סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חגורה ועפרון

סווריןן
לפני 4 שנים • 21 במרץ 2020
סווריןן • 21 במרץ 2020
השרשור הזה - בין המוזרים...
Leaker​(נשלט)
לפני 4 שנים • 21 במרץ 2020
Leaker​(נשלט) • 21 במרץ 2020
זה המקום למוזרויות, לא?
hrgiger
לפני 4 שנים • 23 במרץ 2020
hrgiger • 23 במרץ 2020
סווריןן כתב/ה:
השרשור הזה - בין המוזרים...

מעניין אותי למה הוא בין המוזרים בעיניך.
''''''''''
'''''''''' • 23 במרץ 2020
התלבטתי אם לכתוב כאן מה המשמעות שיש לחגורה ועיפרון בשבילי, כי זה נושא כאוב, אבל אולי זה יעשה שירות לאחרים/ות ואולי אני לא היחיד שחווה את זה.

כשהייתי בערך בן 19-20 הכרתי פה שולטת. מהר מאוד עברנו לדבר בסקייפ. הקטע שלה היה כאב.

בנוסף, היא אף פעם לא הסכימה לפתוח מצלמה או מיקרופון בעצמה, ורק שלחה תמונות מידי פעם. אבל סיפור הרקע שלה היה מאוד משכנע ואני הייתי צעיר וחרמן, אז זרמתי.

האקט החביב עליה היה חגירת חגורה סביב הבטן והצבת עיפרון מחודד בניצב לפופיק, כאשר החוד לכיוון הגוף והחגורה לוחצת עליו.
בוריאציות למתקדמים הייתי עושה ככה שכיבות סמיכה, נותן לעיפרון מכות עם חפצים שונים ומנסה להדק את החגורה יותר ויותר.

כשהתחלתי ללחוץ עליה שניפגש, היא הציעה רעיון. היא תשלח אותי לחבר שלה, שולט מנוסה, אני אעבור איתו סשן, ואם חוות הדעת שיעביר עליי תספק אותה - ניפגש.

בהתחלה לא השתגעתי על הרעיון הזה. הרי אני בכלל לא בקטע של כאב וגם לא של גברים. אבל אמרתי לעצמי שאולי זה שווה את זה וחבל לפספס פה הזדמנות להכיר את האישה המדהימה הזאת. ואולי בכלל זה משהו שיגרתי בבדסמ. מה לעזאזל אני מבין בזה.
הסכמתי.

לקחתי אוטובוס מירושלים לתל אביב באחת החופשות מהצבא והגעתי אל הבנאדם. כבר בשניות הראשונות התחלתי לסלוד מהרעיון. הוא נראה רע והריח רע. אבל אמרתי לעצמי, נו אני כבר פה, יאללה עוד קצת.

ואז התחלנו עם העיפרון והחגורה, ואחרי כמה מכות העיפרון פשוט ניקב את הפופיק שלי. התחלתי לדמם וגם יצא מתוך הבטן שלי איזה גוש שהרופא במיון אחר כך דחף חזרה פנימה.

את ההמשך אני לא לגמרי זוכר. רק שהייתי רגוע יחסית, אולי בהלם. שנסענו יחד למיון. שהוא התפדח לספר לרופאים מה קרה, אבל אני רציתי לספר את האמת. ואיך הסתרתי את הפציעה מההורים וחברים ביחידה מרוב בושה.

דיברתי עם אותה שולטת בסקייפ. החלטתי שזאת תהיה השיחה האחרונה בינינו והסברתי לה מה קרה עם החבר השולט. היא הבינה וניחמה, אבל גם אז לא ראיתי ולא שמעתי אותה.

לכלוב לקח לי כמה שנים לחזור.

ברור לי שפעלתי בטיפשות וחשבתי מהזין, וגם ברור לי שאף אחד/ת לא הכריח אותי לעשות את מה שעשיתי, אבל לדעתי השולטת שאתה מחפש היא שולט מתחזה. וסדרתי. אם גם אתה לא ראית אותה ולא שמעת אותה, אשמח שתגיד לי, סתם כדי שאוכל להניח לספק ולדעת שזה באמת מה שקרה.
Leaker​(נשלט)
Leaker​(נשלט) • 23 במרץ 2020
נובל אין לי מה להגיד לך חוץ מזה שזה סיפור עצוב וצר לי שהוא קרה לך. מעולם לא נפגשתי איתה או ראיתי אותה בלייב, זה כל מה שאני יכול להגיד...
כך או כך מקווה שההוצאה שלו החוצה תעשה לך טוב.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 23 במרץ 2020
אני מכיר מישהו שדיבר עם מישהי בצ'אט כשהיה צעיר שביקשה ממנו את זה, חשבתי שמדובר בpam, ליקר, וחשבתי שאני מכיר אותך כי יצא לי לדבר עם נשלט מכאן שכתב על אותו הסיפור ונעלם מהכלוב. מצד שני, עכשיו שאני שומע על עוד אנשים שעברו את אותו האקט, בדיוק, מוזר.

נובל, כשדיברת איתה בסקייפ, זו הייתה שיחת אודיו\וידאו או רק צ'אט?
''''''''''
רק צ'אט
maribelle
maribelle • 23 במרץ 2020
לא נראה לכם שזה גבר?
Leaker​(נשלט)
Leaker​(נשלט) • 23 במרץ 2020
זה לחלוטין חשד סביר אבל קצת קשה לאשש או להפריך את זה...
''''''''''
maribelle כתב/ה:
לא נראה לכם שזה גבר?

אני בטוח שזה גבר.