סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הקלות הבלתי נסבלת של ההכפשה

Bite Twice Shai
לפני 3 שנים • 6 במאי 2020
Bite Twice Shai • 6 במאי 2020
אכן אפשר להוציא דיבה וזה דבר פסול ופוגעני, אך קל מאוד גם לפגוע ולא לשלם את המחיר.

ובמחוזותינו הדבר אפילו קל עוד יותר ולא נראה שאף פוגע/ת לכאורה שילם/ה פה אי פעם כל מחיר, הם כולם מסתובבים בינינו.

ונראה שאין מחיר ואין לעולם הודאה מאף אחד והמתלוננות/ים כולן לעולם שקרניות נקמניות.

ובעיקר נראה שהמגיבים פה מדברים מתוך חוסר נסיון וידיעה לגבי איך שמערכת המשפט עובדת - הסיכוי להרשעה בפגיעה מינית הוא כל כך נמוך שאף גורם מקצועי לא מעודד נפגעות/ים לפנות אל המשטרה. ומכאן הסיכוי להרשעה בהוצאת דיבה הוא גדול יותר. עלק המערכת פועלת מתוך אג'נדה פמיניסטית, זאת פשוט בדיחה, זה משהו שקראתם אולי בפורום או קבוצת פייסבוק ואתם מאמינים לו, אבל ברור שרגלכם לא דרכה במערכת המשפט ולא במשטרה ולא פגשתם מקרה כזה מעולם. לא נכחתם שם לנסות לאסוף את השברים של מה שפעם היה אדם.

לא תדעו לעולם מה זה אומר לעבור גיהנום פעם אחת ועוד כמה פעמים כשתנסו להשיג איזשהו צדק. ותצעקו 'פמיניזם פמיניזם' כאילו שתביעה של שוויון זה דבר רע.
AlphaPower​(שולט)
לפני 3 שנים • 7 במאי 2020
AlphaPower​(שולט) • 7 במאי 2020
Bite Twice Shai כתב/ה:
אכן אפשר להוציא דיבה וזה דבר פסול ופוגעני, אך קל מאוד גם לפגוע ולא לשלם את המחיר.

ובמחוזותינו הדבר אפילו קל עוד יותר ולא נראה שאף פוגע/ת לכאורה שילם/ה פה אי פעם כל מחיר, הם כולם מסתובבים בינינו.

ונראה שאין מחיר ואין לעולם הודאה מאף אחד והמתלוננות/ים כולן לעולם שקרניות נקמניות.

ובעיקר נראה שהמגיבים פה מדברים מתוך חוסר נסיון וידיעה לגבי איך שמערכת המשפט עובדת - הסיכוי להרשעה בפגיעה מינית הוא כל כך נמוך שאף גורם מקצועי לא מעודד נפגעות/ים לפנות אל המשטרה. ומכאן הסיכוי להרשעה בהוצאת דיבה הוא גדול יותר. עלק המערכת פועלת מתוך אג'נדה פמיניסטית, זאת פשוט בדיחה, זה משהו שקראתם אולי בפורום או קבוצת פייסבוק ואתם מאמינים לו, אבל ברור שרגלכם לא דרכה במערכת המשפט ולא במשטרה ולא פגשתם מקרה כזה מעולם. לא נכחתם שם לנסות לאסוף את השברים של מה שפעם היה אדם.

לא תדעו לעולם מה זה אומר לעבור גיהנום פעם אחת ועוד כמה פעמים כשתנסו להשיג איזשהו צדק. ותצעקו 'פמיניזם פמיניזם' כאילו שתביעה של שוויון זה דבר רע.

ראשית כל אציין שאין לי שום תמיכה בכל תקיפה אמיתית מכל סוג ובטח לא לגבי תקיפה מינית שהיא רצח נפשו של הקורבן, הנושא המדובר הוא לגבי תלונות השווא.

הדיבור שלך הוא דיבור סרק ואינו מבוסס כלל על המציאות, כנראה אתה זה שלא מכיר את מערכת המשפט ולא היה במשפט מעולם, נשמע שאתה הוא זה שמושפע מדיבורים של פמיניסטיות רדיקליות (פמינאציות) למיניהן.
תלונות שווא רבות מוגשות נגד גברים ואתה לא רוצה לדעת מה הם עוברים במעצר שהם בגדר חשודים (שלא נדבר על מואשמים).
תכניס לעצמך קצת "ידע" לך לבית משפט השלום שקרוב לביתך ותראה איך חשוד מגיע לדיון הארכת מעצר ואתה תבין לבד, שלא נדבר על כאלה שמגיעים לכלא לתום הליכים עד שמוכיחים את חפותם.

