלי לזוז לעוד שניה, אולי שתיים ואז אחותה הקטנה תופסת את האשכים שלי בידה מאחורה ומתחילה למחוץ. המחיצה כל כך חזקה, אני מנסה לצרוח אבל לא יוצא קול. כמה שניות של אחיזה חזקה, עינוי של ממש ועזיבה, אחותה הגדולה מחייכת ואומרת, או שתבחר בדרך הזאת.

שניה שתײַם עוברות ואני לוקח את העט והדפים ומתחיל לחתום. חתימה, ועוד אחת וגם פה עומדת ליידי העורכת דין ומכוונת אותי. תכף תוכל ללקק את הרגליים שלי מזכירה אחותה הגדולה את הפרס שמחכה בסוף, אני אפילו מסכימה לך להוציא לשון ולגעת בכף הרגל, אבל לא ללקק.

זהו הכל חתום, מזל טוב אומרת העורכת דין תוך כדי שהולכת לכיוונה של אישתי עם הדפים. איזה כיף, איזה יופי, אמרתי לך שיחתום מוסיפות האחיות.
אתה יכול ללקק עכשיו אומרת אחותה הגדולה, תתחיל. אני מתחיל מייד עם התרגשות רבה, מספיק לעשות תנועת לשון אחת והיא מושכת את הרגליים אחורה במהירות. מה קרה אני שואל בהפתעה. לא קרה כלום האחות הגדולה אומרת, הבטחתי לך שתלקק לי את הרגליים וליקקת, לא דיברנו על כמה זמן. עכשיו קום ולך הביתה היא מוסיפה.

נעמדתי על הרגליים, הסתכלתי סביב איך ארבעתן מחייכות, מצחקקות עליי והאחות הקטנה כבר מביאה שמפניה מהמטבח.
מה את רוצה להתגרש שאלתי בקול חצי רועד ומבט מושפל. לא ענתה אישתי, כרגע לא הוסיפה, אבל עכשיו ממליצה לך לעשות כל מה שאני אומרת, להתנהג איך שאני רוצה שתתנהג ולתת לי להתנהג ולעשות מה שאני רוצה, כי אם תעצבן אותי אני יתגרש ממך ועם החוזה שחתמת הרגע זה יהיה הסוף שלך.

עכשיו לך הביתה, יש בלאגן וכלים שאני רוצה שתטפל בהם.
    התגובה האהובה בשרשור