אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נושא לדיון - צריכת זנות

מלכת הלב
לפני 4 שנים • 12 במאי 2020
מלכת הלב • 12 במאי 2020
לכל המתחסדים והמצ'קצקים בלשונם .
זנות היא עובדה קיימת וצריכת זנות גם היא עובדה קיימת . לא ניתן לבטל אותה ולא ניתן להתעלם ממנה . תמיד הייתה כי זה טבע האדם .
מה שכן חשוב זה :
1. לא לתת לה במה לגיטימית ולהשאיר אותה בשולי החברה . ככה צרכני הזנות יעשו שיקול פרטי וזו תהיה המסננת הכי טובה להקטין את ממדי הזנות וצריכת הזנות . אם מבושה ואם מתוך קושי לוגיסטי או אחר .
2. לדאוג להלחם בסרסורים מלחמת חורמה והתשה . מלחמה אין סופית שלא תיגמר אף פעם , על מנת להחליש את השפעת הניצול וסחר הבשר שמשעבד ומדכא את הזונות .
3. לאפשר תמיכה נפשית ריגשית והושטת יד לחילוץ נשים/גברים ממעגל הזנות ככל שיבקשו לעשות כן . זה צריך להיות נגיש ומפורסם ותוך כדי שמירה על צנעת הפרט .
לסיכום התירוץ של חיילים נכים הוא עלוב ולא משכנע .
alpha1234​(שולט)

וואוו

alpha1234​(שולט) • 12 במאי 2020
זאב פטיש כתב/ה:
כמישהוא שגדל בתעשיית הזנות בארץ ובחו"ל ומכיר אותה מכל צדדיה, יכול להדבר מזווית הראיה והניסיון שלי.

לכל דבר בעולם יש יעוד מסוים ולזונות יש את המקום שלהן, כל אחת מגיעה עם הסיפור שלה ועם האישיות המתאימה למקצוע.

זה נכון שיש זונות בכפייה טוטאלית ויש כאלה שמנוהלות כמו עובדי הקבלן ללא זכויות וללא תנאים הולמים.

אבל לעניות דעתי זה כבר קשור לרגולציה וישנו הצורך להפוך את הענף לחוקי ומסודר על מנת לעצור בעיות כאלה.

ראו חלונות אדומים בהולנד וגרמניה, שם הזנות מסודרת וכל אחת ואחד יכולים לעבוד בסביבה נטולת אלימות.

פוליטיקאים זולים כמו איילת שקד שהעבירה חוק שמאפשר לשוטרים לסחוט ולאנוס את הזונות, על ידי הצקה ללקוחות ואו מתן שקט תפעולי על חשבון סחטנות.

באנגליה אין פיקוח אבל הסרסרות הרבה יותר עדינה, יותר בסיגנון של משווקי זונות מאשר סרסורים כמו בסרטים.

לזונות ברמה גבוהה יש כמו סוכן של סלב ואו אומן אשר דואג לצילומים בסטודיו, פרסום בסרטים כחולים, תלבושות ודירות יוקרה.
הבחורה משווקת ככוכבת פורנו וזה מעלה את ההכנסות שלה באופן דרמטי.

כיום בארץ יש הרבה זונות פרטיות שעובדות מהבית באופן עצמאי ומפרסמות באתר הבננה סקס, לצערי אתר הבננה בסכנה וזה מסכן אותן בחזרה לעבודה עם עבריינים.

שאר הזונות עובדות במכונים הגדולים אשר מנוהלים על ידי עבריינים עדי מדינה, שעבור הלשנות על פושעים אחרים מקבלים שקט תפעולי לנהל את עסקם.

לא ראיתי קשקוש כזה המון זמן, אני מבין שאתה מתיימר להיות מומחה לזנות וזה נפלא.
לגבי החלונות האדומים, שכחת את אנטוורפן בלגיה.
באנגליה אין פיקוח על מה? הזנות חוקית או לא? הסרסרות עדינה? מה זאת אומרת? תתן לנו קנה מידה להשוואה, בכל אנגליה אין אלימות מצד סרסורים, רק עדינות? ומצד שני בישראל יש רק אלימות?
ומה לגבי גרמניה, צרפת, שוויץ ואוסטריה?
ויש כמו סוכן של סלב? יש שחקניות פורנו שיש להן ממש סוכן של סלב? או שזה רק כמו?
ומה קורה אם שחקנית פורנו קבעה יום צילומים ולא בא לה ללכת, הסוכן כמו של סלב משכנע אותה בעדינות כמו הסרסורים באנגליה?
כל כך הרבה קשקשת שלא אומרת שום דבר.

לגבי עצם הפוסט.
זנות היא צורך, אם היא נעשית בהסכמה אני לא רואה בזה שום בעיה.
צריך למסד אותה, צריך לשלם מיסים ולקבל שירותי בריאות.
אם יש בה אלימות ועבריינות, המשטרה צריכה לטפל בזה.
Graceless
Graceless • 12 במאי 2020
לצערי עם כמה שהייתי רוצה להתייחס לזנות כמשהו שהוא או שחור או לבן אני לא יכולה.
יצא לי להכיר נשים שעסקו בזנות ויצאו משם, ולהתנדב בעמותות כמו לא עומדות מנגד או המכללה שמנסות לתמןך בנשים הללו (עם מצרכים ואפשרויות תעסוקה אלטרנטיביות). ככה שכל מה שנכתב עכשיו נעשה מהפריזמה הזו.
מכל מי שיצא לי לשוחח איתה, לא הייתה אחת שלא הגיעה לשם שלא מתוך מצוקה כלשהי. מי שרוצה לספר לעצמו סיפורים על סטודנטיות פמיניסטיות משוחררות ומשלימות הכנסה (שאני לא טוענת שלא קיימות כלל) ולא על עולות חדשות חד הוריות או נשים שעברו פגיעות מיניות או להט״ביות שזרקו אותן מהבית בגיל 14 לדעתי בוחר לעצום עיניים.
That being said, אני גם לא יכולה לתמוך בלב שלם במדיניות של הפללה. כי לצערי המדינה שלנו לא באמת יודעת לספק שיקום ומעטפת סוציאלית מספקת עבור הנשים הללו ואני חוששת שמדיניות כזו רק תזיק ותגרום למצוקה גדולה יותר.