אין לי כל בעיה עם הפמיניזם הליברלי ועם תפיסותיו וערכיו.
תעשה עוד קצת שיעורי בית ותקרא על הפמיניזם הרדיקלי, הן ממש לא רוצות שיוויון מגדרי, האג'נדה שלהן זה דיכוי המין הגברי ועליונות נשית וכן הן אומרות את זה בגלוי ללא כל בושה גם בשיחה עם פמינאציות במציאות שמעתי את זה מ2 שונות.

אתה מוזמן להצטרף לקבוצות פמינאציות בפייסבוק ו"להנות" מהמדריכים איך לגנוב זרע ולקבל תשלומי מזונות(מוסר כפול אה? מצד אחד דורשות עצמאות כלכלית מצד שני לחיות על חשבון גבר) , איך להפליל גבר ואיך לייצר תלונות שווא, ואם אתה רוצה לקרוא על קורבנות מערכת המשפט תכנס לקבוצת מלוכדים.

החוקים ברובם מפלים לטובת הנשים, אם זה מבחינה חברתית, כלכלית, מוסדית, ומשפטית.
ומה הבעיה הגדולה יותר? שהדיונים האלה בדלתיים סגורות, שם אונסים את הגברים בלי רחמים והם לא יכולים להוציא מה שקורה שם החוצה, קראתי עשרות פרוטוקולים של דיונים פליליים ושל בית דין למשפחה, פשוט מזעזעת ההפליה המגדרית שמתנהלת שם.
מאחל לך להבין את זה זה מלקרוא או לשמוע אחרים ולא להיות זה ששינה את דעתו רק לאחר שחווה תלונת שווא ו"חווה" את המערכת מבפנים.

אני לא אגיב כאן יותר ובטח לא אכנס לויכוח בדיון זה, מהניסיון שלי ויכוח עם פמינאצית זה כמו להלחם ברוח, תקועות בגישה משלהן ללא כל הגיון או ביסוס עובדתי וכל מה שתגיד ותוכיח הן יתעלמו ולא יהיו מוכנות להקשיב לו.
Ally the Witch​(שולטת)
Ally the Witch​(שולטת) • 7 במאי 2020
כמה בורות הסתה ושנאת נשים בתגובה אחת....

עצוב

לפחות תגבה את הדברים בקישור לקבוצה כזאת.
מזמינה אותך לעשות סיבוב בדפים שנלחמים נגד פגיעה בנשים.
אחת מתוך אחת
אישווה
מרכז לנפגעות תקיפה מינית
מזמינה אותך להסתכל איך ב 2019 נרצחו 12 נשים והשנה כבר 9 ואנחנו רק במאי

מזמינה אותך לראות איך גבר שהופלל בהחזקת חומר פדופילי מתקבל לתפקיד בכיר במשרד הבריאות שאחראי על תלמידים
מזמינה אותך לראות איך אישה קיבלה 22 שנים בכלא על זה שרצחה את הגבר המתעלל בה ואיך בחור יושב בכלא על זה שהרג את זה שאנס אותו.
אבל הפוגעים? להם אין דין ואין דיין ואנחנו פמינאציות???? נאציות?????

וואו...
Bite Twice Shai
Bite Twice Shai • 7 במאי 2020
ציטוט:

ראשית כל אציין שאין לי שום תמיכה בכל תקיפה אמיתית מכל סוג ובטח לא לגבי תקיפה מינית שהיא רצח נפשו של הקורבן, הנושא המדובר הוא לגבי תלונות השווא.

הדיבור שלך הוא דיבור סרק ואינו מבוסס כלל על המציאות, כנראה אתה זה שלא מכיר את מערכת המשפט ולא היה במשפט מעולם, נשמע שאתה הוא זה שמושפע מדיבורים של פמיניסטיות רדיקליות (פמינאציות) למיניהן.
תלונות שווא רבות מוגשות נגד גברים ואתה לא רוצה לדעת מה הם עוברים במעצר שהם בגדר חשודים (שלא נדבר על מואשמים).
תכניס לעצמך קצת "ידע" לך לבית משפט השלום שקרוב לביתך ותראה איך חשוד מגיע לדיון הארכת מעצר ואתה תבין לבד, שלא נדבר על כאלה שמגיעים לכלא לתום הליכים עד שמוכיחים את חפותם.

