סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קשר רומנטי ללא מין

Yet again
לפני 4 שנים • 17 באפר׳ 2020
Yet again • 17 באפר׳ 2020
משום מה אני לא יכול לעשות לך ציטוט, אז בוא אני אגלה לך משהו קטן,
בדסם לא חייב להיות מיני או להוות דרך לפורקן מיני
יש מלא משחקים, מלא הגדרות, מלא דברים שאפשר לעשות אם אתה יצירתי מספיק לחשוב עליהם ואמיץ מספיק בשביל לעשות אותם.

לא כולם.ן צריכים לכלול מין או פורקן מיני בבדסם שלהם בין אם הם מיניים או לא.
Yet again
Yet again • 17 באפר׳ 2020
והבדסם שלי אישית לא מגיע בשביל לרפא את הנפש שלי, בשביל זה יש פסיכולוג....
ותנחש מה? הבדסם שלי לא מיני והפרטנרים שהייתי איתם היו לגמרי בסדר עם זה למרות שהם כן היו חלקם מיניים וזה לא הפריע לשום סשן או סצנה שעשינו בפומבי או בפרטיות שלנו.
Shocking!
זה גם יכול לקרות, אל תפסל מישהו רק כי הוא לא כמוך.
Syat I Afterwind

Re: א-מיניים

Syat I Afterwind • 17 באפר׳ 2020
בישבילך כתב/ה:
Yet again כתב/ה:
ארץ החלומות כתב/ה:
יש דבר כזה א-מיניים בדס''מיים?

כן, היי אחד מני רבים בקהילה הבדסמית. ✌️

נשמע מוזר,bdsm זה תחום מיני לכל דבר,גם אם מדובר בתחום המנטלי,בסופו של דבר הוא לא נועד לריפוי נפש ממשהו,אלה לפורקן מיני,ושוב גם אם זה תחום מנטלי בלבד.

קודם כל, גיבוי מוחלט גם לתגובות האחרות של Yet again. icon_smile.gif

אני חושב שקל לראות איך BDSM לא חייב להיות מיני כשרואים כמה כיף לחלק מהעוסקים בו להגיע למצב של שיכרון חושים נטו דרך שימוש נכון בכאב. התוצאה דומה יותר להיי של ספורטאים, ופחות לעונג מיני. הנאה מאנדורפינים לא חייבת להיות קשורה לסקס בכלל, למרות שבוודאי שאנשים רבים אוהבים לשלב גם וגם.

לעוד קצת על אנדורפינים:
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90%D7%A0%D7%93%D7%95%D7%A8%D7%A4%D7%99%D7%9F

בכל הנוגע למנטלי, אני נהנה מהנפש של אנשים גם בלי שום קשר לריפוי או לסקס. כשזה מגיע ליחסים בדס"מיים, זה לא ממש שונה. אפשר לעשות העברות כוח גם סתם כי זה כיף, או כי זה נותן למי שמוותר על הכוח הזדמנות להירגע מאחריות ולמי שמקבל את הכוח הזדמנות להיות אחראי יותר. אלו צרכים ממשיים של אנשים, וזו דרך למלא אותם.
-X-
-X-
-X- • 17 באפר׳ 2020
לא חושב שיש כאן כאלה.