סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קוקהולד

Netrunner​(נשלט)
לפני 3 שנים • 12 ביוני 2020
Netrunner​(נשלט) • 12 ביוני 2020
יש הרבה דברים בבדסמ שמבוססים על החברה או מייצגים דווקא את האנטי-חברה.
אני חושב שחלק מהריגוש זה שמשחקים על הדברים האלה.
אני לא חושב שזה מייצג גזענות, או עושה את המשתתפים גזענים או מיזוגנים (למשל ניוש - כל אחד יכול לראות בזה משהו אחר).

אתה חושב שהמשתתפת בסירטון באמת חושבת שהפרטנר שלה נחות? או שהוא לא נהנה מהיחס המשפיל (אם כי הרובוטי והמתוסרט) שהוא מקבל?
Venus in Furs{תהום}
Venus in Furs{תהום} • 12 ביוני 2020
אני לא קורא מחשבות ואין לי מושג מה היא באמת חושבת, או אם הוא נהנה מהיחס המשפיל.

מה שאני כן רואה זה שהבחור השחור נקרא לסיטואציה רק בגלל צבע העור שלו ולא בזכות שום דבר אחר, אישיותי או פיזי באופן אינדבידואלי.

אם מישי היתה מנסה שטיק כזה איתי, זה לא היה עושה לי את זה כלל וכלל, והייתי אומר לה שהיא משתמשת בקיצורי דרך עתיקים ושחוקים במקום לחשוב.
הגבר הנוסף יכול להיות עליון בזכות זה שהוא חתיך יותר, צעיר יותר, מצוייד יותר, עשיר יותר, חכם יותר, מבוגר יותר, מנוסה יותר, שנון יותר, יצירתי יותר, דומיננטי יותר, או פשוט חדש יותר ומרגש את השולטת יותר מבן זוגה. (ועוד אינסוף אפשרויות נוספות) . לצבע העור שלו לא אמור להיות קשר לזה. אם יש לזה קשר, ואתה מרגיש יותר מושפל מול אדם שחור מאשר היית מרגיש מול אדם לבן באותה סיטואציה, אז כן, כנראה שאתה קצת גזען.

לגבי ניוש- אני באמת לא רואה בזה משו משפיל. זה יכול להדליק ולהסעיר במובן של לתת ביטוי לצדדים נוספים באישיות שבדרך כלל מוחבאים מאחורי הסטיגמות המגדריות.
באופן אישי כשאני דנה אני דווקא מרגישה מועצמת ובטוחה יותר במיניות שלי ובכלל.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 12 ביוני 2020
יפה כתבת, מסכים לגמרי.