אין לי כל בעיה עם הפמיניזם הליברלי ועם תפיסותיו וערכיו.
תעשה עוד קצת שיעורי בית ותקרא על הפמיניזם הרדיקלי, הן ממש לא רוצות שיוויון מגדרי, האג'נדה שלהן זה דיכוי המין הגברי ועליונות נשית וכן הן אומרות את זה בגלוי ללא כל בושה גם בשיחה עם פמינאציות במציאות שמעתי את זה מ2 שונות.

אתה מוזמן להצטרף לקבוצות פמינאציות בפייסבוק ו"להנות" מהמדריכים איך לגנוב זרע ולקבל תשלומי מזונות(מוסר כפול אה? מצד אחד דורשות עצמאות כלכלית מצד שני לחיות על חשבון גבר) , איך להפליל גבר ואיך לייצר תלונות שווא, ואם אתה רוצה לקרוא על קורבנות מערכת המשפט תכנס לקבוצת מלוכדים.

החוקים ברובם מפלים לטובת הנשים, אם זה מבחינה חברתית, כלכלית, מוסדית, ומשפטית.
ומה הבעיה הגדולה יותר? שהדיונים האלה בדלתיים סגורות, שם אונסים את הגברים בלי רחמים והם לא יכולים להוציא מה שקורה שם החוצה, קראתי עשרות פרוטוקולים של דיונים פליליים ושל בית דין למשפחה, פשוט מזעזעת ההפליה המגדרית שמתנהלת שם.
מאחל לך להבין את זה זה מלקרוא או לשמוע אחרים ולא להיות זה ששינה את דעתו רק לאחר שחווה תלונת שווא ו"חווה" את המערכת מבפנים.

אני לא אגיב כאן יותר ובטח לא אכנס לויכוח בדיון זה, מהניסיון שלי ויכוח עם פמינאצית זה כמו להלחם ברוח, תקועות בגישה משלהן ללא כל הגיון או ביסוס עובדתי וכל מה שתגיד ותוכיח הן יתעלמו ולא יהיו מוכנות להקשיב לו.

ידידי, אתה חד וחלק מדבר שטויות... לא הייתי במערכת המשפט? אז תן לי לחדש לך - הייתי במערכת וגם במשטרה, ליוויתי את הנפגעות/ים האלה בכל מיני מצבים עד כדי מצבי אובדנות אמיתיים ודחופים מאוד. אני לא חושב שיש בכלוב מישהו שעבד ודיבר עם כל כך הרבה נפגעות/ים.

אני סתם במקרה ניסיתי להקים אירגון בשביל קהילת הבדסמ, אירגון בלי שום אג'נדה ספציפית שכל מטרתו הוא לתת שירותים חברתיים, בלי שום כוונה תחילה לעסוק בפגיעות מיניות ובלי ידע על גודל התופעה, בכלל חשבתי שעיקר הפעילות תהיה הסברה לאנשי מקצוע ומוסדות על זה שבדסמ זה לא סטיה ואיך עובדים בצורה מטיבה עם בדסמים (זה משהו שעדיין אנחנו עושים). אבל אתה יודע מה גיליתי? שאי אפשר היה לכנס מספיק אנשים בשביל להקים עמותה בגלל שיש יותר מידי אנשים בחדר שלכאורה פגעו. ולאורך כל הדרך אנשים כמוך מדברים על שקרים ועל פמינאציות ועל תמיכה מפמינצאיות ומהקרן החדשה וכל מיני שטויות. אבל היו כל כך הרבה פניות שכמו שאתה יכול לראות לפעמים בבאנר, העיסוק בפגיעות ובסביבה בטוחה הפך להיות אחד העיסוקים המרכזיים של הארגון הזה. מצער, אבל זה המצב.