אם נדבר על זה רגע מהמקום התפיסתי יותר ולא הפרקטי, אני חושבת שהבעיה העיקרית שלי עם הרעיון של זנות כמו שהיא נראת היום זה שהיא (לרוב) מצמצמת וממסגרת מיניות נשית לאיזשהו מוצר צריכה עבור גברים ואת הנשים שעוסקות בה לספקיות סחורה ותו לא. פסיביות, חסרות תבונה ורצונות. לא הייתי רוצה שהתפיסה הזאת תמשיך להשתעתק.

כך או כך, אני לא מבינה את המשיכה בלשכב עם מישהי שלא ברצון. שאין שום צל של ספק בכלל שהייתה מעדיפה לעשות ליטרלי כל דבר אחר אם לא היה מעורב בכך תשלום. המחשבה הזאת מכווצת לי את הזין. ואין לי אחד.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 12 במאי 2020
תדמיינו לעצמכם.
שאתם נכנסים למסעדה .
בעל המסעדה שוהה בכלא לאחר שנגזרו עליו עשר שנות מאסר.
מנהל המסעדה ,השתחרר לפני חצי שנה מהכלא והוא חבר של בעל המקום (הכירו בכלא).
שף המסעדה ,נרקומן כבד. (אבל זה לא נחשב מפני שהוא משתמש בקוקאין)
במסעדה עשרה עובדים משרתים את הלקוחות.
שלושה מכורים לסמים, שלושה אלכהוליסטים, שני פגועי נפש, אחד עם פיגור שכלי ואחד גבולי.
הלקוח נכנס, מתיישב, שם את התיק ליד השולחן.מזמין מנה. ונדרש קודם לשלם עבור המנה.
לאחר ששילם מגיעה צלחת יפה. אך התבשיל מקולקל ומלא וירוסים.
בזמן שהוא בוחן את המנה, שומר המסעדה מנסה לגנוב לו את התיק.
כעבור עשר דקות מרגע שנכנס מודיע אחד העובדים ללקוח שנגמר הזמן והוא צריך לפנות את המקום.
כמובן שהלקוח לא יכול להתלונן.

גם אם הזנות היתה חוקית זה מה שהלקוח ,הגבר, היה מקבל.
ואז משמיים. הגיעו הפמנסטיות והחליטו לפעול למען הגברים המנוצלים (והטפשים)
ולמגר את התעשייה הזאת מהשורש.

לא חשוב מה מניע אותן. הפעילות שלהן טובה לגברים.
Tremble​(אחרת)
Tremble​(אחרת) • 12 במאי 2020
נשים הן לא מנה לבחירתך במסעדה
כמה טמטום ורוע
מה קורה עם הברירה הטבעית כבר???
נחנקנו!
מטפורה
מטפורה • 12 במאי 2020
מתהפך כתב/ה:
תדמיינו לעצמכם.
שאתם נכנסים למסעדה .
בעל המסעדה שוהה בכלא לאחר שנגזרו עליו עשר שנות מאסר.
מנהל המסעדה ,השתחרר לפני חצי שנה מהכלא והוא חבר של בעל המקום (הכירו בכלא).
שף המסעדה ,נרקומן כבד. (אבל זה לא נחשב מפני שהוא משתמש בקוקאין)
במסעדה עשרה עובדים משרתים את הלקוחות.
שלושה מכורים לסמים, שלושה אלכהוליסטים, שני פגועי נפש, אחד עם פיגור שכלי ואחד גבולי.
הלקוח נכנס, מתיישב, שם את התיק ליד השולחן.מזמין מנה. ונדרש קודם לשלם עבור המנה.
לאחר ששילם מגיעה צלחת יפה. אך התבשיל מקולקל ומלא וירוסים.
בזמן שהוא בוחן את המנה, שומר המסעדה מנסה לגנוב לו את התיק.
כעבור עשר דקות מרגע שנכנס מודיע אחד העובדים ללקוח שנגמר הזמן והוא צריך לפנות את המקום.
כמובן שהלקוח לא יכול להתלונן.

גם אם הזנות היתה חוקית זה מה שהלקוח ,הגבר, היה מקבל.
ואז משמיים. הגיעו הפמנסטיות והחליטו לפעול למען הגברים המנוצלים (והטפשים)
ולמגר את התעשייה הזאת מהשורש.

לא חשוב מה מניע אותן. הפעילות שלהן טובה לגברים.

יצירתי ביותר! לא המשל, שהוא קצת מבלבל בעיני ואולי היה עדיף לך לעבוד עליו עוד כמה דקות (והוא גם פוגעני במתכוון, אבל נעזוב את זה כי זה יום יפה), אלא ההיפוך הרעיוני סטייל 'מתוך שלא לשמה בא לשמה' ביחס לתנועה הפמיניסטית ותרומתה להגנה על צרכני הזנות. אתה יודע מה, כל עוד אתה אדבוקט של מיגור זנות, לא מספיק אכפת לי למה-
הגנו על הגברים! סגרו את בתי הבושת!