צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נושא לדיון - שליטה.

NewS
לפני 3 שנים • 2 במאי 2020
NewS • 2 במאי 2020
לא מזיק ברובו כתב/ה:
NewS כתב/ה:
אלפא זה אופי ודיי מולד ואת זה לא ניתן ללמד ...לגבי יכולות ושליטה , את זה ניתן ללמוד לשפר ולייעל
~ אנאלוגיה לחייל שנשלח לקורס מפקדים בצבא, האם יכולת הפיקוד שלו תשתפר כן , האם ילכו אחריו באש ובמים? לא בטוח שכן זה תלוי בכריזמה ויכולת הובלה של מנהיג אמיתי שגם פה או שיש לך או שאין .

אנלוגיה לא בהכרח מדוייקת שכן - היו בשעת קרב מפקדים שנסו על נפשם וטוראים שהלהיבו מחלקות שלמות

אתה שולל את עצמך בעצם התשובה , האנאלוגיה בדיוק מתייחסת למצב שגם אם ילמדו אותך עד מחר ויתנו לך כלים זה לא אומר שבאופי שלך יש מנהיג... אבל על הנייר יש לך שוב כלי פיקוד.

אלפא זה פיקציה למי שהוא לא כזה ובעיקר מתבטא אצל גברים שיודעים שהם לא אלפא .

בהגדרה מה שרשמת שגוי , זכר שהוא לא אלפא הוא לא בטא אלא בהגדרה נחשב אומגה (תקרא על מעמדות בטבע ברשת זה מוגדר יפה אצל זאבים) אלפא זו דמות חזקה ומובילה ולא תמיד תהיה הכי חכמה אצל בני האנוש וגם אצל החיות.

שליטה מנטאלית ברוב המקרים לא תשויך תמיד לאלפא כי למינד יש גם מרכיב לא פחות מפיזי.

חייבים להבדיל בין שולט לאלפא , יש הרבה גברים דומיננטים שהם שולטים והם לא אלפא , זה לא מוריד מהם ולכולם יש מקום .
אביר האור​(שולט)
אביר האור​(שולט) • 2 במאי 2020
"מי שהוא גאמא יכול להיות שולט ומתחלף, אבל רק אלפא יכול להיות תטא.."

שוב חסר לי אייקון של נקרע מצחוק!!!!
אביר האור​(שולט)
אביר האור​(שולט) • 2 במאי 2020
NewS כתב/ה:
לא מזיק ברובו כתב/ה:
NewS כתב/ה:
אלפא זה אופי ודיי מולד ואת זה לא ניתן ללמד ...לגבי יכולות ושליטה , את זה ניתן ללמוד לשפר ולייעל
~ אנאלוגיה לחייל שנשלח לקורס מפקדים בצבא, האם יכולת הפיקוד שלו תשתפר כן , האם ילכו אחריו באש ובמים? לא בטוח שכן זה תלוי בכריזמה ויכולת הובלה של מנהיג אמיתי שגם פה או שיש לך או שאין .

אנלוגיה לא בהכרח מדוייקת שכן - היו בשעת קרב מפקדים שנסו על נפשם וטוראים שהלהיבו מחלקות שלמות

אתה שולל את עצמך בעצם התשובה , האנאלוגיה בדיוק מתייחסת למצב שגם אם ילמדו אותך עד מחר ויתנו לך כלים זה לא אומר שבאופי שלך יש מנהיג... אבל על הנייר יש לך שוב כלי פיקוד.

אלפא זה פיקציה למי שהוא לא כזה ובעיקר מתבטא אצל גברים שיודעים שהם לא אלפא .

בהגדרה מה שרשמת שגוי , זכר שהוא לא אלפא הוא לא בטא אלא בהגדרה נחשב אומגה (תקרא על מעמדות בטבע ברשת זה מוגדר יפה אצל זאבים) אלפא זו דמות חזקה ומובילה ולא תמיד תהיה הכי חכמה אצל בני האנוש וגם אצל החיות.

שליטה מנטאלית ברוב המקרים לא תשויך תמיד לאלפא כי למינד יש גם מרכיב לא פחות מפיזי.

חייבים להבדיל בין שולט לאלפא , יש הרבה גברים דומיננטים שהם שולטים והם לא אלפא , זה לא מוריד מהם ולכולם יש מקום .

מקבל את כל מה שאמרת כאן באהבה גדולה.
FlowerKitty​(אחרת)
FlowerKitty​(אחרת) • 2 במאי 2020
מסכימה עם זאלו ועם מרי ג'יין, שלא סותרים בעיניי. ובנוגע לשאלה שעלתה כאן לגבי סוויצ'רים - אני אישית מרגישה שזה שאני גם מתחלפת עוזר לי להיות שולטת טובה יותר, כן. אני מכירה בעצמי את המקום שבו אני שמה נשלטים/ות, אני מבינה אותו מבפנים. אני לא חושבת שזה הכרחי לכל שולטת להתחלף - כל אחד ומי שהוא - אבל אם הנטייה הסו קיימת אני כן מרגישה שזה עוזר.
Kitty frank
Kitty frank • 2 במאי 2020
דברים חכמים נאמרו פה ואוסיף נקודה אישית.
כשפגשתי תבחור הוא היה ונילי לחלוטין, וידע שאין לו סיכוי או רצון להגיע לליגה שאני משחקת בה.את הספנקים הקטנים שזרמו לו הוא עצר כי הוא ידע שגם ככה הם יהיו דגדוג בשבילי אז חשב שעדיף למתג את עצמו ספציפית כמומחה בוונילי.

עם הזמן מצאנו איזה שביל זהב והגדרות שטובות לנו. גילינו שאת *הרגש* הבדסמי אין לו בכלל אבל את היכולת ליהנות *מאקטים* יש לו! כשהוא יודע שאני לחלוטין עושה את זה ביחד איתו וזה לא משהו שהוא מעולל לי זה מרגיש יותר כמו שיעור משחק ופחות כמו התעללות. לפעמים חסר לי המנטאלי, הסבל, הבכי, העוקץ אבל את זה אי אפשר לכפות-אם לא מעמיד לו לראות אותי בוכה ופצועה
שום דבר לא יעזור, אבל לשנות הרגלי מין לגמרי אפשר בהרבה הדרגתיות ושיחה.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 2 במאי 2020
Don't dream it-be it

או ליתר דיוק פחות לדבר על זה יותר להתנסות לקבל השראה השאר יבוא מעצמו
ואם זה לא בוער בך תניח לזה. (אלפא בטא כריזמה כן ללמוד לא ללמוד נשלט מתחלף לא רלוונטים כלל)
נשר לבן​(שולט)
נשר לבן​(שולט) • 2 במאי 2020
תוצאות ניסוי הכלא של סטנפורד יכולות להראות שאנשים מן השורה הופכים לשולטים די מהר.
מצד שני, בניסוי ההוא הם הפכו לשולטים די גרועים.
(וכמובן, זה מורכב יותר ממה שכתבתי כאן).
סָטירה​(אחרת)
סָטירה​(אחרת) • 2 במאי 2020
ודאי שאפשר.
מניסיוני קשה הרבה ללמד כיצד להיות נשלט.
-X-
-X-
-X- • 2 במאי 2020
צריך רק את הנשלטת הנכונה עבורך ותהיה השולט הדגול בגלקסיה בכל הזמנים.