לאמר שאלה המצאות זה הבלים - על חלק מהאנשים הגיעו אלי יותר מנפגעת אחת וסיפרו את הסיפור שלהם והנפגעים/ות הללו לא מקבלים באירגון כלום חוץ מאוזן קשבת וליווי. רוב רובם המכריע גם לא מעוניינים לפעול בכל צורה נגד מי שפגעו בהם, בין אם זה מתוך הבנה שפעולה כזאת היא עקרה ובין אם זה בגלל שהם עסוקות/ים בהשרדות שלהן. הפוגעים לכאורה אגב, עדיין מסתובבים בכיף בכל המסגרות האלו וזוכים לתמיכה ערכית של הסביבה החברתית ושל בעלי הכח. - זאת עובדה

אם הייתי בוחר שלא להאמין לנפגעים/ותן, אז היה אפשר לדבר על תמיכה מונעת מאג'נדות והיה כנראה גם מימון ותמיכה מכל מיני בעלי כח בקהילה ובעצם קנוניה לנקות את שמם של הפוגעים ולהתעלם מהתופעה, אבל זה לא המצב והפעילות היא נטו מתוך רצון טוב ואמונה. את הדברים שאני אומר אני מביא אך ורק מתוך נסיון מוכח לצערי.

למען הסר ספק - האירגון הזה לא נתמך כלכלית על ידי אף אחד ואף אירגון אחר, אולי אנחנו נבקש את עזרת הקהילה בשביל לקיים אותו במתכונתו המצומצמת, אבל זה הכל, לא תהיה פה איזו יד כלכלית או אירגונית שתכוון פעילות שלא צריך אותה. העיסוק בפגיעות המיניות נובע נטו מכמות הפניות שהיו בעניין והאמן לי שאני משלם את המחיר בניתוק קשרים חברתיים, בשעות עבודה מרובות בחינם ובחוסר תמיכה כלכלית ומקצועית ואף התנכלות. זה קורה באופן כמעט גורף מכל מי שיש לו איזושהי מסגרת בסצנה שלנו, מלבד כלובי בערך שהיה אדיב מאוד בשביל לספק לנו מקום בבאנר כדי שמי שנפגעות/ים יוכלו לפנות לקבל עזרה נפשית וליווי.

מעלי התייחסו כבר לגיבובים שלך על מדריכים לגניבת זרע וכיוב', בחיי לא ראיתי מדריך מהסוג הזה וזה נשמע לי די הזוי שיהיה קיים, מכיוון שזרע קל מאוד להשיג בחינם. אם שמעת נשים או גברים מדברים על עליונות המגדר שלהם זה בעיני פסול, אבל אנא אל תשליך עלי את הדברים כאילו אני אמרתי או מאמין או תומך בדברים מהסוג זה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 7 במאי 2020
איך הדיונים האלה תמיד מגיעים למלחמת מינים מיותרת של איזה מין יותר סובל ואיזה מין יותר רשע?

כולנו, גברים ונשים ומה שביניהם, אמורים לרצות שאלו שפגעו מינית ישלמו את המחיר.
כולנו, מכל המינים, אמורים לרצות שאלו שהעלילו והכפישו ישלמו את המחיר.
לכולנו אמורה להיות אמפתיה לנפגעים ולנפגעות, לא משנה מה מינם או מה המין של מי שפגע בהם. כולנו אמורים לרצות לראות אותם ואותן זוכים לסיוע ולצדק.

אין זה עניין של נשים מול גברים. זה עניין של אנשים הגונים מול אנשים שאינם, ותיאורטית כולנו באותו צד.

בחיי שאני לא מצליח להבין מה התועלת בגימוד הסבל של נפגעים רק משום שהם ממין Y, תמיכה אוטומטית בפוגעים רק משום שהם ממין X או התנצחויות שמטרתן להוכיח שמין X הוא רשע ומין Y הוא קורבן. נראה לי טריוויאלי שנסכים שרוב התלונות הן תלונות אמת, שהמערכת מתקשה לתת להן מענה, שבמקרה הנדיר יותר של תלונת סרק הקורבן זכאי לאמפתיה ולפיצוי ושעלינו להאבק גם כנגד מי שפוגעים מינית וגם כנגד מי שמעלילים על אחרים שפגעו בהם מינית. השבטיות הזו היא בזבוז אנרגיות במקום הלא נכון.
Sm Art{☆Sm}
Sm Art{☆Sm} • 7 במאי 2020
האדם מצוייד בפה ,ובאצבע,ובאוזן .
בפה ,שלו ,הוא ,יכול ,לברך ,וגם ,לקלל.
הברכות יתקיימו ,והקללות ,יתקיימו .

