סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה זו נשלטת עבורכם

שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 3 שנים • 13 ביוני 2020
נלוש,
בקשר שליטה ארוך טווח המטרה היא ששני הצדדים יצמחו גם אם לטווח הקצר צד אחד חווה אי נוחות (למשל, מעמידה על הברכיים על גרגרי אורז לא מבושל).
עם זאת גם הצד הנשלט אמור להתקדם בחייו ולהגיע למטרות ריאליות שאינן קשורות בשליטה, בעידודו של הצד השולט. (סולי קורא לי "דום עובדת סוציאלית", אגב)
לגבי דרישות, המילה שעולה לי בראש בהקשר של דרישה היא גבול. נשלטת יכולה בהחלט להעמיד גבולות ויש לכבד אותם. עם זאת המילה דרישה היא קיצונית ויש לשמור אותה לגבולות ולא להשתמש בה לכל דבר שחשקה נפשך בו..
מעבר לזה מקובל עלי מאד שלנשלטת יש צרכים ובקשות והם מבוטאים באופן הולם ("צריכה", "מבקשת"), ופחות אוהבת לשמוע את המילה "רוצה" במסגרת קשר שליטה.
אבל אולי זאת דקדקנות מילולית מצדי icon_smile.gif
לגבי תפקיד הנשלטת בחיי, בימים אלה אני בזוגיות צמודה עם מתחלף ובקשר כזה או אחר עם כמה נשלטות.
כולן חשובות ויקרות לי והקשר איתן הוא נע בין ידידות לחברות ועד אהבה עמוקה.
וחוץ מזה, אוהבתותך.
Master Maor​(שולט){הפוכית}
לפני 3 שנים • 14 ביוני 2020
מציע לך לקרוא את הפרופיל שלי ושל הנשלטת שלי. אנו עשר שנים חיים יחד כזוג BDSM. אם יש לך שאלות מעבר את יותר ממוזמנת לשאול.

מאסטר מאור
oded1960​(שולט)
oded1960​(שולט) • 14 ביוני 2020
בסופו של דבר - מבלחינתי, שותפה ....
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 14 ביוני 2020
נעשה את זה בסדר של סוג של חשיבות...

בת אדם

אישה

חברה

מאהבת

עזר כנגדו.

אוזן משענת

הזונה הפרטית שלי

אחת שתנבח לירח כשלא איתה

אחת שיש בה את כל זה ובוחרת בי להוביל את הדרך.

מתמסרת לי ולגחמותיי רצונותי

יד ימיני חלק ממני.

ולשאלתך השנייה..יש כאלה שמפחדים מהמילה שליטה מלמטה. אבל אני למשל מתייחס לזה כרצון בקשה של הצד השני למשהו שהוא צריך מייחל

ובואי נודה על האמת גם קשר שליטה כדי שיחזיק מעמד חייב הדדיות אם שני הצדדים לא מסופקים כל אחד בדרכו.

אז מה הטעם בדיוק?

רצונות בקשות כמיהה בהחלט צריכה להיות חלק מהמסע הזוגי.

בתור אחד שלא מאמין בגבולות אני דואג ללמוד ולשמוע איפה קיים קושי איפה יכולה להיווצר בעיתיות

הקשבה לצד השני.

לתת מקום לצרכים שלו.

לפעמים נשמע פה כמו מילה גסה אבל אלה דברים מאוד חשובים.

ובסופו של יום הכול מתחיל מבחירה את האחת שמה שמדבר אליה המקומות שהיא רוצה להגיע דומים לשלי.
האדם הכותב
האדם הכותב • 14 ביוני 2020
חברה. בן אדם שאכפת לי ממנו. אהובה. מישהי שיש לי מקום גדול בלב עבורה
NewS
NewS • 14 ביוני 2020
בקצרה ,קשר בדסמי הוא כזה שכל צד מכיר את מקומו~ שולט ונשלטת... הצד הנשלט מתמסר טוטאלית לקשר ולשולט ,רק לאחר שהצד השולט נותן לו את הביטחון לכך.
הדדיות זה המפתח ,מהות השולט היא להוביל את הקשר אף אין זה מוריד מהמחויבות שלו להיות עבור הנשלטת , גם בהצלפה, גם בליטוף והעיטוף ובעיקר מנטאלית.
העצמה זו לא מילה גסה.
The cookie fairy
לפני 3 שנים • 23 ביוני 2020
The cookie fairy • 23 ביוני 2020
איש חכם פעם לימד אותי שבשליטה יש פרמידה
צרכי הנשלטת
רצון האדון
צרכי האדון
רצון הנשלטת..
Amiliea kate​(שולטת)
לפני 3 שנים • 23 ביוני 2020
Amiliea kate​(שולטת) • 23 ביוני 2020
בתור מתחלפת שאוהבת את שני הצדדים,
כן אכן לנשלטת יש רצונות הם בני אדם ,חובה לדעתי לתת להן התבטאות כדי שהתקשורת תיהיה בריאה ומאוזנת
אם אין את זה,אין כלום ולא העצמת את הדברים הטובים.
naorzur
לפני 3 שנים • 26 ביוני 2020
naorzur • 26 ביוני 2020
נותנת לעשות בה כרצוני
הגוף שלה נולד כדי לספק את הצרכים שלי
אני מסופק ממנה

ובסופו של דבר זה עושה לה טוב והיא צריכה את זה בדיוק ככה.
האיש ההוא
לפני 3 שנים • 27 ביוני 2020
האיש ההוא • 27 ביוני 2020
מי שמכיר אותי יודע עד כמה אני סולד מהשימוש במילה שליטה בהקשר של הכלוב כי ברוב מוחלט של המקרים המילה רחוקה מלתאר נכונה את הדינמיקה. לכן שמחתי לראות בחלק מהתגובות בשרשור את המילה הובלה שלפי דעתי מתאימה הרבה יותר.
עבורי, מי שמולי, בחיבור נכון, תהיה אחת שהיא תמונת מראה שלי, של הצרכים שלי ושל הרצונות שלי. מה שארצה לעשות יהיה מה שתרצה שיעשה......
כתבתי משפט של תיאור אופטימלי ולא תמיד יש אופטימום מוחלט ולא תמיד מגיעים אליו מיידית אבל זאת השאיפה.
אני באופן אישי יודע שלעוצמה יש פנים רבות וארצה שמי שמולי תהיה אישה עוצמתית כי המרחק בין בעוצמה להנאה מההכלה של הרצנות שלי הוא חלק מהטריגרים שלי.