בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

46 דרכים משפילות לעבדים לגמור

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 9 ביולי 2020
חח דן למה אתה ככה, דווקא שמחתי שהוקפץ. מה שבאמת הרשים אותי הוא שהקישור עדיין עובד!

דווקא הסעיפים האלה נשמעים לי פחות מרתיעים מאשר כל הוריאציות של "לשמור לאחר כך". כשאני "בתוך זה" אז שום דבר לא מגעיל. אבל לבלוע שפיך שעמד בכוס בצד וחיכה נשמע לי די בעע. אבל גם נראה לי שחלק מהקטע הוא שכמה שזה יותר בעע ככה יותר אפקטיבי.

נגיד השימוש בארטיק נשמע לי בו זמנית גם מאד חמוד וגם יחסית קשוח.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 9 ביולי 2020
בחיי שאני הולך להקפיץ את השירשור הכי ישן שאני יכול ולא משנה על מה הוא היה.
WhoreDaddy
WhoreDaddy • 9 ביולי 2020
אישית, אהבתי, לזרע שלי יש טעם של משקה האלים, במיוחד כשהוא חם וטרי טרי בשניה שהוא יוצא. אם כי התנוחה מפחיתה מהאורגזמה ולכן זה יכול להתאים רק לפעמים, לרענן, לגוון, ובסיטואציה המתאימה. האספקט המנטלי שבזה מעניין.

כמתחלף, מעניין מה המקביל לנשים. רובן כמובן לא משפריצות, אז אולי לשים אותה באותה תנוחה, ואז בשניה שהיא גומרת, להחדיר לה מים עם חוקן שמיצי הכוס ישפריצו לה לפנים? המממ... טוב זה בטח לא טעים כמו זרע חם. אולי פשוט לגמור לה בפה או על הפנים בשניה שהיא גומרת, שתפתח אסוציאציה...
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 3 שנים • 12 ביולי 2020
רעיון לא רע, אם אתה יודע לתזמן ברמה כזאת icon_smile.gif

האמת שאת רוב הדברים שמתוארים שם כלפי נשלט, אפשר לעשות בדיוק-בדיוק באותה הצורה גם עם זרע של השולט, רק למסגר את זה בצורה אחרת. לצורך העניין הרעיון עם הארטיקים. עוד רעיון - במקום למלא את הכלי עד הסוף, לשים בו זרע של סיבוב אחד ולמלא במיץ פטל. ואז אפשר בכיף לצאת עם הארטיק החוצה. רק לא להסכים לתת ביס אם יבקשו icon_razz.gif

עם נוזלי כוס אמנם פחות אפקטיבי להשתמש בתור נוזל שיוצא ברגע אחד ספציפי, מצד שני יש להם את היתרון שהם יוצאים בכמויות גם בלי אורגזמה. אז לדחוף למישהי לפה את התחתונים של עצמה, למשל, יותר מעניין מאשר לדחוף לגבר את התחתונים של עצמו. ובכלל, תוך כדי כל אקט מאד קל לשלוח יד לכוס בכל רגע שרוצים, להוציא אותה רטובה ולמרוח לנשלטת על הפנים מכל הלב. וגם לרענן את המריחה שוב ושוב כמה פעמים באותו סשן, בניגוד לזרע שהוא יותר מוגבל במלאי.

כל אנטומיה והמתנות שלה icon_razz.gif
bigdawg​(נשלט)
לפני 3 שנים • 17 ביולי 2020
bigdawg​(נשלט) • 17 ביולי 2020
בתוך כלובון בחלומות שלו.
הארדקור​(אחר)
לפני 3 שנים • 17 ביולי 2020
הארדקור​(אחר) • 17 ביולי 2020
אמל"ק..
לא היה קל יותר בתמונות, איורים, קומיקס?..