באצבע ,הוא יכול ,לכתוב ,דברים מועילים,ודברים מזיקים,
המועילים,יועילו. ומזיקים,יפגעו .
באוזן של האדם,יש לו שם תנוך ,(בשר רך ,שהוא יכול לקפל אותו ,ולאטום האוזן ,מלשמוע, דברים,שאינם הגונים.

עכשיו חבובי, וחבביתי,צאו לדרך ,לדרך החיים.
עם כלי המשחית שלכם ,ועם הכלים המועילים ,צאו לחיק העולם, צאו אל החיים .

קח את הפה שלך ,ובאוזן שלך,ובאצבע שלך .
תבנה עולמות ,וקח ,תחריב עולמות.
הבחירה היא בידים ,בפה,ובאוזן, שלך .

אם תברך ,יברכו אותך
אל תקלל ,יקללו אותך.

אם.תשמע טוב ,תשמע דברים טובים.
אם תשמע רע ,ישמיעו ,לך רוע.
תכתוב טוב,תשפיע לטוב.
תכתוב רע ,ישפיעו עליך ,לרע .

אתה תשפט בסוף העלילה.
על מה אמרת,על מה כתבת, ועל ,מה שמעת .

הפרק הראשון בספר תהילים .אומר כך .
דוד המלך כתב .

אשרי האיש אשר לא (הלך) ,בעצת רשעים .
ובדרך חטאים לא (עמד ).
ובמושב ליצים לא (ישב).

אם הלך ,יעמוד,ואם יעמוד,עמם,הוא,גם,ישב ,עמם.

אז הבחירה ,היא של האדם.
האם ימינה ,האם שמאלה.

להיות טוב ,זה נחמד .
להיות רע ,זה כייף.

איפה,שאין אהבה בין אנשים ,יש לשון הרע ,בינם.
ואיפה שיהיה לשון הרע ,יהיה ליצנות.
ואיפה שיהיה לשון הרע וליצנות,תהיה המריבה ,הקנאה ,והשנאה, ובסוף.ישפכו דם .

כגודל הטוב שהאדם צוייד עימו ,גודל הרע שצוייד יחד עימו .
זה נורא נורא מבלבל ,לראות איך האיש הטוב בעולם .הטבעוני, אוהב בעלי החיים.
יכול להפוך לאיש הרע בעולם ,כאשר ,הוא מצווה ,על השמדה המונית .

הטוב מעורב עם הרע.
הרע כאשר מתפרץ בתוך אדם. אין גבול להיכן יכול להגיע.
והטוב כאשר פועל באדם ,יכול לפרוץ על גבול,בכמה טוב יכול להועיל ולהשפיע, ולהציל.

מומלץ לכל אדם ,לדעת ,שיש בתוכו 2 .
גם הטוב ,וגם הרע .
הרע הוא הדומיננטי.
הטוב הוא השקט .

אם כל אדם ,היה נותן זכות דיבור, ומחשבה ,גם לצד הטוב שבו ,לאחר שהצד ברע שבתוכו ,אמר לו .איך לנהוג .
והיה ממתין עוד 5 שניות ,ומאשים לצד הטוב שבו ,שיגיד ,גם את דעתו .

אין מציאות ,שהאדם, היה מגיב בדרך שבה ,הוא יפגע ,אין פעם בזולתו .
אם נתת לצד הטוב שבך , גם להגיד את דברו ,בטרם פעלת .אתה תגלה שהצד הטוב שבת,הוא רב עוצמה ,הרבה ,יותר מהצד הרע שלך.

כאשר , האדם ,לא יודע, ולא מאמין שיש בתוכו ,גם צד טוב ,שהוא הכי לטובתו,האדם ,יעשה את כל הרע שבעולם,בלי למצמץ....

בצד הטוב שבאדם,אין כזה מושג של כעס. ואין כזה מושג של נקמה ,ואין כזה מושג של לשון הרע ,ואין כזה מצב של מלחמה. והצד הטוב שהאדם. לא יהרוג יתוש,וגם לא ג'וק.

טוב ,זה טוב ,עד הסוף.
ורע ,זה רע ,עד הסוף.

זה בעצם ,האדם .
כל אדם .
כל איש ,וכל אישה.

וכול אדם ,יעמתו אותו ,ביום מן הימים.
על כל אשר אמר.
על כל אשר כתב.
על כל אשר חשב.
על כל אשר הביט.
על כל אשר שמע .

