אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קשר זוגי בית שולט ושולטת

FoxyBoxy
לפני 4 שנים • 13 באפר׳ 2020

Re: קשר זוגי בית שולט ושולטת

FoxyBoxy • 13 באפר׳ 2020
StillWater כתב/ה:
האם לדעתכם שולט ושולטת יכולים לקיים קשר זוגי אם אף אחד מהצדדים לא מוכן להתחלף?

מכירה זוג כזה
אז כן
-X-
-X-
-X- • 13 באפר׳ 2020
אפשרי. בינהם הם מילי וונילי.
זאב פטיש{סאדיסט}
זאב פטיש{סאדיסט} • 13 באפר׳ 2020
מאוד לא ברור מאליו קשר כזה ויש יותר מידי משתנים שפועלים בניגודיות..

זה קל יותר אם אחד הצדדים שולטת של נשים נשלטת על ידי גבר.

אם שני השולטים זהים בדיוק, זה לא פשוט וזה הרבה יותר מרק סקס ונילי.

אם אחד מהם נרקסיסט זה בעיה, מאחר והוא יוצא עם נשלטות שמגרות אותו ומקריבות עבורו ואישתו לא!

אם היא שולטת מלמטה ואו שולטת מנטאלית, הוא יאבד את עצמו בקרב אין סופי.

מהניסיון שלי על חשבון גרושים ופירוק בית, שני שולטים תחת קורת גג אחת בעייתי מאוד.

עלה לי ביוקר ובקרבות של אגו שלא נגמרים ומאחר ואני אפילו לא מודע לאגו שלי, הקרב היה לא ברור ואישית סבלתי בצורה מטורפת.
שולטת בנשלט צפוני​(שולטת)
אני לא חושבת שזה אפשרי , כי השליטה היא עניין של מהות ואם כל אחד לוקח את הצד המוביל אז מי המובל ? אני באופן אישי מאוד דומיננטית לא הייתי מסתדרת עם גבר דומיננטי למרות שניסיתי , זה משהו במהות שלי , לא מסתדרת עם גברים דומיננטים
שולטת בנשלט צפוני​(שולטת)
אני לא חושבת שזה אפשרי , כי השליטה היא עניין של מהות ואם כל אחד לוקח את הצד המוביל אז מי המובל ? אני באופן אישי מאוד דומיננטית לא הייתי מסתדרת עם גבר דומיננטי למרות שניסיתי , זה משהו במהות שלי , לא מסתדרת עם גברים דומיננטים
My body for you​(מתחלף){רק שלה}
שולטת בנשלט צפוני כתב/ה:

בתחום הבדסמ את צודקת לגבי החיים בכלל ממש לא
ובדיוק ההפך אני מאוד נשלט במהות שלי
אבל בחיי היום יום אני סופר דומיננטי אסרטיבי ביותר
ההפך הגמור מנשלט
מה שקורה ביום זה לא מה שקורה בלילה
fire and ice​(שולטת)
לפני 4 שנים • 14 באפר׳ 2020
fire and ice​(שולטת) • 14 באפר׳ 2020
מהניסיון האישי שלנו, זוגיות כזו אפשרית. שלנו מתקיימת הודות לכך שאחד הצדדים נוטה מאוד לשליטה מנטלית והשני, לשליטה פיסית.
כך נוצרו סינרגיה ואיזון בין שנינו, במקום משחקי כוחות ואגו. זה בולט מאוד במהלך סשנים אבל גם בחיי היום יום, בהם לכל אחד מאתנו יש את המקומות שבהם הוא בוחר להוביל. אגב, זה לא שהכל תמיד היה כל כך מוצלח - בתחילתו של הקשר, נאלצנו לעבוד עליו לא מעט...
כדי לשמור על זוגיות בריאה ונטולת מתחים וקנאה, החלטנו שאת המשחקים שלנו נשחק יחד (אנחנו שולטים יחד).
למי שהתעניין (תודה על הדאגה), הסקס שלנו אינו וונילי לחלוטין - כל צד מביא קצת מהמומחיות שלו למיטה, יחד עם ראש פתוח, הרבה אהבה ו...הומור. בשפע.

בשורה התחתונה: מסובך מאוד, דורש הרבה תקשורת ופתיחות, לא ממליצה לכל אחד, אבל לא הייתי מחליפה אותו באף אחד..!
StillWater{tears}
לפני 4 שנים • 17 באפר׳ 2020
StillWater{tears} • 17 באפר׳ 2020
תודה שחלקתם חברים. אזכור זאת אם אצא עם שולטת עוד פעם. שבת שלום