סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלת סקר/דיון : האם איי פעם הייתם במערכת שליטה וירטואלית שנמ

אביר האור​(שולט)
לפני 3 שנים • 16 במאי 2020

שאלת סקר/דיון : האם איי פעם הייתם במערכת שליטה וירטואלית שנמ

אביר האור​(שולט) • 16 במאי 2020
אני מדבר על מערכת שליטה וירטואלית בלבד, בה שמעתם את הצד השני בטלפון וידעתם שהוא לא מתחזה,
ויחד עם זאת המערכת הוירטואלית המשיכה מספר שבועות או חודשים בלי ששני הצדדים יפגשו,
אלא רק יסתפקו בטלפונים והתכתבויות.

האם היה במערכת זו לדעתכם עומק גדול יותר, בשל הוירטואליות, מאשר במערכות יחסים רגילות?
האם אהבתם, שנאתם, מיהרתם להיפגש?

ומה קרה אחרי שסוף סוף נפגשתם, האם היה קליק - או שהכל התרסק לכם בפרצוף?
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 16 במאי 2020
מעולם ולעולם לא. אין בזה עומק, אולי תחושה מזויפת של עומק. שום וירטואליות, נחמדה וארוכה ככל שתהיה, לא יכולה להחליף מגע, שפת גוף, ריח, או לייצר אינטימיות.
בזבוז זמן בעיני.
גבעות​(נשלט)
גבעות​(נשלט) • 16 במאי 2020
לשאלה הפותחת- כן ולא. הייתי במערכת יחסים וירטואלית בלבד במשך תקופה ארוכה, אותה סיכמתי בבלוג בפוסט הנ"ל:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=868373&blog_id=96888
לא נפגשתי איתה מעולם כי היא גרה מעבר לאוקיינוס ולכן אני לא יכול לספר מה היה קורה אם כן היינו נפגשים.

Ivy, יש עומק בים ויש עומק בעיניים ובשניהם ניתן לטבוע. נכון שאין תחליף לדברים שפירטת אבל לחלק מהאנשים לא מדובר במציאת תחליף אלא שהבחירה לנהל קשר ווירטואלי ממלאת את כל צרכיהם. כשנפרדנו כאב לי בדיוק כמו בפרידות רומנטיות אחרות. כשקראתי מחדש את הבלוג שלי בשביל להביא לכאן את הקישור הנכון נצבט לי הלב בשנית. יש אנשים או תקופות שזה כל מה שצריך. בימים אלה אני שוב מפלרטט עם הווירטואליה ותשע פעמים מעשר יהיו בזבוז זמן מוחלט גם בשבילי. אחרי שהיתה לי אחת ממליון, אני לא מתלונן.

חזרה לשאלה המקורית- אם אהבתי יותר בשל כך? אם היה עמוק יותר? שוב, לדעתי זה מחטיא את המטרה. היה שם מימד אחר, שאני לא יכול להשוות השוואה ישירה בינו לבין מערכות היחסים שהיו לי במציאות
    התגובה האהובה בשרשור
אביר האור​(שולט)
אביר האור​(שולט) • 16 במאי 2020
Ivy poison כתב/ה:
מעולם ולעולם לא. אין בזה עומק, אולי תחושה מזויפת של עומק. שום וירטואליות, נחמדה וארוכה ככל שתהיה, לא יכולה להחליף מגע, שפת גוף, ריח, או לייצר אינטימיות.
בזבוז זמן בעיני.

גם אני כמו גבעות חוויתי שליטה וירטואלית.
כשזה נעשה עם האדם הנכון ועם העוצמה הנכונה זה יכול להעיף אותך לשמיים.
גם בתור נשלט וגם בתור שולט הייתי לגמרי עף על זה.
הייתי מחכה לזמן שלנו יחד כמו אויר לנשימה,
התאהבתי וירטואלית ונפגעתי וירטואלית. היו קשרים וירטואליים שאחרי 4 חודשים הגיעו לפגישה
ואז הם נהיו באמת באמת מדהימים.
כשלא נפגשים ויש לך רק מילים כדי להרגיש ולחוש - העומק של הקשר רק הולך ונהיה גדול יותר ועוצמתי יותר.
אני ממליץ בחום רב להתחיל ככה לאט לאט, ולבשל על אש קטנה עד שהתבשיל רותח ואז להגיש חם חם.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 16 במאי 2020
מה הקשר?
גם קשר פיזי יכול להתחיל לאט ובהיכרות מוקדמת ממושכת שלא כוללת זיונים.
זה לא או וירטואליה או להזדיין בדייט ראשון.
אם זה מתאים לך, אחלה, זה עדיין לא עמוק יותר בעיני וברוב הפעמים זה נועד כדי להסתיר מידע.
Sweet melody
Sweet melody • 16 במאי 2020
לי אין סבלנות לנהל יחסים וירטואלים..
במרבית המקרים גבר שמורח את זה כל כך הרבה זמן כנראה יודע שברגע האמת אין כיסוי למילים שלו..
קל לאנשים להתחזות למשהו שהם לא מאחורי מקלדת, להאדיר את עצמם ולהרגיש שולטים..במציאות ומהניסיון שלי מרביתם נפלו על מראה, כריזמה וביטחון עצמי..
-X-
-X-
-X- • 16 במאי 2020
הייתי מכור לכמה משחקי מחשב
Chucha
Chucha • 16 במאי 2020
לי היה קשר שהיה כמעט כולו וירטואלי.
הוא אמנם התחיל במפגש במציאות, אך חוץ מהפעם האחת הזו, התנהל כולו בטלפון (תמונות, סרטים, שיחות, הודעות).
נפגשנו לראשונה, לזמן קצר, ללא כוונה בהכרח ובוודאי שללא ידיעה אם ומה בכלל יתפתח. המפגש היה כמעט ללא מגע בכלל.
ומשם נכנסנו לקשר של כמה חודשים ארוכים של שליטה וירטואלית.
זה לא היה חף מקשיים, כמובן, אבל לגמרי היה.
לא הייתי ממהרת להגיד משהו נחרץ באופן חד משמעי, אבל ללא ספק זהו היוצא מן הכלל שמעיד על הכלל.
ממש ממש לא משהו שהיה יכול לקרות בכל תנאי ועם כל אחד.
ובהחלט היה בו עומק, רגש ומשמעות - בתוך המגבלות שיש בקשר שכזה.
fee
fee
fee • 16 במאי 2020
הייתי בקשר מסוג זה .. חודשים ארוכים
לא ראיתי
לא שמעתי
ולא אומת

בדיעבד לא הייתי עושה זאת
אבל מבחינת ריגוש ורגש זה מה שתתן לזה להיות.
Malebi
לפני 3 שנים • 24 בספט׳ 2020
Malebi • 24 בספט׳ 2020
הלוואי.. כל כך מחכה וחושק בנפש
אבל בצורה עמוקה ולא רק מישחקים
אלא כמו שרשום בפרופיל שלי