ואחרי שיעמתו אותו על כל אילו .
יראו לו ,איך יכל לנהוג בכול אילו.
ולאחר מכן ,משפט, משפט, על כל אילו .
ואחרי זאת ,יענש ,או ,יקבל ,שכר ,באשר פעל .
אם ,בדרך זו ,ואם ,בדרך שכזו .

לחילונים, המשפט יהיה קארמה .
למאמינים המשפט יהיה בית דין של מעלה .
סנהדרין קטנה ,למקרים קלים .
סנהדרין גדולה ,למקרים קשים .

הפתח של גן עדן ,הוא בימין .
דלת ממול,בצד שמאל ,זה הפתח של הגיהינום.

מהגיהנום, רואים,את גן העדן .
מגן העדן ,אין ,רואים,את גן העדן.

והחל מעכשיו ,כל אחד ,שיעשה את העולה על רוחו.
עם הפה שלו .
עם האוזן שלו .
ועם האצבע שלו .

להיות רע, זה בא בקלות .
להיות טוב ,זה מצריך,מאמץ מסויים.

דברים רעים ,באים בקלות,אל חיי האדם.
דברים טובים ,נרכשים, בקושי לא מבוטל,בחיי האדם .

בהצלחה למי שדעת בראשו .
ובהצלחה למי שהדעת בדרך ,אל ראשו,בעתיד.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
AlphaPower כתב/ה:
תלונות שווא הפכו למכת מדינה,
המערכת הזאת אטומה ועובדת לפי אג'נדה פמיניסטית רדיקאלית(הגבר אשם עד שלא הכחה חפותו).

לא חסרים כאלה שנכנסו לכלא ואפילו קיבלו מאסר למרות שהם חפים מפשע, ועוד יותר לא חסרים כאלה שישבו במעצר עד תום ההליכים ואז הוכחה חפותם וזוכו מהאישום אבל ישבו סתם בכלא.
במקרה שלו הוא יצא בזול ולבסוף גם קיבל פיצוי כספי (לא שזה באמת עוזר לכל עוגמת הנפש שנגרמה לו).
אם היא הייתה אומרת שנאנסה הוא היה עובר את הגהנום אמיתי והמערכת הייתה גומרת אותו שלב אחרי שלב.

לא, הן לא.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 7 במאי 2020
when you generalize an anecdote you actually physically become an asshole right in front of everyone
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 7 במאי 2020
https://www.themarker.com/misc/1.2663869

מתוך הכתבה המקושרת מדה-מרקר:
"...
אתמול פירסם יואב אבן, ספר מקוון ששמו "הצד שלו". אבן הוא כתב ערוץ 2 שנחשד באונס אך תיקו נסגר מחוסר ראיות. בתוך שעות ספורות זכה הספר המכיל תיאורים מיניים בוטים לעשרות אלפי הורדות.

בפוסט שהעלה אבן ובו הוא מודיע על פרסום ספרו החדש, כתב כך: "מתלוננות שווא פוגעות לא רק בגברים חפים מפשע, אלא גם בנפגעות אמיתיות של תקיפות מיניות, שבגלל המעלילות - נתקלות לעתים קרובות בחומה אטומה של חוסר אמון כשהן אוזרות אומץ ומתלוננות". הפוסט זכה להרבה שיתופים, ומגיבים רבים אימצו את עמדת אבן שלפיה התלונה נגדו היתה תלונת שווא מכיוון שהתיק נגדו נסגר. אותם מגיבים התייחסו, כמו אבן, לבעיית תלונות השווא כאל מכה קשה המאיימת על גברים רבים בישראל.

אלא שבדיקה ועיון בנתונים מגלה מתמטיקה אחרת לגמרי. נתחיל מהשורה התחתונה. לפי נתונים של משרד המשפטים בכל שנה בממוצע מוגשים 3 כתבי אישום נגד נשים בגין תלונת שווא, או במינוחה המשפטי, תלונה כוזבת. נחזור על הנתונים: 3 כתבי אישום בלבד.
.... "

שימו לב שהנתון של 3 כתבי אישום בשנה איננו מפרט את סוג התלונה, כך שהן כלל התלונות בממוצע בשנה בתקופה שעליה התקבל המידע והן יכולות לכלול תלונות שווא גם בנושאים שאינם תקיפה מינית.

גרסת מסטיק בזוקה - מישהו חרטט מישהו על סטטיסטיקה מומצאת.