סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אשכול פנטזיות :)

Sm Art{☆Sm}
לפני 3 שנים • 28 באפר׳ 2020
Sm Art{☆Sm} • 28 באפר׳ 2020
לכול פנטציון שיש לאדם ,צריך שיהיה Back story .
בלי Background story ,אין ולא יהיה לאדם, שום פנטציון.
הפנטציון של האדם מתחיל ,מאיזה משהו שהוא ראה
סיגל רז​(טרנסית אחרת)
לפני 3 שנים • 29 באפר׳ 2020
הפנטזיה שלי היא באמת פנטזיה..
יש לי חלום כזה להיות שוליית קוסם סקסית כזאת.. או בצוות רקדניות מאחורי זמרת פופ מצליחה ואני סתם רקדנית כזאת מאחור מאחורי הסטארית הביצ'ית.
או רקדנית באירווזיון..
בקיצור, כל מה שקשור להופעות עם להחליף תלבושות סקסיות שמאחורי הקלעים מלבישים ומאפרים..וכמובן כל מה שקורה מאחורי הקלעים..
טוב חפרתי..חחח
SecretWish
לפני 3 שנים • 25 בספט׳ 2020
SecretWish • 25 בספט׳ 2020
את הפנטזיה של הכלה כבר הגשמתי חלקית. יש לי שמלת כלה אמיתית משלי. אני לובשת אותה, ביחד עם כל הפריטים (נעלי עקב לבנות, כפפות אופרה לבנות, גרבונים לבנים) בארועים מיוחדים.

פנטזיה? יש לי הרבה, אני טובה בלהמציא פנטזיות מקוריות מושקעות מאוד לפרטי פרטים. אני אקח את האתגר להמציא פנטזיה חדשה לגמרי שבאמת לא חשבתי עליה מקודם על המקום. לעשות את זה יותר קשה: אסור לי למחזר פנטזיות ישנות שלי ואני אחשוב על כמה סוגי פנטזיות:

קסם / אל טבעי:

בובת פרווה גדולה של מין חיה נשית מעוותת רזה מאוד שאם אתה מנשק אותה בפה ולא מרפה ונצמד חזק מאוד לבובה אז אתה מתמזג עם הבובה והגוף שלך הופך לגוף של הבובה. כאילו גירסה חיה של הבובה. ואז אתה מתלבש בבגדי נשים על הגוף של הבובה, שעכשיו הוא שלך. יש כמה קוי דמיון רחוקים לפנטזיות שהמצאתי בעבר, אבל אף פעם לא חשבתי עד עכשיו על הרעיון של הבובה והשיטת מיזוג הזה. בדרך כלל הפנטזיות מיזוג שלי הם מבפנים החוצה ולא מבחוץ פנימה.

לבוש +:

סוג של בגד גוף כחול או סגול שכולו מפלסטיק ברמות גמישות שונות. אתה מתחיל ערום לגמרי והבגד הזה מגיע הכל כיחידה אחת שאתה נכנס לבפנים והוא מקיף אותך מכל הכיוונים וגם יש לו שיער ראש פלסטיקי גמיש משלו ומסכת פנים מלאה עם איפור זרחני. למעשה גם השיער והכאילו "בגדים" ונעלים (שגם חלק מזה) זרחנים. המקסים בזה הוא שזה בנוי שכל פעם שאתה הולך לשירותים אתה צריך להסיר את הבגד לגמרי ואז אתה יושב ערום בשרותים.

סקס:

להקיף את כל הגוף בחוטי תפירה בצבעים שונים שיוצאים מקטעים פרומים של סוודר צמר המלכה ששולטת בך לובשת. למעשה הסוודר שלם רק עד הכתפיים ועד חצי ציצי שלה ומשם ממשיכים חוטים שמקיפים אותך מכל הכיוונים. החוטים יכולים גם להקיף קצת את הגוף של המלכה שלך אחרי שהם יוצאים מהסוודר שלה. זאת פנטזיה שממש המצעתי הרגע על המקום מאפס בלי להשתמש ברעיונות מפנטזיות קודמות. להוציא את החוטי צמר ופרימה שכן היו בפנטזיה מאוד עתיקה שלי משהייתי ילד, אבל בצורה שונה לגמרי וממש לא אותו הדבר חוץ משגם שם היה חוטי צמר ופרימה, אבל כל השאר ממש משהו אחר לגמרי.
Sheter​(שולט)
לפני 3 שנים • 27 בספט׳ 2020
Sheter​(שולט) • 27 בספט׳ 2020
הפנטזיה שלי, היא להתלבש כזונה, עם גרביון, חוטיני, חצאית, גופיה או מכוך, קולר ואזיקים, ופאה ושמישהוא יקח אותי לפארק בלילה לטייל ולהוביל אותי על ידי רצועה.
kareena​(נשלט)
kareena​(נשלט) • 27 בספט׳ 2020
בישבילך כתב/ה:
לעמוד על הברכיים מול טראנסית או מתלבשת נשית כשהיא עירומה ולהלביש אותה מכך רגל ועד ראש...
גרביונים תחתונים חזיה חצאית חולצה מגפיים ולאחר מכן להפשיט אותה ולהלביש לה ביגוד שונה.
וההלבשה תתבצע בקצב איטי כמו שהיו מלבישים במאה 14 את הנסיכות הכל לאט וזה מכבד את מעמד השולטת.
הלבשה מהירה פירושה זלזול במעמדה.

בסוף לפנק אותה ברימינג מפנק.

מדליק!
kareena​(נשלט)
kareena​(נשלט) • 27 בספט׳ 2020
שהשולט שלי מצעיד אותי בלבוש זנותי מלא באיזור מפוקפקים כדי להתמסר ולקבל ממזדמנים עד הבוקר...
רוצה עמוק בטוסיק
לפני 3 שנים • 14 בנוב׳ 2020

תגובה

רוצה עמוק בטוסיק • 14 בנוב׳ 2020
SHETER כתב/ה:
הפנטזיה שלי, היא להתלבש כזונה, עם גרביון, חוטיני, חצאית, גופיה או מכוך, קולר ואזיקים, ופאה ושמישהוא יקח אותי לפארק בלילה לטייל ולהוביל אותי על ידי רצועה.

מגניב! גם לי יש פנטזיה כזאת.
סיסי עם סינר​(נשלט){נשלט}
לפני 3 שנים • 14 בנוב׳ 2020

אם אתה מחפש מתנדב,בשמחה .

בישבילך כתב/ה:
לעמוד על הברכיים מול טראנסית או מתלבשת נשית כשהיא עירומה ולהלביש אותה מכך רגל ועד ראש...
גרביונים תחתונים חזיה חצאית חולצה מגפיים ולאחר מכן להפשיט אותה ולהלביש לה ביגוד שונה.
וההלבשה תתבצע בקצב איטי כמו שהיו מלבישים במאה 14 את הנסיכות הכל לאט וזה מכבד את מעמד השולטת.
הלבשה מהירה פירושה זלזול במעמדה.

בסוף לפנק אותה ברימינג מפנק.